Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike tjela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slike tjela

    Evo slike mene znaći 177cm visok 74 kg bodytype mesomorf s tim da je slikano kamerom od 2megapixela, treniram već 1 godinu i 5 mjeseci nisam nikada bio u teretani niti koristim dodatke prehrani



    Pohvale i kritike su dobrodošle cilj mi je izgraditi tjelo kao ryan reynolds ovde u avataru

  • #2
    Re: Slike tjela

    Originally posted by NaturalPower View Post
    nisam nikada bio u teretani niti koristim dodatke prehrani
    nikad se ne bi reklo
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #3
      Re: Slike tjela

      pa sta si radio godinu i pol?
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Slike tjela

        Eto da mi se malo svit naruga nije dugo

        Comment


        • #5
          Re: Slike tjela

          a ko je šta reko?
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #6
            Re: Slike tjela

            @TripleZ: slikao sam se sa kameron od 2 mpx tako da se ne vidi kako bi trebalo
            @kingpin: nije nitko ništa

            Comment


            • #7
              Re: Slike tjela

              mesomorph moj kur*ac... endomorph...

              to sta treniras godinu dana ocito nema veze s misicima.. pa ni neznam zasto si dosao na ovaj forum...

              ako je to neki fizikicki trening pa se ipak mozda i moze narasti...pojacaj prehranu, jer ovo ninasta ne lici.
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: Slike tjela

                Originally posted by staragarda View Post
                mesomorph moj kur*ac... endomorph...

                to sta treniras godinu dana ocito nema veze s misicima.. pa ni neznam zasto si dosao na ovaj forum...

                ako je to neki fizikicki trening pa se ipak mozda i moze narasti...pojacaj prehranu, jer ovo ninasta ne lici.
                po kojoj logici si ti zaključio da je endo, na osnovu slike ?

                Comment


                • #9
                  Re: Slike tjela

                  meso nije sigurno
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • #10
                    Re: Slike tjela

                    Hahahahahahaha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Slike tjela

                      A zašto ne bi bio mesomorph nije mi jasno? Možda i nije ali ne vidim razloga zašto ne bi mogao biti mesomoph?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Slike tjela

                        Vidim da je dino jedini pogledao post kako treba

                        Comment


                        • #13
                          Re: Slike tjela

                          pa obicno su mesomorphi genetski misicaviji sa sirim ramenima i uzim strukom...i lako dobivaju misicnu masu..ne vidim nis od toga..tak da se slazem da nije mesomorph..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Slike tjela

                            oj opet rasprava o bodytypovima





                            natural, samo jedi i treniraj - nisi nam rekao ciljeve niti nam postavio neka konkretna pitanja tako da ti nemamo sta pomoci...a tijelo ti nije jos za kritiku tj. nisi jos dovoljno razvio neku masu da ti pricamo o slabim tackama i sl.



                            ne zaboravi da imas forum pun informacija ako zelis da napredujes, ako zelis da ides istom brzinom kao i dosad ne moras se truditi
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: Slike tjela

                              Originally posted by Zeusnot View Post
                              pa obicno su mesomorphi genetski misicaviji sa sirim ramenima i uzim strukom...i lako dobivaju misicnu masu..ne vidim nis od toga..tak da se slazem da nije mesomorph..
                              I znaci to je jedni sto karakterise mezomorfa, uzak struk aps glupost znam kosta 'ektica' sa sirokim strukom. Misicavi, da si geneticar na kvadrat, ak ne treniras možes se po**at na svu genetiku. Lako dobivaju misicnu masu, momak je napisao da nikada nije bio u teretani, pa kako znati da li lako ili teško dolazi do mišićne mase.

                              Comment

                              Working...
                              X