Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike tjela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Slike tjela

    Nije problem u toma šta ne zna koji je tip građe; nego je problem da je potrošio 18; ej OSAMNAEST mjeseci na doslovno ništa... Ja sam u 3 mjeseca nabacio 30 kg bez ikakvih suplemenata; samo vježba, odmor i prehrana; i uz to minimalno 90% posto toga su mišići; pa ti gledaj... Sve u svemu Naturalpower; trening je dobar ako te mišić koji je dobar boli; a ne da te ne boli... većina ljudi danas misli da kad kažeš da imaš upalu mišića da imaš neku tešku bolest...

    Comment


    • #32
      Re: Slike tjela

      Originally posted by katulic View Post
      ja sam u 3 mjeseca nabacio 30 kg bez ikakvih suplemenata; samo vježba, odmor i prehrana; i uz to minimalno 90% posto toga su mišići; pa ti gledaj...
      ............what?

      Comment


      • #33
        Re: Slike tjela

        Jest da sam se oporavljao od anoreksije (50 kg na 185 cm), ali opet... nisam dobio puno sala; razmjerno mali postotak u odnosu na dobivenu mišićnu masu...
        Last edited by katulic; 22-01-13, 23:15.

        Comment


        • #34
          Re: Slike tjela

          sta bolan 30kg u 3 mjeseca... mora da si jeo 20 puta na dan onda
          Take care of your body, that is the only place you have to live in.

          Comment


          • #35
            Re: Slike tjela

            Iskreno , da sam na tvome mjestu ne bih ni postavljao slike , ali razlikujemo se od osobe do osobe , mislim da te komentari od forumasa ne bi trebali razljutiti posto je stanje kakvo je - jako lose i osvijetljenje ne bi donijelo nista bolje nego bi jos istaknulo nedostatke.Nije bitno koji si bodytype , vec je bitno da vec jednom pocnes trenirati kako spada i da prehrana to poprati jer inace druze moj bilo bi ti bolje da odustanes od ovog sporta/hobija jer uzalud ces potrositi vrijeme i zivce , a na kraju neces postici apsolutno nista (ne doslovno nista , ali razumijes sta hocu reci).

            Originally posted by katulic View Post
            Nije problem u toma šta ne zna koji je tip građe; nego je problem da je potrošio 18; ej OSAMNAEST mjeseci na doslovno ništa... Ja sam u 3 mjeseca nabacio 30 kg bez ikakvih suplemenata; samo vježba, odmor i prehrana; i uz to minimalno 90% posto toga su mišići; pa ti gledaj... Sve u svemu Naturalpower; trening je dobar ako te mišić koji je dobar boli; a ne da te ne boli... većina ljudi danas misli da kad kažeš da imaš upalu mišića da imaš neku tešku bolest...
            Upale ne moraju biti pokazatelj dobrog treninga , znam ljude koji nisu nikada imali upalu bicepsa (osim u pocetcima treniranja) , a imaju ruku preko 45+ (na <8%BF) tako da to ti bas ne stoji.Kao i upumpanost tokom treninga , to ne mora znaciti da imamo dobro razvijen mindmuscle. Sve je to relativno.
            There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
            - Aldous Huxley

            Comment


            • #36
              Re: Slike tjela

              Originally posted by Davy View Post
              sta bolan 30kg u 3 mjeseca... mora da si jeo 20 puta na dan onda
              Da sam jeo 20 puta nisam; ali cca 6-7k kalorija dnevno; pa ti vidi

              Comment


              • #37
                Re: Slike tjela

                Originally posted by seage View Post
                Upale ne moraju biti pokazatelj dobrog treninga , znam ljude koji nisu nikada imali upalu bicepsa (osim u pocetcima treniranja) , a imaju ruku preko 45+ (na <8%BF) tako da to ti bas ne stoji.Kao i upumpanost tokom treninga , to ne mora znaciti da imamo dobro razvijen mindmuscle. Sve je to relativno.
                U pravu si; sve je to dosta individualno; ali hoću reć... prirodno je kod većine ljudi da ih mišić ako ništa barem pecka; zato što većina ljudi ne shvaća način kako se trenira

                Comment


                • #38
                  Re: Slike tjela

                  Originally posted by diinnoo View Post
                  +++++ samo ne znam zašto članovi forum odmah napadaju ak je reko da je mezo, a sto wtf reče ne liči ni na šta. Svako ima pravo da misli šta hoće i na kraju krajeva to je njegovo tijelo i valjda on najbolje zna kaj mu je.
                  Pa i ja bi ga naj radije napao. Kako može reći tako nešto sa sigurnošću? Da je mezo imao bi šira ramena, "veći" prsni koš.
                  http://media.tumblr.com/tumblr_lx71n6KHjU1qeyv83.jpg Masu bi dobivao puno bolje za 18 mj bi uz dobar trening i prehranu u naj gorem slućaju izgledao kao malo napradniji atletičar, jer za mesomorphe se kaže da je to bogom dani tip tjela, i da vole trenirati. I uz lagani trening utezima on bi samo održavao masu bez problema a on je nije ni imao.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Slike tjela

                    http://www.building-body.com/forum/t...%C5%BEbe/page4 moze li neko iskusan odgovoriti na moje pitanje na tu temu... napisao sam i stavio sliku ali niko nista ne preporucuje...
                    Take care of your body, that is the only place you have to live in.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Slike tjela

                      Spomenuo sam zyzza posto ga imas u potpisu..ne znam kaj vi danasnji klinci brijete tolko na njega a lik nije nis posebno bio..ima puno boljih od njega..pogledaj malo naseg Peru Tomasa koji je isto godiste kao pokojni zyzz...Ugl neusporedivo. Al danasnjim klincima je to in. Nisam ni rekao da ce netko imat jeb..o tjelo izlezavajuci se doma, ali da mezomorfi puno lakse dobivaju misicnu masu i da vec genetski imaju bar neku misicnu masu je istina. Sigurno i sam znas neke kolege kojima je fizicka aktivnost mala a dobro izgledaju..ugl nema smisla raspravljat, ne slazemo se i bok.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Slike tjela

                        Originally posted by WTF View Post
                        Dođeš ovdje, postavis slike, treniras godinu i pol i nisi ama bas nista napravio od svog tijela, ali bas bas nista.



