Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eo i mene!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Eo i mene!

    Originally posted by RockyBalboa View Post
    Pozdrav za stručnjake
    s takvim razmisljanjem mozes ostat nenabildan kolik ozelis mene boli ku.rcina za tobom,al nekim novim deckima nemoj davat savjete s kojima nece psotici nista. izjave su ti epic i ja da sam admin pobriso bi i locko sva sranja koja napises.
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #77
      Re: Eo i mene!

      čak i nije toliko krivo koliko je zakomplicirano
      Znoj štedi krv

      Comment


      • #78
        Re: Eo i mene!

        Originally posted by kingpin View Post
        čak i nije toliko krivo koliko je zakomplicirano
        Možda jest komplikovano ko ne razumije o čemu se radi... ali ja znam da krivo nije 100%.. Stvar je što svako ima svoje mišljenje, samo neki ne smiju da ga iskažu nego udare po tuđem mišljenju, a sve bez ikakvih argumenata. Ali to je stvar na individualnoj osnovi
        "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

        Comment


        • #79
          Re: Eo i mene!

          e baš obratno, ovo kako ti tumačiš će shvatit onaj tko zna o čemu pričaš a početnik neće. zato su reagirali, a ne zato što imaju nešto protiv tvog mišljenja
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #80
            Re: Eo i mene!

            Totalno je.beno krivo govori,a ne komlicirano.

            Ponavljanja max 8 i stop...o cemu se tu radi neznam. U bb sav smisao je MM veza i time cilj sto vecoj hipertrofiji ciljanog misica.broj ponavljanja nema smisla govorit ikom. Cilj je pump-kontrakcija-upala=rast. Neko ce kontrakcije radit pri manjim eko pri vecim br ponavljanja.pazi fore u lika max 8 i stop.kad se misic navikne dizes kg.i sta nakon 3god benchat ce 220kg po tvom? Kg se nedizu dovjeka. Vec se radi sa MM vezom i misic se pogada iz raz kuteva i razliciti. Vjezbama.
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #81
              Re: Eo i mene!

              Originally posted by remode View Post
              Totalno je.beno krivo govori,a ne komlicirano.

              Ponavljanja max 8 i stop...o cemu se tu radi neznam. U bb sav smisao je MM veza i time cilj sto vecoj hipertrofiji ciljanog misica.broj ponavljanja nema smisla govorit ikom. Cilj je pump-kontrakcija-upala=rast. Neko ce kontrakcije radit pri manjim eko pri vecim br ponavljanja.pazi fore u lika max 8 i stop.kad se misic navikne dizes kg.i sta nakon 3god benchat ce 220kg po tvom? Kg se nedizu dovjeka. Vec se radi sa MM vezom i misic se pogada iz raz kuteva i razliciti. Vjezbama.
              -dobro si to rekao,al nije on rekao kad se misic navikne nego je s vremenom potrebno dizati kilazu,ima u mojoj teretani jedan sto stalno na bencu dize 30kg 4 serije 10 puta i tako stalno,(moga bi on i 60 kg,sto je nista) al kad stalno isto dize misic mu je uvijek isti,i to je ono o cemu je on pricao! taj nece nikad moc ni dici 100kg!

              Comment


              • #82
                Re: Eo i mene!

                je'ble vas kilaže...
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #83
                  Re: Eo i mene!

                  probajte radit 1. tjedan 15x ponavljanja, 2. 10-12x, a 3. 5-8x i tako rotirajte, nemos s tim pogrjesit, a sacuvas si zgl. i ligg. vise nego klasicnim pristupom uvijek skoro istog broja ponavljanja
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • #84
                    Re: Eo i mene!

                    Originally posted by ibro10 View Post
                    -dobro si to rekao,al nije on rekao kad se misic navikne nego je s vremenom potrebno dizati kilazu,ima u mojoj teretani jedan sto stalno na bencu dize 30kg 4 serije 10 puta i tako stalno,(moga bi on i 60 kg,sto je nista) al kad stalno isto dize misic mu je uvijek isti,i to je ono o cemu je on pricao! taj nece nikad moc ni dici 100kg!
                    Upravo to, nije niko glup da misli da će postepenim povećanjem otpora nekad dostići to da diže 500kg.
                    "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                    Comment


                    • #85
                      Re: Eo i mene!

