Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Carl Wind

    ma samo steroidi i 25 g masti i mogu na Mr. Olympia

    Comment


    • Re: Carl Wind

      Originally posted by Draven View Post
      Cekaj sad od ove zadnje poruke pocet ces konzumirat meso i puno proteina. Ako si shvatio da ipak meso i masno u njemu nije ono sto te udebljalo??? Kako ovaj razgovor ide jos ces trazit od hardstyle da ti nabavi 1 l maslinovog ulja....

      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      nisam to rekao ,rekao sam da sam genetski bio definiran ,a ne da ću mijenjati prehranu ,razlog zašto neću mijenjati je što je životinjska hrana od sve hrane ipak najveći izvor polutanata poput žive,olova,antibiotika koje daju masivno peradi i stoci

      jedem organsku biljnu hranu baziranu na žitaricama ,na mesu sam bio mršav ,kad sam imo 18 godina,ali na biljkama ću biti lean i sa 50 .

      Comment


      • Re: Carl Wind

        Originally posted by Carl Wind View Post
        nisam to rekao ,rekao sam da sam genetski bio definiran ,a ne da ću mijenjati prehranu ,razlog zašto neću mijenjati je što je životinjska hrana od sve hrane ipak najveći izvor polutanata poput žive,olova,antibiotika koje daju masivno peradi i stoci

        jedem organsku biljnu hranu baziranu na žitaricama ,na mesu sam bio mršav ,kad sam imo 18 godina,ali na biljkama ću biti lean i sa 50 .
        Jesi zadovoljan sa svojim izgledom? Ovakav lean.
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: Carl Wind

          krute je.bo drogirat si se mogo i nije bilo beda , a jest meso ti je bad ? ovako sta stvarno..

          Comment


          • Re: Carl Wind

            Meni je jasno sta je carlov cilj a vidim da drugima nije..
            On ne zeli biti sizofrenicar vise..za to dovodi hormone na razinu koju zeli i to putem prehrane koja ne sjebava njemu bitne hormone..
            Plus usto trenira i aktivan je jako jer i to ima svoj pozitivan utjecaj..na kraju krajeva voli to...
            Samo ti rasturaj bioloski ugljicu )
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

              Izgledas slično kao i ja koji do prije 2 mj. nije ni znao da postoji pravilna prehrana. Tada sam jeo 1/4 bijelog kruha sa salomom i majonezom svaku vecer prije spavanja a za čokolono sam mislio da je pun proteina jer mi je tako rekao frend u teretani a opet sam se nesto nabildao jer sam svaki dan dizao utege 2 sata.

              Moj savijet ti je da prestaneš biti tvrdoglav i misliti da si pametniji od ostatka svijeta jer nisi, da poslusas druge savjete, počmeš uzimati proteine, jedes 6 put umjesto 2 puta dnevno, radis defku sa proteinima a ne sa uh da bi mogao izgledati puno bolje jer kazem, taj izgled vecina ljudi postigne samo sa utezima i bez prehrane.

              Ne kazem da izgledas lose, izgledas ok, al pitanje je kako si mogao izgledati da nisi filozof s obzirom da ulažeš puno truda u trening i prehranu ali sve radis krivo.

              Comment


              • Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                Originally posted by bugi View Post
                Izgledas slično kao i ja koji do prije 2 mj. nije ni znao da postoji pravilna prehrana. Tada sam jeo 1/4 bijelog kruha sa salomom i majonezom svaku vecer prije spavanja a za čokolono sam mislio da je pun proteina jer mi je tako rekao frend u teretani a opet sam se nesto nabildao jer sam svaki dan dizao utege 2 sata.

                Moj savijet ti je da prestaneš biti tvrdoglav i misliti da si pametniji od ostatka svijeta jer nisi, da poslusas druge savjete, počmeš uzimati proteine, jedes 6 put umjesto 2 puta dnevno, radis defku sa proteinima a ne sa uh da bi mogao izgledati puno bolje jer kazem, taj izgled vecina ljudi postigne samo sa utezima i bez prehrane.

