Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Preumoran sam. Ali cisto reda radi par slikica...

    25.JPG
    01.JPG
    07.JPG
    16.JPG
    19.JPG
    22.JPG
    27.JPG
    28.JPG
    29.JPG
    30.JPG

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Prijatelju ovo je već preje.beno, Za plažu spreman, sve su cure tvoje.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Burkiiiiiii!! jeeeeeee****no
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Pročitao temu i šta reći nego svaka čast...ovo je stvarno super i vidi se veliki trud uložen..prva liga

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Evala momci. Ima jos slika pa cu postaviti kad ih sortiram malo

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Pas mater! To je to! One crno bijele slike su za neku reklamu!


              Nego imamo tu većih problemaˇˇ

              Hmmmmmmmmmm (čitam budućnost), prognoziram obilje strankinja koje uzljeću nebi li došle u Zd na, heh, kavu .

              Hmmmmmmmmmm, prognoziram tvoju ženu kako ide u kupovinu po ovo





              Zadnja stvar koju češ vidjeti







              Nego, sad junkaš do kraja ljeta ili?
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Hahahahahaha
                Ne junkam Junkao sam jucer cijeli dan a sad vec mutim zobene hehe.
                Malo reverse diet, nije cilj uprasiti se odmah, iako... Svasta je moguce
                Ali ne bojim se ni toga, ako vidim da se krmim malo se nabrzaka izdefkam i sve 5
                Necu bas oštro paziti sto jedem ali cu paziti da ne pretjerujem s sranjima, malo opustenijo pristup prehrani.

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  Originally posted by WTF View Post
                  Hahahahahaha
                  Ne junkam Junkao sam jucer cijeli dan a sad vec mutim zobene hehe.
                  Malo reverse diet, nije cilj uprasiti se odmah, iako... Svasta je moguce
                  Ali ne bojim se ni toga, ako vidim da se krmim malo se nabrzaka izdefkam i sve 5
                  Necu bas oštro paziti sto jedem ali cu paziti da ne pretjerujem s sranjima, malo opustenijo pristup prehrani.
                  Odmori se zaslužio si

                  Samo pohvale, neman riječi stvarno
                  Sjećan se kad san tek doša na forum, ti si prvi kojeg san ja otkad san na forumu počea pratit (no homo), one tvoje same početke, i kad usporedin to sa ovim... stvarno se ostane bez riječi.

                  Svaka čast majstore
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Hvala tequilo
                    Lijepe rijeci nakon ovakvog procesa je uvijek lijepo i ugodno za cuti

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Srezao si se perfektnoo nema sta, aferim, vene na rukama za medalju
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Za fitness look dovoljno
                        Ja sam zadovoljan, jedno ogromno iskustvo i prosirenje znanja. Odusevljen sam s Prugom ( mali priest). Momak je strasan. Komunikativan, pristojan, uljudan, detaljan, perfekcionista. Uvijek dostupan kad god da sam zvao. I detalje objasnjava sva pitanja koja sam mu postavljao. Mislim nemam rijeci, suradnjom sam jednostavno pre odusevljen a fasciniran s njim kao trenerom.
                        I da mu se ovdje zahvalim sto me trpio preko 2 mjeseca. Svakako ga preporucujem svima koji zele dovesti u red svoje tijelo.
                        Takodjer zahvaljujem i ljudini Adi Vendethi s kojim sam odradio masu, jer da nije mesa nebi ni defka bila kvalitetna. Ado je veliki covjek, veliki prijatelj i takodjer preporuka svima. Nemam rijeci za obojicu, majstori su samo takvi a znanje im je strahovito veliko!

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Rispekt starokošćaninu, dao si mi motivaciju da ti pokažem sta je defka, grrrrr ..al stvarno je.ben posao si napravio, sad uzivaj u slavi dok je BF jos u tvojim rukama, sretno s reverse diet
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Hvaka suva šljivo
                            Da je bilo diuretika bio bi i suvlji jer bi izbacio jos vode sto je ostalo ali nije...
                            Kalij sumeci, krumpir, banane i dan prije sauna je bio moj diuretik.
                            Ali sto se tice sala, spaljeno je... Samo voda ali nista sto bi me imalo zamaralo
                            Ja sretan.

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Kratko i jasno.bravo.ocekujem izlazak na binu za godinu dvije,znam da nemas bas takvih ambicija ali...

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Meni je ova slika najbolja:

                                25.JPG

                                kao iz najboljih časopisa.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X