Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Originally posted by hardstyle91
    Hvala Vepre

    Ovako, low carb, u mom slucaju oko 120-130 UH, oko 200 P i oko 50 M, krenuo sam odmah sa jutarnjim na taste svaki dan, modificirao preko dana, znaci nakon nekoliko tjedana krenuo sa 1 sat preko dana pa postepeno svaka 2 tjedna povecavao po pola sata - tako sam radio mjesec ipo (te slike mozes vidjeti kod mene na fejsu u albumu BB), a nakon toga sam malo poremetio zbog faksa i obaveza, bio sam na jutarnjem svaki dan i jos popodne 1-2 sata ovisno kak mi je vrijeme dopustalo, ali sam se vise manje vrtio u krug jer je uletio junk svaka 3-4 dana po jedan obrok (par 1000 kcal), a zadnjih 3 tjedna sam na jutarnjem svaki dan i 30-40 min. poslije utega odfuram orbitrek i to je to

    Ne znam dal da od sutra krenem sa cikliranjem, ostavim jutarnji na 3-4 tjedno i tako 2 tjedna pa na neku laganu masu/odrzavanje do kraja 9.mj. ili cak da odradim ketogenu 2 tjedna pa odradim defku kako bog zapovijeda
    ne bi ja keto radio na ovako niskoj razini masti, najbolje ti je ciklirat a bit u kalorijskoj ravnoteži, možda dobiješ i nešto mase
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Originally posted by rxownz
      Originally posted by hardstyle91
      Hvala Vepre

      Ovako, low carb, u mom slucaju oko 120-130 UH, oko 200 P i oko 50 M, krenuo sam odmah sa jutarnjim na taste svaki dan, modificirao preko dana, znaci nakon nekoliko tjedana krenuo sa 1 sat preko dana pa postepeno svaka 2 tjedna povecavao po pola sata - tako sam radio mjesec ipo (te slike mozes vidjeti kod mene na fejsu u albumu BB), a nakon toga sam malo poremetio zbog faksa i obaveza, bio sam na jutarnjem svaki dan i jos popodne 1-2 sata ovisno kak mi je vrijeme dopustalo, ali sam se vise manje vrtio u krug jer je uletio junk svaka 3-4 dana po jedan obrok (par 1000 kcal), a zadnjih 3 tjedna sam na jutarnjem svaki dan i 30-40 min. poslije utega odfuram orbitrek i to je to

      Ne znam dal da od sutra krenem sa cikliranjem, ostavim jutarnji na 3-4 tjedno i tako 2 tjedna pa na neku laganu masu/odrzavanje do kraja 9.mj. ili cak da odradim ketogenu 2 tjedna pa odradim defku kako bog zapovijeda
      ne bi ja keto radio na ovako niskoj razini masti, najbolje ti je ciklirat a bit u kalorijskoj ravnoteži, možda dobiješ i nešto mase
      slazem se
      nema ovde potrebe keto da se radi,..rekao sam vec u zadnjem postu, nema se ovde sta vise rezati..
      i slazem se sa rxwonz,..krenuo bi sa rotacijama,..za pocetak sa nesto nizim unosom UH..i onda lagano povecvati unos po danima recimo za 50g..svake 2-3 sedmice,..puno je lakse rotacijama odrzavati.
      a kardio ostavis 3-4 puta sedmicno,.nekih 40-ak minuta sasvim dovoljno.

      Ja kardio inace nisam radio duze od 40 min,...jako rijetko 40-45 min,..
      sad sam ostavio 3 kardia sedmicno (3-4 kako mi se da..uglanvom da nema vise od dva dana izmedju dva kardia) po nekih 35min,..i mislim da je dovoljno.. uz to jaki treninzi, i ne brini za salo neki period.

      unos P drzi svakako i dalje visok..
      Meni je povcani unos Uh kroz rotacije samo popravio formu, i to vidno...
      pa pokusaj..

      P.S. zelim te i ja na FB
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Originally posted by IgyBoy
        Odlican druze. List mi i dalje bode oko.
        Hvala kolega Baranjac , hahah, ma, taj list, sta reci, crpi mi sve iz ruku

        Originally posted by rxownz
        ne bi ja keto radio na ovako niskoj razini masti, najbolje ti je ciklirat a bit u kalorijskoj ravnoteži, možda dobiješ i nešto mase
        Naravno, keto bi radio kako se i radi, ovo je samo opceniti unos kroz dijetu bio, sto kazes, ciklirati, pa se onda pogledat u ogledalo

        Originally posted by Vendetha
        slazem se
        nema ovde potrebe keto da se radi,..rekao sam vec u zadnjem postu, nema se ovde sta vise rezati..
        i slazem se sa rxwonz,..krenuo bi sa rotacijama,..za pocetak sa nesto nizim unosom UH..i onda lagano povecvati unos po danima recimo za 50g..svake 2-3 sedmice,..puno je lakse rotacijama odrzavati.
        a kardio ostavis 3-4 puta sedmicno,.nekih 40-ak minuta sasvim dovoljno.

