Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Splitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u Splitu

    Pozdrav ekipa ! listan temu malo i vidin nije bas novija ) sta mi preporucaze tj koju teretanu , moja bliza okolina nije u istom djiru pa san solo tko da mi aatmosfera igra najvecu ulogu oko odabira
    falaa

    Comment


    • Re: Teretane u Splitu

      hmm
      nije mi bas jasno, kakvu atmosferu ocekujes u teretani?

      Comment


      • Re: Teretane u Splitu

        Nevolin puvanja i preser... znaci opustena atmosfera di bi mogla nekoga pitat da mi pokaze vjezbe ako triba i tako..

        Comment


        • Re: Teretane u Splitu

          mislim da ce ti u 99% teretana pokazati sta upitas... sad pitanje je treba li svakoga slusat... npr. ja bi svakome pomogla vrlo rado- samo i sama s vremena na vrijeme shvatim koliko sam pogresnih uvijerenja imala pocevsi od prehrane do treninga.. najbolje ti je youtube, ogledalo ili snimaj i polako... a puvanja hmm imaju bome i zasto se puvat naradili su se momci da bi to dobili
          Originally posted by dalmatinka View Post
          Nevolin puvanja i preser... znaci opustena atmosfera di bi mogla nekoga pitat da mi pokaze vjezbe ako triba i tako..
          Nije sramota past vec ostat lezat!

          Comment


          • Re: Teretane u Splitu

            Ovisi sta smatras pod puvanje. Sican se da kad san tek pocinja, gleda san momke koji cupaju na DL po 200-250kg i iritiralo me njihovo stenjanje. Mislia san u sebi, "vidi ga sta se kurci, ako ja mogu na lat masini tiho radit, zasto on ne moze?". Par godina posli, svacan da kad na sipku natovaris 150-200 kg i ides cucnit ili to deadliftat, glavna ti je briga da prezivis tu seriju. Kakvo kurcenje. Al naravno, jasno mi je da je da ti ko zeni moze bit zastrasujuce kad vidis 7-8 mrcina koji tamo nesto stenju, pusu i mrko gledaju.

            Uglavnom, ja san u Jokera i koliko san upucen, jos par forumasa je tamo. Teretana je velika, prozracna. dobro opremljena i ljudi su relativno ok sa znanjem. Niko te ne pila, radis svoje, al ako pitas, mislin da ce svak bit voljan pomoc. Samo je pitanje koliko kvalitetan ce taj savjet bit. Za druge teretane u gradu ne znan jer ssan jedino bia u spartana i championa. Spartan je rupetina najgore vrste, a champion je prekrcat, zagusljiv i pun dice, barem je tako bilo kad san ja bia.

            Comment


            • Re: Teretane u Splitu

              Pod puvanje san mislila na ono mala ostavi se toga nije zenama misto tu i takve price- sta san vec dozivljavala..
              Fala ekipa na savjetima znaci joker prvi izbor

              Comment


              • Re: Teretane u Splitu

                Originally posted by dalmatinka View Post
                Nevolin puvanja i preser... znaci opustena atmosfera di bi mogla nekoga pitat da mi pokaze vjezbe ako triba i tako..
                Odi u championa, uredna teretana, prosirili su je, tako da ima lufta vise nego prije, uglavnom normalna ekipa. Bucice su do 20kg (vjerojatno se pitas zasto to govorim, "ja necu radit s bucicama od 20"), ali to nosi jednu drugu poantu, a ta je da nisu slucajno tako lagane. Otvaranjem Jokera i Gulivera, vecina onih kakve zelih izbjec se preselila na takva mista radi vecih utega, olimpijskih sipki, raznih kaveza itd. Radia sam doli ima par godina i uvik je bilo uredno, uz iznimku par *****a koji bi dosli na neko vrime, a onda se izgubili u druge teretane, al to ti je uglavnom svugdi tako. Oces uredan gym s dovoljno sprava, u kojem neces ic na trening obucena ka da ides vanka i ostajat 3-4 sata i di razni polu/nakemijani jebivjetri i djikani nece buljit u tebe dok treniras, poslusaj moj savjet.

                Comment


                • Re: Teretane u Splitu

                  Eto da nebi ispalo da ja i svitogor imamo natjecanje ciji je k**** veci, Champion i Joker su jedan do drugog, udjes u obe teretane, na recepciji ce te sigurno pustit da razgledas i odluci na temeelju vidjenog sta ti vise odgovara, bez da ti mi punimo glavu.

                  Comment


                  • Re: Teretane u Splitu

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Eto da nebi ispalo da ja i svitogor imamo natjecanje ciji je k**** veci, Champion i Joker su jedan do drugog, udjes u obe teretane, na recepciji ce te sigurno pustit da razgledas i odluci na temeelju vidjenog sta ti vise odgovara, bez da ti mi punimo glavu.
                    U svakom slucaju^^
                    Da se krivo ne svati, ja ne diskriminiram polaznike neke druge teretane, u smislu da generaliziram sve da su degeni. Osobno sam trenira u par teretana u Splitu, (Bace, Champion, Joker, Kalfiornija, Guliver), al mislim da za tvoj upit najvise odgovara Champion, to je sve.

                    Comment


                    • Re: Teretane u Splitu

                      Zanima me kakav je cjenik u quattra, navodno imaju popuste za studente? i kakvo im jer radno vrijeme?

                      Comment


                      • Re: Teretane u Splitu

                        Neman pojma ali heureka !!! zato jer imam skroz originalnu groundbreaking ideju.

                        Slušaj pozorno:


                        NAzoveš i pitaš.
                        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                        Comment


                        • Re: Teretane u Splitu

                          Ja sam jedne godine bio uclanjen i placa sam 3x 160kn s ukljucenim studenskim popustom mislim 20-30%
                          Radnim danom rade od 9h do 23h a subotom mislim do 12-13h

                          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                          Comment


                          • Re: Teretane u Splitu

                            jel ima koji bilder u gulivera? ili su svi u jokera :P
                            when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                            Comment


                            • Re: Teretane u Splitu

                              Originally posted by ThornNox View Post
                              jel ima koji bilder u gulivera? ili su svi u jokera :P
                              Guilver je daleko, moras uvik ic autom osim za one koji zive u blizini. Bus ne dolazi u obzir naravno

                              Joker je nekako po mjeri. Ponovno sire teretanu za novih 100 m kvadratnih Od 6 popodne pa nadalje skupi se dobra ekipa. Ja sam se sad prebacia oko 2-3 popodne dok ne pocme lito jer ce to bit vrime za kupanje
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: Teretane u Splitu

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Guilver je daleko, moras uvik ic autom osim za one koji zive u blizini. Bus ne dolazi u obzir naravno

                                Joker je nekako po mjeri. Ponovno sire teretanu za novih 100 m kvadratnih Od 6 popodne pa nadalje skupi se dobra ekipa. Ja sam se sad prebacia oko 2-3 popodne dok ne pocme lito jer ce to bit vrime za kupanje
                                Ja lagano pješke do tamo i nazad (osim ako je kiša onda se auton zaletin ), a nije mi baš blizu jer živin na drugom kraju sela Solin hahah.. mislija san se jedno vrime krenit i u jokera, ali neznan baš :S ... koliko je tamo članarina?
                                when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                                Comment

                                Working...
                                X