Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Carl Wind

    Originally posted by Dača View Post
    Stvarno!

    Pa fora je u tome što on nikad neće ići na "kuricu"....

    I sam to kaže... Vidiš da mu je cilj ostati isti... Kao što si i ti bio svojevremeno, kad te je WTF prozivao da nemaš nikakav napredak u izgledu za par meseci... Da si uvek isti...

    BTW sa njegovim načinom prehrane se i ne može na "kuricu"...
    uvijek isti, a uvijek iznad 95% foruma, pogotvi natty ekipe - kako to :O

    rodio sam se nabildan sigurno


    GENETIKAAAA
    METABOLIZAMM
    nisam nikad bio 3% bf blee


    stvarno, ni od onda niste promjenili nacin gledanja na stvari, istim moronskim komentarima napadate svakog ko ne ulazi u okvir onog sto smatrate ispravnim, jer ne daj Boze u sve ovo uvest nove ideje ili cak koristiti mozak pa zakljuciti nesto sam

    sad bi ja trebao da se osjecam lose, jer u 3 mjeseca ne napravim brutalnu promjenu, kao neko before-after kure ? lol
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #62
      Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Drago mi je da je Carl stavia slike i pokaza na cemu je, svaka cast. I dalje se ne slazen sa vecinom toga sta on pise, jer ima toliko krivih podataka, al u ciloj toj sumi gluposti on ima bolje rezultate nego konkretno jedan decko u mojoj teretani koji non stop prica o piletini rizi biftecima, prehrani cudima a izgleda ko nedonosce vec 2-3 godine. A takvih jazavaca je milijun. I kako da ja kazen da je Carl u krivu, kad njegovi rezultati nadmasuju "teoreticarske".
      so much this


      opet ti ne valja sto neces doci, al haj
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #63
        Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

        Originally posted by Carl Wind View Post
        ja imam oko 12 ...to mi je rekao Joško Jarak
        ako ti imas 12 onda ja imam 15 i vec sam ispunio svoj cilj hehe..varas se nemas 12 % BF al koda je i bitno kad si ti zadovoljan sobom, dali je 12, 6, 8, 35, ....

        Originally posted by Carl Wind View Post
        soja mi je 00000.1 posto prehrane ...
        imalo bi smisla da si napisao 0.00001 posto prehrane
        btw zas ne jedes soju ako ti ne smeta za kolesterol a ima sve to korisno?
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #64
          Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

          Originally posted by TripleZ View Post
          so much this


          opet ti ne valja sto neces doci, al haj
          A sta cu, moran radit... A iman i drugih razloga. nomsayin

          Comment


          • #65
            Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

            Originally posted by Carl Wind View Post
            nije istina,imam 30 bodyfat ,ja sam hologram ,ovo što čitate nije istina,niste vidjeli nikakve slike ,ja sam hologram,prevario sam vas.
            ...........

            nemoj mene lagati tko zna što uzimaš bez nervoze !!
            Originally posted by Maximus1950 View Post
            Carl, ti si kralj najveci!


            Šta reći, a ne nasmejati se slatko...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #66
              Re: Carl Wind

              Originally posted by TripleZ View Post
              uvijek isti, a uvijek iznad 95% foruma, pogotvi natty ekipe - kako to :O

              rodio sam se nabildan sigurno
              .................

              sad bi ja trebao da se osjecam lose, jer u 3 mjeseca ne napravim brutalnu promjenu, kao neko before-after kure ? lol
              Džabe insinuraš........ Nisi se rodio nabildan, ali koliko dugo treniraš, skooooooro da bi te mogao i tako posmatrati...

              I ne trebaš se loše osećati, tvoje se promene ogledaju u promenama težine koje dižeš... Imaš jak ego i to ti smiruje psihu....

              Ja sam danas izbacio 140 kg na benču, to mi je PR, ali mi to ne znači ništa... Faktički sam to uradio zbog okruženja, jer se svi nešto lože na težine... Budale.

              Meni je cilj dobar izgled i nadam se da ću napraviti nešto po tom pitanju... A saveti kakve daje Carl, mi ne pomažu, žao mi je... Čak ni oni tvoji saveti tipa "jedite nutelu i ćevape i bićet lean, ne pomažu... Ybg...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #67
                Re: Carl Wind

                Daca zadnji odlomak, thumbs up.

                Comment


                • #68
                  Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                  Originally posted by staragarda View Post
                  ako ti imas 12 onda ja imam 15 i vec sam ispunio svoj cilj hehe..varas se nemas 12 % BF al koda je i bitno kad si ti zadovoljan sobom, dali je 12, 6, 8, 35, ....

                  imalo bi smisla da si napisao 0.00001 posto prehrane
                  btw zas ne jedes soju ako ti ne smeta za kolesterol a ima sve to korisno?
                  zato jer jedem kao najveće civilizacije do pojave novog doba...