                Ne kazem da izgledas lose, izgledas ok, al pitanje je kako si mogao izgledati da nisi filozof s obzirom da ulažeš puno truda u trening i prehranu ali sve radis krivo.
                Zasto radi krivo? Pa sada je spreman za binu. Samo moramo otkriti cime se bocka..
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                  Originally posted by bugi View Post
                  Izgledas slično kao i ja koji do prije 2 mj. nije ni znao da postoji pravilna prehrana. Tada sam jeo 1/4 bijelog kruha sa salomom i majonezom svaku vecer prije spavanja a za čokolono sam mislio da je pun proteina jer mi je tako rekao frend u teretani a opet sam se nesto nabildao jer sam svaki dan dizao utege 2 sata.

                  Moj savijet ti je da prestaneš biti tvrdoglav i misliti da si pametniji od ostatka svijeta jer nisi, da poslusas druge savjete, počmeš uzimati proteine, jedes 6 put umjesto 2 puta dnevno, radis defku sa proteinima a ne sa uh da bi mogao izgledati puno bolje jer kazem, taj izgled vecina ljudi postigne samo sa utezima i bez prehrane.

                  Ne kazem da izgledas lose, izgledas ok, al pitanje je kako si mogao izgledati da nisi filozof s obzirom da ulažeš puno truda u trening i prehranu ali sve radis krivo.
                  Masa je majka ,a majke treba poštovati ,da ulažem puno truda haha? jedem 4000 kalorija dnevno ,dobro posoljenih i ukusnih -tjestenina ,kruh ,smoothiji sa jednostavnim šećerima ,palačinke i sva preukusna jela ,uživam u životu,naravno da nemam veće mišiće kad nemam dovoljno brzih mišićnih vlakana za veće mišiće ,ali zato imam energije da cijeli dan se krećem jer jedem najviše goriva -ugljikohidrata od svih ljudi koje znam ..pjevam pjesme svaki dan i apsolutno me ne zanima neukusna hrana ,jer ljudi koji su na njoj ne izgledaju bolje od mene niti dižu više niti trče duže .

                  Comment


                  • Re: Carl Wind

                    Jel bi mogao napisat jedan dan ali tocno u gram koliko sto pojedes. Onako uzmi papiric i prije neg pojedes izvagaj i upisi na papiri na kraju dana upisi ovdje u temu naprimjer bjeli kruh -700 gr jagode 300 gr itd .... ne treba razdvajat na p, uh i m

                    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • Re: Carl Wind

                      Originally posted by Draven View Post
                      Jel bi mogao napisat jedan dan ali tocno u gram koliko sto pojedes. Onako uzmi papiric i prije neg pojedes izvagaj i upisi na papiri na kraju dana upisi ovdje u temu naprimjer bjeli kruh -700 gr jagode 300 gr itd .... ne treba razdvajat na p, uh i m

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                      znam točno u gram evo za 10 ak min još jedem pa kad završim

                      Comment


                      • Re: Carl Wind

                        ovo sam danas jeo ,kalorijski nekad jedem više ,nekad manje ali nema velike razlike

                        doručak
                        3 komada nektarina
                        600 grama banana(bez kore) ,onih zrelih sa najvišim nivoima šećera ,smrznem ih u hladnjaku i onda u Vitamix blender i to popijem za početak dana
                        500 grama kruha koji pravim bez ulja na papiru za pečenje ,kruh je 100 posto od integralnog pšeničnog brašna
                        o.5 l sojinog mlijeka

                        večera

                        700 grama krumpira ,100 grama luka ,100 grama zelenog povrća ,100 grama rajčice
                        700 grama kruha crnog

                        4300 kalorija
                        119 grama proteina
                        956 grama ugljikohidrata
                        30 grama masti
                        147 grama vlakana _By Cron-o-meter

