Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bronko-slike i transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bronko-slike i transformacija

    Prvo slike prije

    DSC05518.JPG
    DSC05519.JPG

    e sada malo teksta

    Kaze WTF da slobodno stavim slike da se necu osramotiti pa ajde. Da konacno i sebe okacim.
    Prvo da svi vide šta sam bio i kakav sam bio. Na prve dvije slike otprilike 126-127 kila, strah me i misliti ali vjerovatno i koja vise. Dolje u nastavku ce biti ono sto sam uspio do danas napraviti a to je 92 kile. No da krenem ispocetka. Znaci kao sto vidite uprasio sam se ali ne ko krme nego kao nerast i odlucih ja prije vise od godinu dana , godinu i po (neznam bas tocno) vjezbat i skidati kile. Normalno to je bilo bez znanja, na krivi nacin uz masu kardia i nikakve prehrane te skinuo kroz nekih 8 -10 mjeseci 10 tak kila mozda koju vise koje u stvari bolje da i nisam skidao jel mi snaga u tom vremenu nije porasla ni 1 hebeni % . Vidim vrag odnio šalu ajde ti mladicu na internet i googlaj. E sada zasto mi je toliko trebalo do toga da se sjetim otici na net je vrlo jednostavan razlog. Naime u srednjoj sam se bavio trcanjem, karate-om, i BB, i mislio sam da nesto znam no zaboravio sam faktor da je to bilo prije vise od 15 godina , da misicna memorija ne pamti toliko, da me ne pucaju hormoni kao onda i da to jednostavno tako ne ide.
    U tih 10 kila sam vjerovatno sprzio 9 kila misica i mozda kilu sala.
    Uglavnom , dosao sam na forum, poceo malo citati, postavljati glupa pitanja i kako to vec sve ide. Pronalazim slike doticnog WTF i preko njego dolazim do Marka Barica aka Marko Polo . S njim stupam u kontat i krece suradnja.

    Markane koristim ovu priliku prvo da ti cestitam na svim uspjesima, malo je takvih kao ti. Hvala sto se nisi smijao nebulozama od mojih pitanja i sto si unatoc tvom rasporedu (koji je sada vise nego ocito bio prebukiran) nalazio vremena za javiti se na telefon i savjetovat. Zelim ti nista klasicno sto zele ljudi, ti ces sam sebi sve napraviti. Samo ne odustaj i radi ono sto si smislio. I te slike bi mogle malo cesce.

    No da se vratim na BB. Na nacin vjezbanja, na prehranu. Kratno i jasno kako je Markan rekao tako sam i radio. Nisam se zamarao brojeci ama bas nista. Niti proteine, niti kalorije, niti masti. BAS NISTA. Sto je Marko rekao da jedem u kojoj kolicini i kada da treniram to sam radio. Sada da li sam bio u nekom ogromnom deficitu ili nisam nemam pojma. Ni dan danas to neznam. Niti se budem time ikada zamarao jel sumnjam da cu ikada doci do tako profesionalne razine a za ovo sto planiram dovoljna mi je vaga i utezi da pratim tijelo i znam kada nesto ne stima. Suradnja sa Markom je pocela prije tocno 4 mjeseca. I tih 4 mjeseca sam skinuo jedno 15-18 kila cistg sala. Snaga je rasla iz treninga u trening. Evo i danas kad sam na 0 UH dizem kilaze u teretani. Neke vjezbe su skocile u tih 4 mjeseca za 100 posto na kilazama, neke 50 a neke 70. Ovisi o vjezbi. Znaci kako e Marko rekao tako sam i radio. Ujutro lagani kardio, popodne trening sa utezima pa trcanje, normalno sve je to pratila stroga prehrana. Mislim da u ova 4 mjeseca sam zahebao jedno 3-6 puta sa nekim kolacima i kojom casom alkohola ali Boze moj bio je Bozic i Nova godina pa ce mi Marko oprostiti. E sada kao sto ce te vidjeti u donjim slikama uz sav taj gubitak sala nastao je problem a to je visak koze. Ima ga jako puno. Moram naci neku sliku za 100 kila da pokazem plocice, jel sada unatoc tome sto je snaga na trbusnjacima narasla preko 100% od koze se bas i ne vide , pa eto kad budem imao vremena budem to pokusao pronaci. Problem je cak puno veci uzivo nego na slikama no oni iskusniji ce to skuziti pogotovo na slici sa ledja di sam namjerno malo povukao ruke unazad pa se vidi visak. Ali koze ima viska svugdje, od ruku, prsa, ledja i stomaka kao najgoreg jel je tamo bilo najvece bure. Normalno nije to visak ko u Amera koji skine 200 kila ali je, i trebat ce 6-12 mjeseci da se to rijesi. Cilj je doci na 88 kila mozda 86, zadrzati to malo i onda krecem na neku lean masu. Sta da kazem osim da jedva cekam papicu jel su mi izrasla krila od piletine i dobio peraje izmedu prstiju. Da napomenem u tih 4 mjeseca od pocetka suradnje mjesec i nesto sam bio izbacen jel sam genije radio DL sa 100 kila serije i osjetio da zateze tetiva u laktu, ja to ignorirao nastavio jos 5 dana trenirati i opa krenulo slanje koje me izbacilo na mjesec dana. U jednom trenutku nisam mogao kutiju cigara dici sa tom rukom u kakvom je stanju bio lakat. Takoder sam prije 12 dana imao manju operaciju pod opcom anestezijom , na predjelu izmedu lednog misica i pazuha. To me izbacilo 5 dana a poslije toga se vise nisam dao, te nastavio unatoc otvaranju rane i pucanju sava. Ko ga hebe mislim si, nece me šav i operacija zaustaviti. No u svakom slucaju faza mase ce biti divna za pratiti kad se ta koza pocne popunjavati kvalitetnom lean masom
    Sada samo da spomenem uvjete, ne idem u teretanu jel mi financije ne dopustaju taj dodatni korak, ma to jest i dopustaju ali nedam parre za to, za sada me jos drzi princip neki blesavi. Vjezbam kuci, imam benc klupu, imam sipku, utege i dvije bucice. Malo maste i mozete obaviti 80 % toga na tome. Proguglat po netu i viditi da puno jednostavnija rijesenja iako ruznija pale puno vise od najmodernije sprave.