                        Ne slicis na nista, nema te i totalno si bezvezan i izgledas kao da si zapeo u razvoju. U raspravu u koju nebi trebao ulaziti ti uđeš i govoris momku da se pokrije usima jer si ti preiskusan mesomorf da bi prihvatio ikakvo drugo misljenje. Smijesno.
                        Za mene nisi ni mezo ni ekto ni endo, za mene si jednostavno bezveze...I sad se idi pokrij po usima i placi za bacenih 18 mjeseci treniranja. Jer u 18 mjeseci se moze napraviti abnormalno puno, ti nisi napravio nista i to mi dovoljno govori kakav trening radis.
                        Pozdrav i have a hard feelings....
                        najbolji post ovdje haha
                        Originally posted by katulic View Post
                        Nije problem u toma šta ne zna koji je tip građe; nego je problem da je potrošio 18; ej OSAMNAEST mjeseci na doslovno ništa... Ja sam u 3 mjeseca nabacio 30 kg bez ikakvih suplemenata; samo vježba, odmor i prehrana; i uz to minimalno 90% posto toga su mišići; pa ti gledaj... Sve u svemu Naturalpower; trening je dobar ako te mišić koji je dobar boli; a ne da te ne boli... većina ljudi danas misli da kad kažeš da imaš upalu mišića da imaš neku tešku bolest...




                        Originally posted by seage View Post
                        Iskreno , da sam na tvome mjestu ne bih ni postavljao slike , ali razlikujemo se od osobe do osobe , mislim da te komentari od forumasa ne bi trebali razljutiti posto je stanje kakvo je - jako lose i osvijetljenje ne bi donijelo nista bolje nego bi jos istaknulo nedostatke.Nije bitno koji si bodytype , vec je bitno da vec jednom pocnes trenirati kako spada i da prehrana to poprati jer inace druze moj bilo bi ti bolje da odustanes od ovog sporta/hobija jer uzalud ces potrositi vrijeme i zivce , a na kraju neces postici apsolutno nista (ne doslovno nista , ali razumijes sta hocu reci).



                        Upale ne moraju biti pokazatelj dobrog treninga , znam ljude koji nisu nikada imali upalu bicepsa (osim u pocetcima treniranja) , a imaju ruku preko 45+ (na <8%BF) tako da to ti bas ne stoji.Kao i upumpanost tokom treninga , to ne mora znaciti da imamo dobro razvijen mindmuscle. Sve je to relativno.
                        + fucking 1
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #42
                          Re: Slike tjela

                          Originally posted by NaturalPower View Post
                          Nisan ti ja PAS pa da mogu bit križanac poklopi se ušima kingpin vidi se da si neobrazovan
                          Križanac može biti bilo tko ili što jer po definiciji "onaj koji u sebi nosi osobine dviju rasa ili vrsta". Ne znam zašto si baš psa uzeo za primjer? Mogao si reći da nisi npr. nektarina...
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #43
                            Re: Slike tjela

                            Originally posted by katulic View Post
                            Nije problem u toma šta ne zna koji je tip građe; nego je problem da je potrošio 18; ej OSAMNAEST mjeseci na doslovno ništa... Ja sam u 3 mjeseca nabacio 30 kg bez ikakvih suplemenata; samo vježba, odmor i prehrana; i uz to minimalno 90% posto toga su mišići; pa ti gledaj... Sve u svemu Naturalpower; trening je dobar ako te mišić koji je dobar boli; a ne da te ne boli... većina ljudi danas misli da kad kažeš da imaš upalu mišića da imaš neku tešku bolest...
                            Daj stavi slike befor i after zivo me zanima .... dolje si napisao da si unosio 6-7k kcal dnevno, sto je cudo mozda si otkrio ljek za ostale anoreksicare u svijetu kako sa 1k kcal povecati u kratkom roku na 6-7k kcal prehranu .... ja sam mislio da sa svojih 105kg u fazama kada unesem cca 5k kcal pretjerujem i budem masno dubre ali ti si cudo

                            Comment


                            • #44
                              Re: Slike tjela

                              Originally posted by katulic View Post
                              Nije problem u toma šta ne zna koji je tip građe; nego je problem da je potrošio 18; ej OSAMNAEST mjeseci na doslovno ništa... Ja sam u 3 mjeseca nabacio 30 kg bez ikakvih suplemenata; samo vježba, odmor i prehrana; i uz to minimalno 90% posto toga su mišići; pa ti gledaj... Sve u svemu Naturalpower; trening je dobar ako te mišić koji je dobar boli; a ne da te ne boli... većina ljudi danas misli da kad kažeš da imaš upalu mišića da imaš neku tešku bolest...
                              Kog ti hebeš ovdje?Na kemiji nemožeš dobiti toliko kila mišića,kod tebe je 27kila čiste mišićne mase.Pa čime se ti hraniš uranom?

                              Comment


                              • #45
                                Re: Slike tjela

                                sa kakim se vi glupostima i mamlazarijama sekirate PREloše hahahha
                                Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                                Comment

                                Working...
                                X