                      Originally posted by remode View Post
                      Totalno je.beno krivo govori,a ne komlicirano.

                      Ponavljanja max 8 i stop...o cemu se tu radi neznam. U bb sav smisao je MM veza i time cilj sto vecoj hipertrofiji ciljanog misica.broj ponavljanja nema smisla govorit ikom. Cilj je pump-kontrakcija-upala=rast. Neko ce kontrakcije radit pri manjim eko pri vecim br ponavljanja.pazi fore u lika max 8 i stop.kad se misic navikne dizes kg.i sta nakon 3god benchat ce 220kg po tvom? Kg se nedizu dovjeka. Vec se radi sa MM vezom i misic se pogada iz raz kuteva i razliciti. Vjezbama.
                      Ti ako misliš da će liku narast biceps koji već 6 mjeseci radi sa 15kg koncentrirani pregib (a broj ponavljanja se s vremenom povećavao pa sad može da uradi u seriji 30 ponavljanja), onda ja ne znam gdje si pokupio tu teoriju. Svi koji su iole upućeni u način vježbanja i podsticaj mišića da raste znaju da se opterećenje MORA povećavati ako želimo da mišić raste. I previše smo svakako u offtopic otišli, tako da ja ovdje stavljam tačku na svoj udio u raspravi.
                      "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                      Comment


                      • #86
                        Re: Eo i mene!

                        Eo jedna ljuta!IMG_20130611_191743.jpg

                        IMG_20130611_191743.jpg
                        Last edited by kelly; 12-06-13, 00:04.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Eo i mene!

                          webcam-toy-photo4.jpgwebcam-toy-photo26.jpgwebcam-toy-photo24.jpg Na 90kg , savjeti kritike dobro dosli!
                          Last edited by BlazBB; 31-12-13, 02:55.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Eo i mene!

                            Lijepo se raste.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #89
                              Re: Eo i mene!

                              1520730_753385351356992_1238290983_n.jpg Leda od jucer !

                              Comment


                              • #90
                                Re: Eo i mene!

                                Originally posted by kingpin View Post
                                e baš obratno, ovo kako ti tumačiš će shvatit onaj tko zna o čemu pričaš a početnik neće. zato su reagirali, a ne zato što imaju nešto protiv tvog mišljenja
                                Ok je rekao, mišić radi na principu sve ili ništa, i zato za rast je bitno izabrat optimalnu težinu pri kojoj se stimuliraju sva mišićna vlakna.
                                Naravno da tu ima milijun varijacija, ali za početnika je taj podatak važan,
                                jer određeni BB pioniri iz bivše države su po vlastitom priznanju potratili (iz jednog intervjua) par godina početničkog vježbanja jer su npr. radili pregib s 10 kila i velik broj ponavljanja, i onda se čudili kako nisu napredovali, a kad su povećali težinu na onu s kojom su mogli napravit do 10 ponavljanja opet je bilo čuđenje kako su odjednom počeli napredovat...

                                Što se tiče povećanja težine, moguće je dodavat svaki tjedan-dva određenu kilažu (1-2 kile) i ostvariti isti broj ponavljanja (5-6), no to ima (nažalost) svoj plafon, koliko se može na taj način napredovat, jer očito je da se dođe do točke kada mišić više ne reagira na taj način stimulacije, nego se mora promijeniti, kak bi rekli "šokirati ga", jer se on prilagodio na prethodni sistem.

                                S određenim dodacima u prehrani (nažalost nisu u slobodnoj prodaji) moguće je taj plafon i pomaknut ili barem odgodit , naravno važno je i kakve se vježbe rade, npr. s mrtvim dizanjem i čučnjevima će netko u puno većoj mjeri napredovat u snazi (cijelog tijela) nego onaj tko to uopće nikad nije radio, itd...

                                U vezi listova, nažalost oni genetski i fizički nisu isti kao ostatak mišića u tijelu (nemojte samo ovo predoslovno shvatit), pa se ne može reći da bi se pristupom kao npr. prsima ili bicepsu, ostvario identičan uspjeh i rast...

                                No isto tako činjenica je da su listovi zanemareni od velikog broja vježbača, no treba pokušat, pa vidjet jesmo li u ekstremu da se dobiva samo snaga u njima ali ne i volumen, barem da znamo na čemu smo...

                                Comment

                                Working...
                                X