Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Archiv3r
    replied
    Re: WTF - Slike

    na koliko si uh sada, 180-250 ?

    Leave a comment:


  • Timar
    replied
    Re: WTF - Slike

    Dobar, dobar...

    Obim ruke, noge?

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by domagoj View Post
    dobro je to, svaka čast!

    gonjaš neku natjecateljsku defku ili ? jer je i ovo dosta dobro, mislim, po meni koji nemam trbušne i to, i koji će se defkat dok ne dođem do njih, bar za ovu sezonu
    ili je to ono, uvijek želim više?

    uglavno, sretno!!
    Gonjan gonjan, valjda cu je odgonjati nekako...
    Trbusne imam da srezem kalorije 7 dana, sad bi ipak malo vise od samo trbusnih
    Hvala



    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Primjetno si popravio ramena, pogotovo srednju glavu, bic. je uvijek bio tu, triceps nisi ni pokusao uslikati , jesi sta njega napakovao? Prsa jos izgledaju zaliveno, tek trebaju isplivat, eto, barem sta se da zakljucit s ovih slika, a ova koža sto se malo vidi kad cropiras sliku, to se i sam sebi smijem, ispadaju podbradci, obrazi napireni pa ostanu kod kuta usana izrasline koda su te obadi uboli, uvijek se na to sam sebi smijem
    Ma ovo sam cisto bezveze nabacio slike cisto da se vidi da se radi. Sve si dobro rekao, prsa ce isplivati zadnja, ramenima zadovoljan, tricepsom također s obzirom kako loš je bio.
    Ovaj dio s cropiranjem ne kuzim hehe, ja cropiram glavu jer se nikad ni nisam predstavio cijeli niti planiram jos pa je to jedini razlog cropa



    Originally posted by staragarda View Post
    WTF luda glava ja bi tu stao s defkom haha i bio bi prezadovoljan da sam ovakav

    ti stvarno imas natjecateljske ambicije?
    Imam i nemam da budem iskren. Trenutna ambicija mi je okusiti tu natjecateljsku pripremu cisto da znam kako se natjecatelji osjecaju kad to rade. Vjerujem jako loše
    A sto ce s vremenom biti, ovisi o puno faktora. Ali na binu bi izasao samo da znam da sam toliko spreman da budem u TOP 3. Inace hvala

    Originally posted by SemaMare View Post
    Mislim da tek sad pocinje brutalno spaljivanje

    sretno
    Tocno... ovo je predigra hehe, zagrijavanje pred brutalno maltretiranje ^_^


    Originally posted by Archiv3r View Post
    odlicno to ide, napreduje se dobro. baci koju sliku leda.
    kako odradujes defku, keto ili ?
    cikliranje UH, kad budem gotov onda cu se profi poslikati (ako bude vrijedilo ) pa cu objaviti.
    Hvala ^_^

    Originally posted by Trace_4 View Post
    dobar u skladištu se slikaš.. a mušterije nek čekaju.. jaoooo :P
    hehe hvala. Musterije moraju cekati, razmazio sam ih previse

    Leave a comment:


  • Trace_4
    replied
    Re: WTF - Slike

    dobar u skladištu se slikaš.. a mušterije nek čekaju.. jaoooo :P

    Leave a comment:


  • Archiv3r
    replied
    Re: WTF - Slike

    odlicno to ide, napreduje se dobro. baci koju sliku leda.
    kako odradujes defku, keto ili ?

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Primjetno si popravio ramena, pogotovo srednju glavu, bic. je uvijek bio tu, triceps nisi ni pokusao uslikati , jesi sta njega napakovao? Prsa jos izgledaju zaliveno, tek trebaju isplivat, eto, barem sta se da zakljucit s ovih slika, a ova koža sto se malo vidi kad cropiras sliku, to se i sam sebi smijem, ispadaju podbradci, obrazi napireni pa ostanu kod kuta usana izrasline koda su te obadi uboli, uvijek se na to sam sebi smijem
    jesam reko da se sam sebi smijem, evo i sad se sam sebi smijem sto sam nebrojeno puta napisao kako se uvijek smijem sam sebi, al eto sad nije tako pa cu se kasnije smijati sam sebi <3

    Leave a comment:


  • SemaMare
    replied
    Re: WTF - Slike

    Mislim da tek sad pocinje brutalno spaljivanje

    sretno

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: WTF - Slike

    WTF luda glava ja bi tu stao s defkom haha i bio bi prezadovoljan da sam ovakav

    ti stvarno imas natjecateljske ambicije?

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: WTF - Slike

    Primjetno si popravio ramena, pogotovo srednju glavu, bic. je uvijek bio tu, triceps nisi ni pokusao uslikati , jesi sta njega napakovao? Prsa jos izgledaju zaliveno, tek trebaju isplivat, eto, barem sta se da zakljucit s ovih slika, a ova koža sto se malo vidi kad cropiras sliku, to se i sam sebi smijem, ispadaju podbradci, obrazi napireni pa ostanu kod kuta usana izrasline koda su te obadi uboli, uvijek se na to sam sebi smijem

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: WTF - Slike

    dobro je to, svaka čast!

    gonjaš neku natjecateljsku defku ili ? jer je i ovo dosta dobro, mislim, po meni koji nemam trbušne i to, i koji će se defkat dok ne dođem do njih, bar za ovu sezonu
    ili je to ono, uvijek želim više?

    uglavno, sretno!!

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    4 tjedan defke na izmaku. Trenutna kilaža 95.5 kg. Još 50-tak dana do kraja. Paprenih 50-tak dana.


    IMG_7578.JPG

    IMG_7579.JPG

    IMG_7580.JPG

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: WTF - Slike

    Nice!! )))

    Leave a comment:


  • ScuderiaBull
    replied
    Re: WTF - Slike

    Pa ti imaš genetsku predispoziciju da budeš najbolji narkoman, ikad!

    Leave a comment:


  • vea
    replied
    Re: WTF - Slike

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Bradavica? Od muke se uznemirila a055.gif
    Vidiš da sam se patio s ovim utegom da ga nisam ni podignuo kako treba heheh (nemam pojma od koliko je kg) ali bio je svakako cisto za potrebe slikanja

    Leave a comment:

Working...
X