Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Originally posted by hardstyle91
    hvala marink, kak je kod tebe, jesi se vratio starom rezimu?
    evo vracam se prehrana sredena,poceo trenirat redovito...sad je samo da se misici opet probude hehee.... ,al stvarno kolega odradio si jeb... posao,skidam kapu
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Aaaa, znači tak' to izgleda s prednje strane kada se ima frame? Forma tip-top, najviše mi se sviđa oblik prsiju. I morat ćeš podebljati kvadove ako misliš imati tu brutalu od listova!

      Bravo stari!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Originally posted by Vendetha
        vidi, ti imas brz metabolizam, i jako je tesko nekom drugom da kazes sta i kako a da bude pravilno.
        Meni vjerujem da bi rotacij bolje odgovarale, s obzirom na moj metabolizam.
        Druga stvar sto se tog rpelaza tice,..hmm...ne valja nista naglo.

        U mom slucaju, ja sam metabolizam jako ubrzao bio..a kalorije prilicno sporo dizao, tako da sam da se tako izrazim popusio dobar katabolizam sve do sad.
        Trebalo je da dizem malo brze, ili ako nista malo vise da dizem onda kad sam dizao.

        Takod a, volio bi da ti mogu dati pravi savjet,..ali tesk, jer i sam sam zabrljao dobro.

        Ti mozes da drzis konstantno isti unos UH slobodno, sumnjam da ces se ti uspjeti umastiti puno. A mozes svakako recimo da imas jedan dan sa vecim a jedan a nizim (recimo jedan dan akd ti je pauza) unosom UH.
        A ja bi prije digao prvo za 25%, pa odma relativno brzo opet za 25%,..nego naglo za 50%,..
        Isto kao sto se postepeno spustas sa kalorijama, isto tako i postepeno dizes.
        A ako ces mene slusati, onda se okani kardio na masi..ok je sad ostaviti jos recimo 2-3 dok ne krene pravo masa,..ali onda ga izbaci, jer ponavljam, mislim da tebi s tvojim metabolizmom ne treba kardio, ako si mislio zbog forme da ga ostavis.
        sve si rekao kolega, najbolje je kritizirati iz iskustva, probat cu onda za pocetak 25% pa se dalje prilagodit kako situacija bude pokazivala,

        hvala na opsirnijem odgovoru
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: hardstyle91

          Originally posted by marink
          Originally posted by hardstyle91
          hvala marink, kak je kod tebe, jesi se vratio starom rezimu?
          evo vracam se prehrana sredena,poceo trenirat redovito...sad je samo da se misici opet probude hehee.... ,al stvarno kolega odradio si jeb... posao,skidam kapu
          odlicno, drzim fige da sam ostane to u kontinuitetu, a ovo za misice se uvijek lako vratis gdje si stao (muscle memory <3 )
          hvala jos jednom kolega
          Originally posted by PatrickStar
          Aaaa, znači tak' to izgleda s prednje strane kada se ima frame? Forma tip-top, najviše mi se sviđa oblik prsiju. I morat ćeš podebljati kvadove ako misliš imati tu brutalu od listova!

          Bravo stari!
          frejm je ok, treba to jos prosirit, nikad dosta, klasika ..
          hvala Pejtrik, forma je blizu tvoje, cesce pogledam tvoje slike kad zapne :handgestures-thumbupright: ...prsa sam nasao lijek vise manje, treba jos eksperimentirat, a ovo si u pravu, smijesno ce izgledati, ako listovi budu jos veci
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: hardstyle91

            Odličan!
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Hvala Markane
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: hardstyle91

                dobar, dobar
                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Hvala Joe
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    odlican!
                    OFFTOPIC: asti majke vide vea-in avatar..hmmmmmmm

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      Hvala kolega

                      Nisam, ne znam ti ja ko je ona
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Originally posted by hardstyle91
                        neko lagano punjenje (zobene, tjestenina, posni i whey)

                        [attachment=1:7vgdv052]http://www.jpg[/attachment:7vgdv052]
                        [attachment=0:7vgdv052]wwww.jpg[/attachment:7vgdv052]
                        super je leglo punjenje, suh ko barut. Jesi pokušao na dnevnom svjetlu par fotki?
                        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Hvala rX, vjeruj mi, vec sam sto puta rekao da cu to napraviti, ali uvijek zaboravim, stvar navike (slikanje u sobi, wc-u...)
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Originally posted by hardstyle91
                            Hvala rX, vjeruj mi, vec sam sto puta rekao da cu to napraviti, ali uvijek zaboravim, stvar navike (slikanje u sobi, wc-u...)
                            haha, moraš dok ljeto nije završilo, proglasit će te ludim ako te vide vanka u gaćicama za mjesec - 2
                            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              ma vec sam deklariran kao lud u selu, LI cardio je razlog, pitaju me uvijek, a sta ti ne trcis, zast hodas tak bzvz? tak da, ak me vide da se slikam u dvoristu reci ce: vidi ga kak je dobar, normalan i swadak
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                Originally posted by hardstyle91
                                ma vec sam deklariran kao lud u selu, LI cardio je razlog, pitaju me uvijek, a sta ti ne trcis, zast hodas tak bzvz? tak da, ak me vide da se slikam u dvoristu reci ce: vidi ga kak je dobar, normalan i swadak
                                , ja od sramote i ne hodam po selu nego 2h LIa ujutro radim u krug na jednoj livadi iza kuće, baš zatupljuće... da nema glazbe zaspa bi od dosade

                                ako si već luđak bolje da bude luđak što dobro izgleda haha
                                “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                                Comment

                                Working...
                                X