        Ja kardio inace nisam radio duze od 40 min,...jako rijetko 40-45 min,..
        sad sam ostavio 3 kardia sedmicno (3-4 kako mi se da..uglanvom da nema vise od dva dana izmedju dva kardia) po nekih 35min,..i mislim da je dovoljno.. uz to jaki treninzi, i ne brini za salo neki period.

        unos P drzi svakako i dalje visok..
        Meni je povcani unos Uh kroz rotacije samo popravio formu, i to vidno...
        pa pokusaj..

        P.S. zelim te i ja na FB
        Eto onda, kako kazete, probati sa cikliranjima i ostavit ponesto kardija, nema straha jer po tvom primjeru moze biti samo bolje
        tnx jos jednom na savjetu

        Nego, da sad malo cjepidlacim, pa priupitam koliko 1.tjedan da rotiram, ja cu dati primjer pa vi kritizirajte: 1.tj. 180 - 130 - 220 - 80 - 180 - 130 - 80
        2.tj. 200 - 150 - 250 - 100 - 200 - 150 - 100
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: hardstyle91

          Ako treniraš 5 puta kao ja onda :

          Ruke (utorak) - 1-1.5g/kg

          Leđa i ramena (čet, pon) - 1.5-2.5g/kg

          Noge i prsa (sri, pet) - 2.5-3.5g/kg

          Off dani / LI cardio na tašte (sub, ned) - 1g /kg

          Na dane kad treniram u kalkulacije sam uračunao i glukozu u PWM-u. Obroci u kojima se konzumiraju UH su: doručak, prije i poslije treninga. Na off dane jedem UH samo u obroku poslije LI cardia.
          “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

          Comment


          • Re: hardstyle91

            tako kako si napisao drugu sedmicu..tako ja radim konstantno
            znaci 200 - 150 - 250 - 100 - 200 - 150 - 100 - zdnja dva dana su mi OFF,..

            eh sad..ne moj bas iz sedmice u sedmicu povecavati, prebrzo ce biti to..
            ja cu ovako drzati sveukupno mozda 4-5 sedmica max, i onda poevcati oept za 50g,.. ali opet napomena PRATITI kako ce se stvari odvijati,
            ako vidis da se povecava bf, a to ces lako primjetiti kad je tako nizak...odma smanjis svaki dan za 50g i gotovo.

            ne znam kakav ti je do sad bio unos ,..ali recimo meni je bio max 150g UH dnevno i to samo dan kad su mi noge..ostalo je sve 100g
            ili cak manje..a u dane OFF-a eventualno 10-15g UH..

            pa mozda da probas upravo ovako kako si napisao..samo da spustis za pocetak svaki dan za 50g pa drzi mozda dva vik-a..
            a sasvim je normalno kad tjelu vratis malo vise UH da ce i misici biti puniji, samim time i bf odma izgleda jos nizi..bas je Pruga o tome pisao jednom kako se u zavrsnici na taj fazon moze na bf izvuci zestoko
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Hvala obojici na super objasnjenjima , javim prvom prilikom razvoj situacije putem slika
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: hardstyle91

                [attachment=0:2fnst9jx]Copy of P6210142.JPG[/attachment:2fnst9jx]
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Mnogo mi se sviđa ...No Homo....
                  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                  mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Triceps ubojica!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      A vidim i ti si ubacio trening za zile? :P
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Originally posted by Vepar24
                        Mnogo mi se sviđa ...No Homo....
                        tnx Frane
                        Originally posted by PatrickStar
                        Triceps ubojica!
                        Hvala Kvadricepsosaur
                        Originally posted by IgyBoy
                        A vidim i ti si ubacio trening za zile? :P
                        otkad sam vidio tvoj avatar morao sam
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          ocu i ja zila...

                          i daj reci koji dio tjela ti je na avataru nikako da provalim
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            lijeva ruka ?
                            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              pa rekao bi da jest..ali
                              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                              http://www.staying-fit.net/

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                je je lijeva ruka, nisam htio uslikati onu kojom drkam da se ne uplasite
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X