                        Comment


                        • Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                          Originally posted by Carl Wind View Post
                          Masa je majka ,a majke treba poštovati ,da ulažem puno truda haha? jedem 4000 kalorija dnevno ,dobro posoljenih i ukusnih -tjestenina ,kruh ,smoothiji sa jednostavnim šećerima ,palačinke i sva preukusna jela ,uživam u životu,naravno da nemam veće mišiće kad nemam dovoljno brzih mišićnih vlakana za veće mišiće ,ali zato imam energije da cijeli dan se krećem jer jedem najviše goriva -ugljikohidrata od svih ljudi koje znam ..pjevam pjesme svaki dan i apsolutno me ne zanima neukusna hrana ,jer ljudi koji su na njoj ne izgledaju bolje od mene niti dižu više niti trče duže .
                          Ok je ako ti se viđa masa, ali i na masi su potrebni proteini i druge stvari koje jedino ti odbijaš, da se prihvatiš toga mogao bi možda imati natjecateljsku formu. A što se tiće truda, ulažemo ga puno svi koji smo na forumu, dovoljno je da imamo svoj plan prehrane i već ulažemo više truda od 90% ljudi koji idu u teretanu.

                          Tu nije pitanje kako ti sada izgledaš, rekoh izgledaš ok, pravo pitanje je kako bi mogao izgledati da se rješiš nekih zabluda. Možda bi mogao biti jedan od top 5 sa foruma jer imam dojam da si sve to postigao sa treninzima a da ti prehrana nije doprinjela toj formi. Poznam puno ljudi koji ne paze nimalo na prehranu, pa kad odu u teretanu nakon 3 mj. izgledaju odlično, al uvjek ostane ono pitanje, što bi bilo da se uhvati još i dobre prehrane.

                          Comment


                          • Re: Carl Wind

                            Originally posted by Carl Wind View Post
                            nisam to rekao ,rekao sam da sam genetski bio definiran ,a ne da ću mijenjati prehranu ,razlog zašto neću mijenjati je što je životinjska hrana od sve hrane ipak najveći izvor polutanata poput žive,olova,antibiotika koje daju masivno peradi i stoci

                            jedem organsku biljnu hranu baziranu na žitaricama ,na mesu sam bio mršav ,kad sam imo 18 godina,ali na biljkama ću biti lean i sa 50 .
                            Onako od oka ima tu oko 800 uh a to je za petinu manje od 1000 uh koje si rekao da unosis. Koliko banana ogulis za 600 grama??? Mislio sam da jedes vise povrca nadam se da si redovan na wc-u ....

                            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                            Comment


                            • Re: Carl Wind

                              Originally posted by Draven View Post
                              Onako od oka ima tu oko 800 uh a to je za petinu manje od 1000 uh koje si rekao da unosis. Koliko banana ogulis za 600 grama??? Mislio sam da jedes vise povrca nadam se da si redovan na wc-u ....

                              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                              legendo od oka? ja sam dao podatke sa Cron-o-metera ,unosim 120 -150 grama vlakana svaki dan ,40 grama je vrlo teško unijeti mesojedima,ali može se ,idem 3 puta dnevno na wc ,a od svaka tri puta feces je obilniji nego kad sam jeo meso ,a tada sam išao jednom dnevno max .

                              sto se tice ugljikohidrata ima 800 grama ,a 1000 sam unio jedan dan i rekao da sam unio ,a ne da unosim stalno ,nego samo rijetko ..

                              Comment


                              • Re: Carl Wind

                                Originally posted by Carl Wind View Post
                                ovo sam danas jeo ,kalorijski nekad jedem više ,nekad manje ali nema velike razlike

                                doručak
                                3 komada nektarina
                                600 grama banana(bez kore) ,onih zrelih sa najvišim nivoima šećera ,smrznem ih u hladnjaku i onda u Vitamix blender i to popijem za početak dana
                                500 grama kruha koji pravim bez ulja na papiru za pečenje ,kruh je 100 posto od integralnog pšeničnog brašna
                                o.5 l sojinog mlijeka

                                večera

                                700 grama krumpira ,100 grama luka ,100 grama zelenog povrća ,100 grama rajčice
                                700 grama kruha crnog

                                4300 kalorija
                                119 grama proteina
                                956 grama ugljikohidrata
                                30 grama masti
                                147 grama vlakana _By Cron-o-meter
                                Bez kore? Bez kore??? Jesi ti normalan? Svi normalni ljudi jedu koru, u njoj ima vise vitamina i minerala od bilo koje druge hrane!
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X