Announcement

Collapse
No announcement yet.

filip112 transformacija..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: filip112 transformacija..

    kakva ti je prehrana, stavi nam ovdje da viidmo kako ti izgleda i da ti kazemo u cemu grijesis. Cini mi se da ti biceps jako slabo napreduje. Dosta si sala nakupio na bokovima i u stomaku sudeci prema slikama, savjet: sredi prehranu , pojacaj treninge. Pozdrav.

    Comment


    • #47
      Re: filip112 transformacija..

      Originally posted by Domi123 View Post
      bench sa 10 na 40 ??a reko si imas 70 i nes kg ...pa trebo bi barem sa 50 moc par puta
      To je bilo davno. Sad oko 70 dizem benc


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • #48
        Re: filip112 transformacija..

        Originally posted by Builty View Post
        kakva ti je prehrana, stavi nam ovdje da viidmo kako ti izgleda i da ti kazemo u cemu grijesis. Cini mi se da ti biceps jako slabo napreduje. Dosta si sala nakupio na bokovima i u stomaku sudeci prema slikama, savjet: sredi prehranu , pojacaj treninge. Pozdrav.
        ImageUploadedByTapatalk1410101376.364232.jpg


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • #49
          Re: filip112 transformacija..

          Pozdrav,

          Quick update,

          počeo sa plivanjem prije 2 mjeseca, trening 6 puta tjedno + 3 puta teretana (uglavnom trening snage), masa mi tu ne ide u prilog pa sam smanjio kalorije malo.

          Da ne duljim, nista se posebno nije promjenilo osim sto sam dosta ojacao, npr kad sam poceo radio sam po 20 sklekova sad radim po 60, imam veću izdrzljivost i tako to.

          Sa slikama se javljam za oko 5 mjeseci, a do tad evo samo slika leđa, 2 mjeseca, proteini su isli kako koji dan od 50 grama do 250 grama.

          Screenshot at Nov 30 20-29-26.png

          Comment


          • #50
            Re: filip112 transformacija..

            Samo naprijed!! Za 5 mjeseci ima da budes zvijer,samo nastavi
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment

            Working...
            X