                  1 Egipat -kruh pšenica
                  2Inke Maye kukuruz
                  3 Azteci krumpr
                  itd...

                  jedem kao stare uspješne,velike civilizacije ,ratnici ..

                  Azijati su na riži i to jedem ,smedja bioloska riza ,e sad zasto ne jedem soju puno ,zato jer je Azijska uspjesna civilizacija nije jela nego malo kao ja
                  vidite ...nije nijedna civiilizacija jela puno proteina i masti i malo goriva-škroba ..nego obrnuto ..
                  naravno Eskimi ne spadaju u 1velike 2uspješne (znanost civilizacija) kulture ...nego u male i primitivne,iako ih visoko cijenin daleko od toga...

                  dakle jedem kao Egipatska,Inke ,Maye Azteci ,Azija civilizacija ...dobro Inke i Maye su b12 dobivali iz ljudskih srca ,ali kukuruz je bio njihova prehrana ...ljudsko srce tamo i vamo haha ,ali kukuruz ...

                  dakle soja je ok ,jako jako nutritivna za prelazak sa mesa na biljke ,ali ja sam posao korak dalje,tradicionalna jela velikih i uspjesnih civilizacija ...

                  Comment


                  • #69
                    Re: Carl Wind

                    Originally posted by TripleZ View Post

                    volim ove duple standarde lol - da je par finih kurica odradio komotno bi vam mogao pricati da treba pojest govno za dobar prirast misica i niko mu ne bi prigovarao
                    neznam zasto bi itko takav savjet davao a i cisto sumnjam da bi na tome mogao napraviti rezultat. Istina mozda netko i prica zlonamjerno ali u to ne bi ulazio

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    sad bi ja trebao da se osjecam lose, jer u 3 mjeseca ne napravim brutalnu promjenu, kao neko before-after kure ? lol
                    Nitko ovdje ni jednom to nije spomenuo (ako sam previdio post moja greska) , no koliko vidim ti ne stagniras, cak dapace imas vjerovatno najbolje rezultate ovdje na forumu u onome sto tebe zanima i napredujes stalno , prakticki svaki trening nesto vise , bolje , jace ...ili si i ti hologram Tvoj post kad procitam (kad nisi tanke koze) mozes nesto pametno nauciti.

                    I da dodao bi samo, meni je drago sto Carl moze jesti kako jede, ja osobno da jedem tako nikad ne bi skinuo ni kilicu. Sada dali je to genetika, dali nezdrav nacin zivota, dali opcenito sto sam bio lino govno 15 godina i nisam pazio apsolutno ni na sta pa natukao 130 kila...vjerovatno sve od navedenog. Ali da cu biti zadovoljan trenutnim stanjem nikada.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Carl Wind

                      ja imam jak ego, a ti maksiras zbog raje ? vrh...zadnji put kad sam provjerio ja sam onaj koji s ciljem programira trening, i ne odstupa od toga - bez obzira koja je raja tu da me loži

                      stavi nesto na ledja ziv bio, ako vec hoces koga impresionirati

                      osim toga, takve savjete ne djelim, bar ne kako ih ti formulises...ali onako kako je napisem, 100% bolje radi nego sta god ti pokusavas, mr. jedini cilj ti je biti zgodan...jer sve i jednom pocetniku vise pomaze nauciti kako hrana djeluje na tjelesni izgled nego drzati se nekih pseudo-znanstvenih principa
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #71
                        Re: Carl Wind

                        Originally posted by Bronko View Post


                        Nitko ovdje ni jednom to nije spomenuo(ako sam previdio post moja greska)
                        da, fulio si ono o cemu pricamo...to su neke proslogodisnje price

                        hrpa forumasa sa IQem u rangu bf%(bar iz prilozenog) je bilo jelly sto sam se zdefkao na cevapima
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #72
                          Re: Carl Wind

                          i dalje si slab za maxa na jegeru

                          p.s. Nemoj sada vaditi macrose za jedno i drugo, molim te

                          Comment


                          • #73
                            Re: Carl Wind

                            Originally posted by Bronko View Post
                            i dalje si slab za maxa na jegeru

                            pošteno
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #74
                              Re: Carl Wind

                              Spominje se ego i krivo ga shvacate i ne prepoznajete svoj ego dok ga spominjete..npr ja sam sad uvidio moj ego dok sam pisao ovaj post...
                              Knjiga.. echart tolle nova zemlja...dobar pocetak shvacanja samog "sebe"
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • #75
                                Re: Carl Wind

                                de ti nama reci koliko ti procenat daje brat echart
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X