    E sada malo pametovanja za sve koji dolaze na forum nesto nauciti ili poceti. Ne filozofirajte previse, napavite program i toga se drzite, Odlucite jel zelite nabijati kile ili skidati kile. Najbolje nadite nekog tko ce vas u to uputiti i dati vam odgovore na pitanja. Ma da i pitanja budu glupa a odgovori krivi povodim se onom bolje raditi nesto krivo nego nista nikako. Za sve placi P***e kojima teretana nema klimu, sprava proizvodi cudan zvuk, whey mu bljutav ako nije sa okusom marelice posprican sa okusom banane u kojem se nalazi sumsko voce....djaba vam sve necete stim stavom nista napraviti i bolje uzmite te novce koje ste planirali potrositi na sve to i dajte nekom kome treba. Jos ce cudim tim okusima pogotovo kad netko kaze da mu samo cokolada pase, a taj sa cokoladom ima 7 % manje proteina od ovog bez . Pa ti uzmi na 10 kila ti bacis 700 grama bacio u vjetar ili na hebeno nepce jel fina guza ne moze piti ove bljutave. Stisnite zube. Ako nesto planirate postici ne ide lijepo, za sve dobro se treba potruditi i pregrmiti. Evo ovo pisem malo zivcan jel sam na 0 UH pa molim za razumjevanje od starijih sto se ljutim na pocetnike (iako sam i sam to )

    Da se vratim na bitno , znaci 92 kile, skinuo jedno 15 tak kila sala u ajmo slobodno reci 3 mjeseca, stime da je prvih 10 palo u mjesec i po, a po starom obicaju sto dalje to teze. Ponavljam jedva cekam masu
    Takoder WTF hvala na odgovorima i potpori u nastojanjima. Hvala svima koju su za ozbiljnoscu odgovarali na glupa pitanja dok nisam naucio (iako ni sada nista neznam ) a oni koji niste obratite se Maximusu on ima uvijek nesto za reci ja necu 3 3 3

    Još jednom kad ima volje ima i nacina. Mozda slike nece docarati skinute kile ali po reakcijama ljudi meni dovoljno. Ne prode jedan dan bez barem dvije osobe koje ne pitaju kako sam to napravio , sta sam radio?? Da budem bezobrazan traze da im sastavim plan. Sve sam uredno ovdje na forum uputio pa ako koji novi clan ima a da se prepoznaje neka to zadrzi za sebe . Cilj trenutacni od 87-88 kila je tu iza coska a onda WTF cuvaj se jel ja dolazim Tako da budu dvije face na forumu

    I za one kojima zene govore one fore da vole plocice spavale bi u kupatilu. Lazu Vas. Evo moja pocela samnom vjezbati sa jedinom razlikom sto njoj oprastam kad kaze da joj bez okusa bljutavo pa joj dodam malo okusa banane da bas ne place
    Svi komentari i vise nego dobro dosli, prijedlozi, primjedbe, savjeti sugestije
    Slike slijede, a na kraju slika koju kradem od Marka Barica bas mi zapela za oko
    2014-02-18 13.34.07.jpg 2014-02-18 13.34.49.jpg 2014-02-18 13.35.35.jpg

    P.S. 120 dana clean eating , jel bi bilo dosta ? ?

    cheers.jpg

  • #2
    Re: Bronko-slike i transformacija

    Sta reci... Svaka cast...

