Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Da Patrice, prsa mamu im njihovu...totalno sam nezadovoljan njima a stvarno ih dobro radim.
    Mislim ide to nije da ne ide ali naspram ostalog dosta kasni, doduse i najgora su bila kad sam krenuo pa nije ni cudo.
    Puno se opterecujem mozda pa me kortizol izjeda hehe i svakako ti hvala na komentaru, jako puno znaci

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Ovaj vanjski dio je o.k., međutim gornji unutarnji kaska malo, ali to je normalno, on se i onako zadnji popuni. Također, prsa se tek pokažu na defki, kada isplivaju, dok su na "klasičnoj" masi utopljena. Gle, ja sam nakon prve defke bio bez leđa, bez kompletnih nogu i s prsima koja su bila loša iz side poza. 2 godine nakon, treba još samo leđa malo dotjerati. Dakle, strpljen-spašen.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Ma da, svjestan sam ja toga Samo ja sam po prirodi nestrpljiv, ja bi htio sve odmah hehe ali ne moze pa cu morati jos dosta vremena drobiti po teretani. Bitno mi je da napretka ima da mi odrzava motivaciju.
        Veselim se defki samo tako, masa je odvratna, kako god okrenes izgledas lose, kao jedno veliko deblo koje treba iskipariti
        Kako si i rekao, strpljen- spasen, defka na proljece ce otkriti pravo stanje.

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Kupi si sada na sniženjima majice kratkih rukava jednu ili dvije veličine manji broj nego kaj inače nosiš, da uštediš u startu, he, he!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            S trapericama imam problema trenutno, malo su tijesne a neke su i pukle. A nazad par mjeseci zivi propuh u njima... Jbg 15-tak kg cini svoje... A jos...

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Originally posted by WTF View Post
              S trapericama imam problema trenutno, malo su tijesne a neke su i pukle. A nazad par mjeseci zivi propuh u njima... Jbg 15-tak kg cini svoje... A jos...
              O tom ti ja pričam, u 14 mjeseci sam imao +14, pa -11, ha, ha, što je također jedan od razloga zašto furam lean gain - ne moram imati problema sa dvije garniture obleke!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Originally posted by PatrickStar View Post
                O tom ti ja pričam, u 14 mjeseci sam imao +14, pa -11, ha, ha, što je također jedan od razloga zašto furam lean gain - ne moram imati problema sa dvije garniture obleke!
                Ma žrtvovati cu ja garderobu samo da obavim posao koji sam zacrtao, doduse ovaj put malo povoljniju garderobu, posebno ovu dok sam prasac... lako je tebi sad furati lean gain kad te ima svukuda, ja se moram izgraditi pa istesati da bi imao sto odrzavati
                Vidis da si ti prosao sve sto ja sad prolazim, sve znas, bio i vidio... ja nazalost jos gledam hehe, i to po paprenoj cijeni

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  26 dan dijete... danas uber punjenje... a sto dalje nemam pojma, cekam naputke

                  IMG_6413.PNG

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Žili ti ruka
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Guštaj danas... i za mene...

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Sve bolji.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          vidi se da tvoj "fast and furious diet" ima učinka ajme...odličan brate

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Hvala decki i cure tocnije kleme
                            Ubijen sam od rize... svakih sat vremena sibam po 100 -tinjak grama...jos i sladoled, ufffff...a zeludac se stisnuo

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              To faco samo naprijed!

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Sljedeci tjedan krecu rotacije ugljicima, a onda ima da eksplodiram na masi, ovaj put bez junka (nutella i sl.), sto cisce mora biti, neda mi se vise ovu kalvariju od dijete samoubojice raditi...skupa škola

                                Comment

                                Working...
                                X