Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Carl Wind

    moram cijelu knjigu procitati da bi dobio shvacanje svog ega ?! ....jel ti nije lakse da svakom napises gdje mu je problem

    Comment


    • #77
      Re: Carl Wind

      treba s vremena na vrijeme i malo napisati nesto glupo, pa i ispod pojasa...nije to nista strasno, samo ne treba biti svakodnevnica

      pokazati ego, pozitivno i negativno, ying i yang - sve je to zivot
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #78
        Re: Carl Wind

        Eheheh atisa je davno reko da ne osudujemo tudi ego tj ne komentiramo tude greske hehe ima nes u tome...
        Btw tripelz hahahahahaa Lol a stvarno bi trebo xD mozete echarta i na youtubu pogledat )
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #79
          Re: Carl Wind

          Originally posted by TripleZ View Post
          de ti nama reci koliko ti procenat daje brat echart
          hahaha

          ajajjajaajaha
          hahahhaahahahhaha
          lol ...

          inace proucavam te Norman Vincet Peale ,Echart i Coelho ekipu ,pranje mozga ,kad sam procitao im knjige odmah sam istrazio i saznao da su ili masoni 33 stupnja kao Norman ,ili sotonisti kao Coelho ili kao brat Echart tipicno pranje mozga ...sa naravno ogromnom inteligencijom ..radije citam znanost pravu ,a ne New Age priče o egu .

          Triple nema neki ego ,nego čovjek je ubo bit svega,biti jak ,brz ,a ne imati velike mišiće ,a biti spor ,slabiji i krut ..

          Eugen Sandow je bio najljepši bilder i sve bez kemije ,a dizo je tone

          Comment


          • #80
            Re: Carl Wind

            i ako iko hoce da tvrdi da ne mozes biti lean a da se hranis samo sa recimo pizzama, ostavicu samo ovu sliku























            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #81
              Re: Carl Wind

              Triple svaka cast na biblijskom citati najmudrijeg covjeka svih vremena ispod tvoga profila...
              to cijenim izuzetno ...a ne pranje mozga o egu ,a tamo klanjanje zlodusima kao Coelhlo i Peale i ekipa...pa zar moze covjek biti uspjesan pisac u ovom uzasnom svijetu ,Za Zivota svoga ,a ne nije neki darker ?

              Najveca knjiga proglašena svih vremena Don Quiote ,a Cervantes zivio gladan ,nije kaze imo kruha da jede ..odbacen od svih ...

              Comment


              • #82
                Re: Carl Wind

                Heheh carl ima nesto i u tome s tim pranjem mozga...ako mogu naucit nesto smisleno od najveceg ubojice na svijetu naucit cu ako mi se cini logicno...netreba se vezat za rjeci i informacije...pokupis sta ti treba i bjezi u sljedeci moment )
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #83
                  Re: Carl Wind

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  Triple svaka cast na biblijskom citati najmudrijeg covjeka svih vremena ispod tvoga profila...
                  mislis na ovu zadnju liniju ?
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #84
                    Re: Carl Wind

                    Cccc, dakle čitam i ne verujem...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #85
                      Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                      Dača ne dipr jedeš samo "clean" i opet nisi bolji odd carla

                      carl svaka cast kralj si najveći

                      Comment


                      • #86
                        Re: Carl Wind

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        hrpa forumasa sa IQem u rangu bf%(bar iz prilozenog) je bilo jelly sto sam se zdefkao na cevapima
                        Inb4 ako se ne spustis barem do 7%, nemas pravo rec da si se zdefka.


                        Originally posted by staragarda View Post
                        Spominje se ego i krivo ga shvacate i ne prepoznajete svoj ego dok ga spominjete..npr ja sam sad uvidio moj ego dok sam pisao ovaj post...
                        Knjiga.. echart tolle nova zemlja...dobar pocetak shvacanja samog "sebe"
                        Dakle, procitat cu tu knjigu, i onda, bez obzira na dojam, ritualno obrisat guzicu njome. Srs

                        Comment


                        • #87
                          Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                          Originally posted by jozo13 View Post
                          Dača ne dipr jedeš samo "clean" i opet nisi bolji odd carla

                          carl svaka cast kralj si najveći
                          Ma bravo... E neka si mi rekao....

                          Ti si još pametniji od ovog sujetnog 3Z-a....

                          Dobro je što si primetio da ja u 43 godine, koji sam imao 130 kg i pio po 4 litra piva dnevno, a treniram godinu dana, ne izgledam bolje od Carla, koji ima 26 i trenira ceo život...

                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #88
                            Re: Carl Wind

                            svi smo mi glupi daca samo si ti pametan, i jos si jak - cujem da si benchao 140 u svojoj teretani, citav grad prica o tome

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Inb4 ako se ne spustis barem do 7%, nemas pravo rec da si se zdefka.
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #89
                              Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                              Natrkeljali ste tolko gluposti u ovoj temi. Carl prica tolke nebuloze i svi krepavaju od smijeha do nedavno, al eto sad su se neki nasli pricat kak covjek zna sta prica jer eto defkaju se na pici i cevapima lol i drugi im kao zavide jer oni znaju sta rade rofl... Uglavnom hvala sto ste me posteno nasmijali. Jedinu stavku gdje sve ovo ima smisla je to sto je covjek istaknuo da to radi zbog zdravlja i nekakvih genetskih bolesti u obitelji, a inace se sigurno nebi ovako hranio i pricao nebuloze da nema razlike izmedu biljnih i zivotinjskih proteina. I hrpa djece tu na forumu ne kuzi nista ocito i netko od 30 - 40 godina i netko od 15 - 20 nemaju isti metabolizam i toleranciju na neke stvari i tu onda odabir pravih namirnica radi pravu razliku i to je kraj price. Ima hrpa ispitivanja gdje su ljudi unosili jednak broj kalorija obje skupine, samo jedna iz kvalitetnih namirnica, a druga iz smeca i razlika u kompoziciji tijela je bila razlicita. Eto toliko od mene i ne namjeravam odgovarat na vase nebuloze opce, ovo je cisto bilo da ne ispadne da je daca jedini tu normalan

                              Comment


                              • #90
                                Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                                Dobri DUH foruma se oglasia...

                                Ne znan sta je nejasno, barem sta se mog dijela tice... Ja konkretno san reka da covik ima more netocnih informacija kojima se i dalje smijen al cinjenica je da unatoc tome ima sasvim solidne rezultate, bolje od 95% forumasa, i na temelju toga mu ne mogu rec da radi potpuno naopako kad ocito ima rezultate. Metode optimalne nisu, to je sigurno, i uz pravi rezim bi vjerojatno bia pre*****, al to je neka druga prica. Pun forum clean eatera, brojaca kalorija, macrosa, koji vode dnevnike treninga, paze na MindMuscle(blazeni) i pojavi se neki lik sa hrpom retardiranih metoda i opet bolje izgleda od vecine.

                                Comment

                                Working...
                                X