    Sudeci po tekstu vidin da si svjestan da imas jos puno posla, nabacit jedno 15ak kg misica i do kraja se definirat. Al kad to napravis, od mene imas kapu do poda. A kad dodjes do toga, isprat cemo ti glavu da se uvatis treninga snage.

    Inace, nisan bas skuzia u kojem me kontekstu spominjes, al san i tebe gnjavia? Tesko mi je popamtit sve... hihihi
    Last edited by Maximus1950; 19-02-14, 14:03.

    Comment


    • #3
      Re: Bronko-slike i transformacija

      u pozitivnom kontekstu te spominjem

      I da sada krece po meni laksi dio posla, kako kaze Barki sada ces da papas

      Comment


      • #4
        Re: Bronko-slike i transformacija

        Od mene sve znas. Vec sam podatak da si se pokrenuo sa cirka 130 kila i dosao ispod 100 je respektabilno i zasluzuje postovanje.
        Takodjer znas da je ispred tebe jako dug put izgradnje misicne mase i jednog vrtloga masa-defka-masa-defka... Ali ponavljam, to znas pa nisam sumnjicav da ces isto i odraditi.
        Drago mi je da u meni vidis nesto cemu tezis, to valjda znaci da i ja dobro radim I prihvacam igru Catch Me If You Can, sretno

        Comment


        • #5
          Re: Bronko-slike i transformacija

          Originally posted by Bronko View Post
          I da sada krece po meni laksi dio posla, kako kaze Barki sada ces da papas
          Uf tako si naivan
          Nije ti rekao da ces pri izlasku iz gyma morati nazad po muda koja su ostala? Easy my ass...
          Papanje znaci klanje, jer bez klanja papanje nema smisla

          Comment


          • #6
            Re: Bronko-slike i transformacija

            Bronko je godinu dvi stariji od tebe?

            Comment


            • #7
              Re: Bronko-slike i transformacija

              Bronko, svaka čast, ogroman posao.


              Originally posted by WTF View Post
              Catch Me If You Can, sretno
              ...................
              1902874_364655547010464_359469768_n.jpg
              Last edited by kelly; 19-02-14, 14:32.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Bronko-slike i transformacija

                Originally posted by WTF View Post
                Uf tako si naivan
                Nije ti rekao da ces pri izlasku iz gyma morati nazad po muda koja su ostala? Easy my ass...
                Papanje znaci klanje, jer bez klanja papanje nema smisla

                Ma sve je to meni jasno, znam da mene do nekog rezultata kojim cu ja osobno biti zadovoljan ovi mtempom dijeli jos najmanje godinu dana ako ne i vise, znam da se treba klati, sam je do sada bilo klanje da skinem svo to govance od sala a papica nikakva, sada barem mogu da se nastavim klati u teretani ali nesto da napunim zeludac jel sam manje vise gladan vec 4 mjeseca neprekidno. S druge strane kad padne mase bice mi barem psihicki lakse defke el sada sam iz dana u dan bio sve manji i sve gadniji Sada krece onaj ljepsi dio posla (krivo sam se izrazi pa rekao laksi) , barem meni. Jel skinuti 35 kila sada (jos 5 da budem miran) znaci dosta slaba prehrana (biti stalno u deficitu), puno teretane, puno setnji. A jesi na neki nacin inspiracija. mislim si ako ti mozes pa mogu onda i ja

                Comment


                • #9
                  Re: Bronko-slike i transformacija

                  Izvrsno. Nemas vise onaj okrugli stomak kao na prvim slikama. -15kg
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bronko-slike i transformacija

                    Originally posted by Premium.Better View Post
                    Izvrsno. Nemas vise onaj okrugli stomak kao na prvim slikama. -15kg
                    35 kila razlika prve slike i zadnje

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bronko-slike i transformacija

                      ehh... trebao si to napisat odmah na pocetku, previse teksta pa se covjek izgubi

                      Ja sam isao za ovim. Sve u svemu odlican, bravo!
                      Originally posted by Bronko View Post
                      skinuo jedno 15 tak kila sala u ajmo slobodno reci 3 mjeseca
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bronko-slike i transformacija

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Bronko je godinu dvi stariji od tebe?
                        Ja cu 32 u 4 mjesecu, neznam za njega.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bronko-slike i transformacija

                          33 ovdje, 34 u 12 mjesecu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bronko-slike i transformacija

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            ehh... trebao si to napisat odmah na pocetku, previse teksta pa se covjek izgubi

                            Ja sam isao za ovim. Sve u svemu odlican, bravo!
                            ma to se odnosilo na suradnju sa Markom , na plan prehrane i treninga

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bronko-slike i transformacija

                              Originally posted by WTF View Post
                              Ja cu 32 u 4 mjesecu, neznam za njega.
                              Originally posted by Bronko View Post
                              33 ovdje, 34 u 12 mjesecu
                              A starih jaraca...

                              Comment

                              Working...
                              X