Announcement

Collapse
No announcement yet.

George St-Pierre - Evo jedna slika :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

    Originally posted by clockwork orange View Post
    Ak si je dečko već zacrto kako će,nek radi onako kako misli da je najbolje...stigne spustiti bf na 15%,uostalom to niti nije definicija nego spuštanje bf-a...

    aj pojasni ovo molim te.

    Comment


    • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

      Originally posted by George St-Pierre View Post
      Znam ljudi da sam se umastio haha... I sto sad? Jbg,i sam sam rekao da drugi put pazim na masi...ionako mi je ovo prva masa,definirat cu se s ciljem da zadrzim sto vise misica,necu sad radit brutalnu definiciju,cisto da skinem salo...

      Na greskama se uci
      Sve sto je Darica rekao potpisujem. A glede mog komentara ...ja sam sebe tjesim tako da nisam bas za shvatiti ozbiljno

      Comment


      • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

        Originally posted by jozo13 View Post
        aj pojasni ovo molim te.
        čovjek sa 15% bodyfata nije izdefiniran...od 10% na dolje možemo pričat o nekom definiranom izgledu kad ti se vidi svaki mišić...druga stvar kad neko ovdje na forumu ide malo spustit bf pa kaže idem na defku,ok ali to nije definicija u pravom smislu te riječi...

        Comment


        • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

          Da se razumijemo,netko tko ima solidnu mišićnu masu na 15% izgleda bolje nego večina ljudi...znam dosta ljudi koji opće ne žele ić ispod tog,ne misle se natjecat,ne jebu ih tolko pločice,jači su i jednostavno ugodnije se osjećaju.....

          Comment


          • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

            Originally posted by DARICA View Post
            Ne opterecuj se tudim misljenjem, vec te vidim zdefkanog kroz kojih par mj!
            Samo ne idi prebrzo, ne idi samo da bi skinuo vec polako i pametno,a ako nes misica spusis tak i tak ces buknuti kad se vratis u suficit. Predvidam bolesnu formu! Samo cuvaj liftove i smanji volumen...
            Ma da se opterecujem nebi bio na forumu uopce...
            Daa,nije mi sad cilj sto brze doc do pristojnog bfa,cilj mi je da to polako uradim i da licim na nesto,iako mi je prva definicija,pazit cu na sve sto kazu iskusniji naravno...
            I veliko hvala na podrsci )

            @jozo

            Da ja mislim da imam najmanje 10kila skinut,ali lagano cemo to odradit,pa kad bude bude...nije mi stvar koliko traje proces,stvar mi je u tome da izgledam onako kako zelim,kao sto sam i rekao vec


            Nakon toga reverse diet i onda se nadam neki hebeni bulk
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment


            • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

              Kako planiras odraditi defku? Keto, cikliranje, klasicni deficit...? Daj malo detalja nece nitko zamjeriti
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                Pa isao bi na klasicni deficit,nista ne bih snizavao odmah i previse...znaci lagano kalorije i UH dolje,proteine bi drzao visoko naravno i jedino sto sam mislio od suplementacije je da ubacim glutamin prije i poslije treninga sa wheyom obicnim
                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                Comment


                • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                  Sta znaci lagano spustanje? Svaki tjedan, svaka dva tjedna? 10, 20, 30g UH?
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                    Daa,znaci svaki tjedan UH malo dolje...ne znam ti sad napamet reci,jer bih ovih dana poceo radit neki plan prehrane gdje bih racunao kalorije i makrose bas ono kako treba,malo ozbiljniji pristup bi bio.. Znaci,kazem da nigdje ne zurim,svaki tjedan mic po mic,pa kad vidim da stajem lagano,onda cemo ubacit kardio... Inace dok ne ubacim "pravi" kardio,pjesacim svaki dan do skole,pa kako budem snizavao kalorije i uh nece mi trebat odma kardio u prve tjedne...kad vidim da salo ide sporije dolje,ubacujem jednom do dvaput tjedno sprinteve ili vrecu gdje cu si 20-25 min ostaviti dusu
                    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                    Comment


                    • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                      sve pohvale !!!

                      Comment


                      • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                        Nije bas neki brzi napredak,al ide se lagano prema naprijed. Ne sekiram se,uzivam i znam da imam jos mnoogo posla ali idemo lagano







                        80kila

                        EDIT: slucajno sam duplao jednu

                        I da,nakrivite glave malo jbg )

                        Last edited by George St-Pierre; 20-05-15, 19:22.
                        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                        Comment


                        • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                          Bravo momak samo jako
                          A noge slikat ?
                          Your future is created
                          by what you do today,
                          not tomorrow.

                          Comment


                          • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                            Bit ce noge,bit cee..mada nisu nista posebno
                            Trudim se al ipak nema bez teretane,doma radim sa 60kg,imroviziram... A ono kako jednom,dvaput mjesecno podem u teretanu odradim cucanj sa 105-110 kila bez problema... Planiram ovo ljeto upisat se u teretanu i onda stavljam zavrsne slike defke i cijeloga tijela

                            Inace hvala
                            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                            Comment


                            • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                              Koliko si izgubio ? Svaka čast na napretku

                              Na koliko si kcal sad,makrosi,kardio i to tako ?

                              Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                                bolje za svoje godine ne ide, izvrsno!

                                Comment

                                Working...
                                X