Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike tjela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Slike tjela

    katulic i naturalpower,brijem da je vama pregorila neka žica u glavi ..jedan se hvali da je napravio j*beno tijelo u 18 mj a ne liči na ništa,dok je drugi dobio 30 kg mišića u 3 mj..ispravite me ako griješim ali potreban vam je psihijatar

    Comment


    • #47
      Re: Slike tjela

      Ovaj katulic je klinac koji mlati gluposti i očito laže čim zine, pogledajte mu stare postove.

      1.11.2012. je napisao ovo:

      Originally posted by katulic
      Evo pozdrav svima, Moje ime je Filip. Imam 14 godina, visok 185cm, mase 70 kg.
      Treniram aktivno cijeli život, od maratona pa sve do utega... Prošle godine na poludržavnom natjecanju u Cross trčanju bio peti od 18 pa si vi mislite
      I prije sam aktivno trenirao pa sam dobio kao neki poremećaj hranjenja, tj obolio sam od anoreksije... to mi je bio najgori period u mom kratkom životu; pao sam sa 78 kg na 51 kg u roku od godine dana, nisam imao ni sala niti mišića, jednostavno sam na kraju htio umrijeti zato što me bilo strah jesti, tj bilo me strah debljanja... Kod doktora u vezi anoreksije nisam išao, zato što niti ja niti moji roditelji htjeli da mi u kartonu kasnije piše da sam imao psiho- fizičkih problema (no da sam tako malo ostao jesti, definitivno bi me vodili), zato što prolazim u školi 5.0 i proglašen sam za najboljeg učenika u području Zagrebačke županije ;D
      Tada me nešto puklo i od 6 mjeseca sam došao do 70 kila, uz to da sam nabacio jako malo sala s obzirom koliko jedem i uz to da ne pazim na prehranu ( držim visoko unos proteina i izbjegavam slatkiše, čipseve sokove i sl.) no jedem jaaako puno kruha, no to mi je glavni izvor UH pa je to ok.
      Sve u svemu, drago mi je što sam se predstavio vama i nadam se dobroj suradnji

      Comment


      • #48
        Re: Slike tjela

        Originally posted by Šjor Bepo View Post
        katulic i naturalpower,brijem da je vama pregorila neka žica u glavi ..jedan se hvali da je napravio j*beno tijelo u 18 mj a ne liči na ništa,dok je drugi dobio 30 kg mišića u 3 mj..ispravite me ako griješim ali potreban vam je psihijatar
        Poznam ja i gori slučaj patološkog lažljivca

        Comment


        • #49
          Re: Slike tjela

          natural ti si presmijesan tip, dolazis na forum kao potpunio amater ( sto se vidi po slikama, a nemoras se izvlacit na to koliko kamera mp ima, jasno se vidi da nemas nista ), pricas neke nebuloze i jos neprihvatas savjete onih koji dosta znaju i govoris da ces radit kako hoces.. sto si onda doso na forum ?? -.-' Vise citanja i truda pa ces shvatit u kakvoj zabludi zivis. poz

          Comment


          • #50
            Re: Slike tjela

            Majstore ja sad imam 90 kila; a kao drugo otkud ti znaš kak i kolko sam ja mišića dobio?!?
            Genetika je jedna od predispozicija za bavljenje ovakvim stvarima... to je prvo; a drugo je vježba...
            Ti kao osoba koja me ne poznaš i koja nije vidila moje slike ne možeš ništa zaključiti; a pošto ja odabirem kako ću dijeliti svoje slike i podatke okolo; ne možeš mi soliti pamet... stoga ne soli meni pamet i ne napadaj...
            Možda jesam klinac; ali sam klinac sad maltene od 190 cm i 90 kg zato zapamti; nisu svi isti!
            Neki se od velike količine masti debljaju; a neki ne; a tako i u vezi ugljikohidrata...

            Comment


            • #51
              Re: Slike tjela

              Nevjerovatno koliko gluposti pročitah u jednoj temi.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #52
                Re: Slike tjela

                Originally posted by Dalibor View Post
                Nevjerovatno koliko gluposti pročitah u jednoj temi.
                +10..............
                Simplify.

                There are no shortcuts to any place worth going.

                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                HARDER.


                Comment


                • #53
                  Re: Slike tjela

                  [IMG]ja teretena[/IMG]

                  Comment


                  • #54
                    Re: Slike tjela

                    ma ti si glupi klinac koji je tek počeo s drkicom,a kenja o nekakvim kilogramima i mišićima...našao si krivo mjesto za bajke,stoga idi vježbaj malo biologiju dijete..sutra je škola

                    Comment


                    • #55
                      Re: Slike tjela

                      kakve seljacine,a nevjerovatno je da administratori ovo dopustaju,decko stavi slike i dodje pitat savjet i svi ga osim par pametnijih popljuvaju

                      Comment


                      • #56
                        Re: Slike tjela

                        he`s back

                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • #57
                          Re: Slike tjela

                          ovaj forum sluzi podprdcima kao ovaj evo primjer za trolanje,evo,post he's back i stavi sliku,pa covjece sta ti visis na forumu po cijeli dan? kakav bodybuilding forum,ovo je sprdnja obicna,sami sebe sprdate ovdje,a najgore da niko nista ne zna,ima par ljudi koji znaju ali to drze za sebe i drze se na tronu ko neki kraljevi
                          Last edited by Adatar; 24-01-13, 18:21.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Slike tjela

                            adatar faca neka hahah, puna znanja k tome, pametan i mudar deckic.

                            i nemoj prijetiti molim te vise, najebaces ko zuti.

                            btw puno ljudi ovdje puno znaju i puno su svog znanja iznjeli, pa pogledaj zadnje postove covjece, sve kilometarski, samo citaj ako znas da citas, specijalčić*u.
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #59
                              Re: Slike tjela

                              ej ajde na pm
                              Last edited by Adatar; 24-01-13, 18:32.

                              Comment


                              • #60
                                Re: Slike tjela

                                garda odgovori na pm

                                Comment

                                Working...
                                X