Announcement

Collapse
No announcement yet.

P: Sprave za vjezbanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P: Sprave za vjezbanje

    da ne kazete da lazem...
    moji dipsevi se prodaju za 490kn, ja ih prodajem za 450
    http://www.njuskalo.hr/fitness-oprem...-oglas-9481704

    zidno vratilo 300kn, na njuskalu 450
    http://www.njuskalo.hr/fitness-oprem...oglas-10986889

    ajde, za hiperekstenziju je cak i smanjio cijenu... moja "nova i poboljsana" je 750kn, one je prodaje za 690kn
    http://www.njuskalo.hr/fitness-oprem...oglas-11478415

    mislim da mi je ovo odlicna referenca o kvaliteti sprava
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • Re: P: Sprave za vjezbanje

      "Transformer"
      Misliš da su stalci, kad ono... To su i dipsevi! Koji se mogu podešavati po širini (a i visini ako je potrebno). Prihvati šipke ne smetaju kod spuštanja.





      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • Re: P: Sprave za vjezbanje

        Torsonator me zanima... si ga radio? kako si zadovoljan bio s njim? i cijena?

        Comment


        • Re: P: Sprave za vjezbanje

          decko za kojeg sam radio je zadovoljan. torsonator s ovom ruckom za veslanje je 250kn.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • Re: P: Sprave za vjezbanje

            ovo bi trebalo biti sumo rack, podesiv po sirini.



            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • Re: P: Sprave za vjezbanje

              evo nesto sto nije za vjezbanje, ali da vidite da se moze napraviti svasta po zelji...
              ovo ce se koristiti u boksackom klubu za spremanje rukavica i sl. opreme, a vezat ce se lancem (po zelji). kosara je na kotacicima radi lakseg pomicanja.











              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • Re: P: Sprave za vjezbanje

                Za točno mjesec dana odlazim u Austriju, na koliko dugo, još ne znam. Možda na tjedan dana, možda na 35 godina. Ukoliko planirate naručiti štogod od mojih sprava, sada bi bilo dobro vrijeme za to, kako se ne bi slučajno dogodilo da mi dođe nekoliko narudžbi odjednom zadnji tjedan.
                Također, ukoliko znate da ćete uzeti od mene kada skupite novac, a trenutno nemate dovoljno, možemo se dogovoriti da uplatite 25-30% vrijednosti sprave sada, a ostatak prilikom preuzimanja jer bi je ja napravio, a ona bi vas čekala kod mene doma, gdje uvijek ima nekoga tko vam je može dati ako mene nema.
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • Re: P: Sprave za vjezbanje

                  Sretan Bozic svima!
                  Prigodom blagdanskog darivanja darujem i ja Vas! Za svaku narudžbu dobivate popust! Kakav popust? Cijenu podijelite sa 100 i toliki je popust. Znači - za nešto što vrijedi 300kn, popust je 3%, za nešto što košta 1300kn popust je 13%, do maksimalno 15%. Dakle, što više naručite, više štedite. Popust vrijedi do kraja ovog tjedna, tako da požurite!
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • Re: P: Sprave za vjezbanje

                    Što je bilo s Austrijom?
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: P: Sprave za vjezbanje

                      kao sto sam rekao, cijela prica je bila takva da mi nismo znali sto nas ceka. tako da kada smo dosli gore, saznali smo da je cura ta koja je dosla na probni rok za mjesto fizioterapeuta, a da ce se meni pomoci naci posao tek ako i kada ona zadovolji, tj. kada pocne raditi.
                      ona je u tih tjedan dana zadovoljila sto se tice posla i u biti dobila posao, ali nije znala dovoljno njemackog jezika, pa su joj dali rok do kraja godine da ga nauci, te cemo ponovo doci na drugi razgovor pocetkom iduce godine gdje ce se vidjeti je li joj njemacki dovoljno dobar ili ne. bez obzira na ishod te austrije, odlucio sam otici van, prvi izbor su mi austrija ili njemacka, drugi velika britanija, irska ili kanada, a malo razmisljam i o australiji kada bi nesto uletilo... i to krecem realizirati odmah nakon austrije.
                      srecom, u tom mjestu u austriji sam upoznao jednog bosanca koji ima svoju agenciju za iznajmljivanje radnika i on je rekao da ce mi naci posao kada ce imati jer sada preko zime je kod njih zatisje, a sad hoce li ili ne, vidjet cemo...

                      eto, to je u kratko to..
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • Re: P: Sprave za vjezbanje

                        Originally posted by Coffey View Post
                        bez obzira na ishod te austrije, odlucio sam otici van, prvi izbor su mi austrija ili njemacka, drugi velika britanija, irska ili kanada, a malo razmisljam i o australiji kada bi nesto uletilo...
                        A Švedska, Danska...
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: P: Sprave za vjezbanje

                          Originally posted by kelly View Post
                          A Švedska, Danska...
                          bit cu otvoren za sve opcije... ali zbog jezika mi je prvi izbor njemacko/englesko govorno podrucje...
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment


                          • Re: P: Sprave za vjezbanje

                            Aha, razumljivo.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: P: Sprave za vjezbanje

                              Prodajem svoju kucnu teretanu.
                              1. Power tower
                              2. Univerzalna klupa
                              3. Samostojeci stalci
                              4. Sumo rack
                              5. Ravna klupa
                              6. Hiperekstenzija
                              7. Bf/hek curl
                              8. Klupa za listove
                              9. Scott klupa
                              10. Lat masina/veslanje
                              Sprave su rabljene, ali jednako dobre kao i prvog dana, samo sto je boja pohabana na nekim spravama na kriticnim tockama. Puna cijena je 8500kn, ali dajem za 5000kn fiksno i samo u kompletu. Kantica boje kosta 60kn i ako prefarbate prakticki ce vam biti kao nove. Molim vas da si sami organizirate prijevoz.
                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment


                              • Re: P: Sprave za vjezbanje

                                Znači odlaziš.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X