Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    WTF svaka cast na izgledu i ishrani zaista cista desetka, mozes li mi samo dati rcept za ovu rizu , zanima me kako je zacinjavas pa je ovako crvene boje izgleda ukusno zaista.

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Originally posted by didza View Post
      WTF svaka cast na izgledu i ishrani zaista cista desetka, mozes li mi samo dati rcept za ovu rizu , zanima me kako je zacinjavas pa je ovako crvene boje izgleda ukusno zaista.
      Hvala kolega

      U lonac stavis zlicicu ulja i recimo šalicu riže i to promijesas par puta. Onda odmah dodas dvostruko vode ( znaci dvije salice ) i odmah dodas pasiranu rajčicu ( tetrapak ili tuba -svejedno ) - ja stavim pola tetrapaka rajčice i malo vegete i tako kuhas dok se ne skuha ( malo prije nego je riza gotova posolis po zelji ) i to je to. Cirka 15 minuta treba da bude gotovo.

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        I ja je tako pravim samo sto stavim ajvara za boju

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          lega pa ti jedeš za pola Afrike
          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Originally posted by Mamlaz View Post
            lega pa ti jedeš za pola Afrike
            Ili tako ili nikako

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Koliko često jedeš jaja?

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Kako kada...
                Nekad po 7-8 na dan pa 2 dana uopce ne jedem, pa onda 10 pa sutra nista.. Rotiram, vrtim...
                Ali u nekom prosjeku recimo da ispadne cca 6 na dan

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  Originally posted by WTF View Post
                  Kako kada...
                  Nekad po 7-8 na dan pa 2 dana uopce ne jedem, pa onda 10 pa sutra nista.. Rotiram, vrtim...
                  Ali u nekom prosjeku recimo da ispadne cca 6 na dan
                  Baš cijelih?

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Hahahaha, ne nego ih jede po 1/3 Pa pogledaj slike obroka od covjeka----ako ga se jos smije zvat covjekom
                    Jaja se jedu cijela i tko god kaze drukcije-nema pojma sto prica
                    WTF-svaka cast i sretno na masi-nadam se da ces uspjesno odradit zacrtano
                    MYPROTEIN

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Originally posted by Matej1996 View Post
                      Baš cijelih?

                      ne,
                      od 6 jaja pojede 3 cijela a ostalo baci

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Hvala Corry

                        Da, jedem cijela jaja, ili pojedem ukupno cijela jaja.
                        Kadkad kao na jednoj slici pojedem rizu sa bjelanjcima a onda kasnije casein sa zumanjcima.
                        Ne bacam nista

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Dvodnevno druženje i preseravanje s hranom s ekipom s foruma


                          IMG_0303.JPG

                          Prvi s lijeva - hardstyle91
                          Drugi s lijeva: ScuderiaBull
                          I mali_priest (Nikola Prugovečki) - Desno

                          Neznam s kojim sam vise odusevljen, 2 luda dana, hrpa bureka, cheezburgera, sladoleda...junkaroza na kubik
                          Drago mi je da smo se našli fino svi u ZG-u. Moram pohvaliti ScuderiaBull kao frajerčinu samo takvu, kakav na forumu takav i u živo, blesav, lud, vesel, komunikativan, jednostavno genijalan momak i perfektan domačin.
                          hardstyle je imao problema pri ulasku (gdje god da je ulazio) jer su mu leđa zapinjala od štokove. Frend samo takav vec duze vrijeme, podrska u vjezbackim krizama i savjetnik. Ali nadasve prijatelj.
                          I mali_priest koji nas je educirao onako uz kavicu, mc donalds i sladolede Konj od skoro 100kg, treba to najesti
                          Također nemam što reci, nezna se tko je od četvorice lajaviji bio, komunikacija za 10.

                          I naravno, kakvi bi mi vježbaci bili da nismo ''na ruku bacili'' - ali necu reci tko je pobijedio da ne uvrijedim dečke

                          Anyway...predobra 2 dana!

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Jeste odradili koji trening? I nedaj boze nesto i snimili?

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Jeste odradili koji trening? I nedaj boze nesto i snimili?
                              hardy i skudi jesu posto je hardi jos tamo, ja nisam jer sam drugi dan vec morao nazad a i gripa me prži vec 8 dan.
                              Nisam vidio uteg ne pamtim vise

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                hahahahha slika iz mc-a.
                                pa di ova zagrebacka ekipa trenira...ja sam evo doselio ima par tjedana
                                Originally posted by Bilderčić
                                Originally posted by Dehydronator
                                sve do grama tjedno je natural
                                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X