Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike tjela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Slike tjela



    dino, svega ti, jel vidiš ikakvu sličnost?????????

    mislim, glupa je rasprava i 100 x smo zaključili da ti body typovi ne znaće ništa. ali ako ćemo već lupat u prazno mesomorf ne može bit nikako. neki križanac između endo i ekto eventualno.
    Last edited by kingpin; 22-01-13, 19:04.
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #17
      Re: Slike tjela

      Originally posted by kingpin View Post


      dino, svega ti, jel vidiš ikakvu sličnost?????????

      mislim, glupa je rasprava i 100 x smo zaključili da ti body typovi ne znaće ništa. ali ako ćemo već lupat u prazno mesomorf ne može bit nikako. neki križanac između endo i ekto eventualno.
      Boze sacuvaj momci oko cega se vi svadjate

      Comment


      • #18
        Re: Slike tjela

        Nisan ti ja PAS pa da mogu bit križanac poklopi se ušima kingpin vidi se da si neobrazovan

        Comment


        • #19
          Re: Slike tjela

          moj pajdo ti si najgore od svega, kao i ja tj, skinny-fat

          Comment


          • #20
            Re: Slike tjela

            Ok ovo je sad preraslo u komediju

            Comment


            • #21
              Re: Slike tjela

              bjelanjak u pravu si...a ti natural panj..o vecina je malo jedno, malo drugo... ima i onih koji su cisti endo,ekto itd..al bome ima i onih koji su mjesavina vise body type-ova... a s obzirom da vjezbas godinu i pol ocito si ti neobrazovan jer da i doma vjezbas vec bi se nes vidjelo..nije da te vrijedam al tu nema znakova fizicke aktivnosti/dobre prehrane

              Comment


              • #22
                Re: Slike tjela

                Ne mislim se raspravljat...nije mezo i tocka. Prouci bolje/citaj. I da..pravi mezici su prakticki misicavi sa minimalno aktivnosti..(znam ih pa prakticki dr..u k.. doma a imaju *****u gradu tak da.. (by the way zyzz je nis spesl..samo jedan metric koji se rano poceo pikat..bolji je nas vendi )

                Comment


                • #23
                  Re: Slike tjela

                  Originally posted by Zeusnot View Post
                  Ne mislim se raspravljat...nije mezo i tocka. Prouci bolje/citaj. I da..pravi mezici su prakticki misicavi sa minimalno aktivnosti..(znam ih pa prakticki dr..u k.. doma a imaju *****u gradu tak da.. (by the way zyzz je nis spesl..samo jedan metric koji se rano poceo pikat..bolji je nas vendi )
                  Zivis u zabludi.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Slike tjela

                    Originally posted by Zeusnot View Post
                    Ne mislim se raspravljat...nije mezo i tocka. Prouci bolje/citaj. I da..pravi mezici su prakticki misicavi sa minimalno aktivnosti..(znam ih pa prakticki dr..u k.. doma a imaju *****u gradu tak da.. (by the way zyzz je nis spesl..samo jedan metric koji se rano poceo pikat..bolji je nas vendi )
                    Ej nemoj protiv Zyzza
                    Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Slike tjela

                      Originally posted by NaturalPower View Post
                      Nisan ti ja PAS pa da mogu bit križanac poklopi se ušima kingpin vidi se da si neobrazovan
                      Dođeš ovdje, postavis slike, treniras godinu i pol i nisi ama bas nista napravio od svog tijela, ali bas bas nista.

                      Originally posted by NaturalPower View Post
                      Pohvale i kritike su dobrodošle cilj mi je izgraditi tjelo kao ryan reynolds ovde u avataru
                      Ne slicis na nista, nema te i totalno si bezvezan i izgledas kao da si zapeo u razvoju. U raspravu u koju nebi trebao ulaziti ti uđeš i govoris momku da se pokrije usima jer si ti preiskusan mesomorf da bi prihvatio ikakvo drugo misljenje. Smijesno.
                      Za mene nisi ni mezo ni ekto ni endo, za mene si jednostavno bezveze...I sad se idi pokrij po usima i placi za bacenih 18 mjeseci treniranja. Jer u 18 mjeseci se moze napraviti abnormalno puno, ti nisi napravio nista i to mi dovoljno govori kakav trening radis.
                      Pozdrav i have a hard feelings....

                      Comment


                      • #26
                        Re: Slike tjela

                        Trola lik............

                        Comment


                        • #27
                          Re: Slike tjela

                          Originally posted by WTF View Post
                          Dođeš ovdje, postavis slike, treniras godinu i pol i nisi ama bas nista napravio od svog tijela, ali bas bas nista.



                          Ne slicis na nista, nema te i totalno si bezvezan i izgledas kao da si zapeo u razvoju. U raspravu u koju nebi trebao ulaziti ti uđeš i govoris momku da se pokrije usima jer si ti preiskusan mesomorf da bi prihvatio ikakvo drugo misljenje. Smijesno.
                          Za mene nisi ni mezo ni ekto ni endo, za mene si jednostavno bezveze...I sad se idi pokrij po usima i placi za bacenih 18 mjeseci treniranja. Jer u 18 mjeseci se moze napraviti abnormalno puno, ti nisi napravio nista i to mi dovoljno govori kakav trening radis.
                          Pozdrav i have a hard feelings....
                          +++++ samo ne znam zašto članovi forum odmah napadaju ak je reko da je mezo, a sto wtf reče ne liči ni na šta. Svako ima pravo da misli šta hoće i na kraju krajeva to je njegovo tijelo i valjda on najbolje zna kaj mu je.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Slike tjela

                            Originally posted by Zeusnot View Post
                            Ne mislim se raspravljat...nije mezo i tocka. Prouci bolje/citaj. I da..pravi mezici su prakticki misicavi sa minimalno aktivnosti..(znam ih pa prakticki dr..u k.. doma a imaju *****u gradu tak da.. (by the way zyzz je nis spesl..samo jedan metric koji se rano poceo pikat..bolji je nas vendi )
                            Prvo mi nije jasno kakve veze ima zyzz sa ovom temom ali kad ga spominjes ustani sa stolice. Svak ko sjedi kući i ništa ne radi može samo biti vreća govana i ništa više. Da neko ima npr. 180 cm, 80 kg, 10 bf a da ništa ne radi već da se po cijele dane izležava no way.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Slike tjela

                              I još uvik je meni ovo smješno kada vidim da je ovo slikano s kameron jako jako loše kvalitete i još nedostatak svijetla da se pravdam nisam ako misle neka misle boli me briga moje tjelo je meni drago onako kakvo je i ja ka klešem kako ja hoću

                              Comment


                              • #30
                                Re: Slike tjela

                                trolla vas frajer...

                                Comment

                                Working...
                                X