Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hardstyle91
    replied
    Re: WTF - Slike

    Bradavica na prvoj slici izgleda odlicno, mozda je do svjetlosti...inace...fino to izgleda i sta je to bucica od 25kg samo za slikanje ili??

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Zerca vaskulature za vrijeme biceps treninga....

    IMG_7040.JPG IMG_7041.JPG

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: WTF - Slike

    Kvadriceps je jako dobar.

    Leave a comment:


  • Mackiel
    replied
    Re: WTF - Slike

    Ja bih se nadovezao na noge- osim pohvala, savjetujem da NIKAKO ne radiš abduktore, osim ako ti koljena "klecaju" prilikom čučnja. Ja sam ih radio, prosto rečeno, iz zajebancije i asd me ozbiljno zajebavaju. Nemrem skupiti noge i hodam ko *****i kauboj( mada se stvarno trudim da hodam najnormalnije, ali ne mogu) i k tome su mi sve moguće hlače pukle između nogu, a kad smo već u tom predjelu između nogu da ne govorimo o stalnom stanovniku koji se nonstop žali na premalo mjesta.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hvala druže Ado! Pripisujem ti 50%!

    Leave a comment:


  • Vendetha
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Evo jedna slikica kvada ( vidi se i onaj bijedni komadić lista)...
    Izgleda da moram debelo popraviti unutarnji dio ali sve me strah tog spajanja nogu [ATTACH=CONFIG]14483[/ATTACH]


    [ATTACH=CONFIG]14484[/ATTACH]

    No pump, nisam ih radio preko 2 tjedna...

    kvad je odlican, konture puno izrazenije, i dubina separacija dosta bolja,.. i sweap je tu
    i btw, kvadriceps daleko bolje izgleda nez pump-a , nego kad je pumpan, ..zaguibe se sepracije totalno

    Leave a comment:


  • Vendetha
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by remode View Post
    nemora bit...solo depo i nije toliko jak koliko se misli.pogtoovo kad je prva kura u pitanju...samo iskusno oko moze vidit razliku prije tokom i poslje odredenog derivata
    ne bih se bas slozio. nema veze sto je depo poddoziran, ne igra nikakvu ulogu, ..ali daleko od toga da testopsteron enantat nije mocna stvar. ko zna da iskoristi, moci ce, I TO GARANTUJEM, JAKO DALEKO da gura na solo depo-u. samim tim sto dignes koncentraciju testosterona u organizmu iznad svoje prirodne razine tvoje su mogucnsoti daleko vece.. Naravno ima ljudi koji X kura sa depo-om odrde i nista ne urade,.. al kao sto rekoh, akd covjek zna sta radi, sa samim depo-om (i eventualno oral kao kickstart) moze jako daleko da dogura, a da ne nadodaje mg iz kure u kuru.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by TripleZ View Post
    mislim se, sta hoce ovaj sad nije trenirao 2 sedmice a postavlja slike

    dobar dobar, ima mase tu posteno, a i vidi se da nisi visok bf%
    Ej nebi vjerovao, iskreno.. Zadnje treninge sam tako preko kur.. radio, totalno bezvoljan. I odlucio stati sa svim dok god se ne zaželim.
    I jucer sam otišao i tako sam uživao, ubio prsa + srednje rame + trbuh i jedva cekam opet sutra, prekosutra i u nedjelju.
    Spasila me pauza... bas treba stati kad vidis da si se zasitio a k tome valjda kako sam se odmorio tako si i bolje izgledam u konačnici.
    Hvala

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: WTF - Slike

    mislim se, sta hoce ovaj sad nije trenirao 2 sedmice a postavlja slike

    dobar dobar, ima mase tu posteno, a i vidi se da nisi visok bf%

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Evo jedna slikica kvada ( vidi se i onaj bijedni komadić lista)...
    Izgleda da moram debelo popraviti unutarnji dio ali sve me strah tog spajanja nogu d015.gif


    IMG_6903.JPG

    No pump, nisam ih radio preko 2 tjedna...

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Oho, nema me dan-dva (niš me nemojte pitati, morao sam nestati iz države) kad ono, ovaj još raste.
    Pa dokle ćeš već bre?

    A žila na ruci? Pa ti ne piješ NO Explode, ti uzimaš onaj YES Explode!
    Do 01.04 ili 01.05 ili do kad treba hehe, dok ne popunim gornji dio prsa kako spada. Kad ima 2 kvadrata mesa za nabaciti je*bem ti visinu nezahvalnu. Da sam patuljak za sekund bi to nabio :P
    A gde si bio, ili bolje, a gde si bio? ( da zakljucim?) hehe...
    Last edited by kelly; 29-01-13, 01:41.

    Leave a comment:


  • ScuderiaBull
    replied
    Re: WTF - Slike

    Oho, nema me dan-dva (niš me nemojte pitati, morao sam nestati iz države) kad ono, ovaj još raste.
    Pa dokle ćeš već?

    A žila na ruci? Pa ti ne piješ NO Explode, ti uzimaš onaj YES Explode!

    Originally posted by WTF View Post
    '' OMG STEROIDI, UMRIJETI CE I NIKAD DJECU NECE IMATI!!!!!!''
    Zato onda prvo radiš decu, a onda ideš na steroide I rješen problem.
    Last edited by kelly; 29-01-13, 01:42.

    Leave a comment:


  • Trace_4
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Infa radi, imas i lose respondere na kemiju.... Neki buknu kao velebit a neki li-la... cvrstoca+ suhoca + nesto malo mase i to je to...
    Originally posted by remode View Post
    nemora bit...solo depo i nije toliko jak koliko se misli.pogtoovo kad je prva kura u pitanju...samo iskusno oko moze vidit razliku prije tokom i poslje odredenog derivata
    +1

    neka vidljiva razlika onako brutalno vidljiva od samog testa je ako si bio na defki i kreneš odma pri završetku sa kurom.. tako i tako tijelo je tad u stanju da napakira dosta kg.. još kad je tu test.. ugradit će se puno više proteina i tu dolazi do "buma" od izgleda.. rastepe te test no dok neko ko ima prosječan bf i ode na solo test kuru.. možda ga dobro odradi možda ne.. uvjek ima GO ljudi koji jako slabo reagiraju.. imam frenda koji na kurama test,deca,metan.. dobije za 2 mj 3-4 kg.. ni nevidi se na njemu..

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: WTF - Slike

    procitao sam sve opet, dosta toga sam skuzio iz napisanog, i cak mi se i svida kakvu si odluku dao WTF to u vezi otkrivanja sovjih privantih stvari..

    btw adatar, procistio sam..cujemo se

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    tnx seage

    @dejvid22

    To ces morati pitati Vendija, ja ti nista ne brinem niti evidentiram niti racunam, ja samo slusam i pokusavam sprovesti u djelo

    Leave a comment:

Working...
X