Announcement

Collapse
No announcement yet.

arianko - biceps

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: biceps

    13 godina? ajoj... taj dio mi je promakao... onda polako, do 16. - 17. nemoj niti pomisljati uci u teretanu (osobno misljenje).
    tak da ti ostaje samo hrana. ali gle, imas 13. godina. za misice i masu ce biti vremena. sada budi ono sto jesi - dijete. i ponasaj se tako. odi na neki sport - nogomet, kosarka, karate, radi doma trbusnjake i sklekove i uzivaj u brzom metabolizmu. jedi cokoladu, pizzu i ostale junk stvari. za pravilnu prehranu i pazenje na svaki obrok ima vremena.
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #32
      Re: biceps

      ne kuzim zas mu kazes nek ode na nogomet ili neki srodni sport, a utege nek ostavi?
      mislim, nema logike...
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #33
        Re: biceps

        Ja se slažem da nema smisla da ide u teretanu sa 13 godina decko je još u razvoju sta ce dobit sa tim ,samo se sjeb....dobar savjet uzivaj bit će vrimena za teretanu....
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #34
          Re: biceps

          Originally posted by Šimun
          ne kuzim zas mu kazes nek ode na nogomet ili neki srodni sport, a utege nek ostavi?
          mislim, nema logike...
          MISLIM (ne tvrdim ) da dijete od 13 god, kojem se jos tijelo nije formiralo, tako niti misici, tetive, zglobovi,... nema kaj raditi s tezinama. moze se samo s******. pogotovo ako radi doma (s bucicama koje su mu preteske, kako on sam kaze), samouk je, bez nadzora... ali cak i bez ovog zadnjeg dijela. prvi dio je moj stav.
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • #35
            Re: biceps

            Mislim da može početi lagano i sa utezima, ali ne se siliti i ići sa manjim težinama i većim brojem ponavljanja.
            Ak može raditi zgibove, dipseve, sklekove itd onda može i lagano sa utezima.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: biceps

              oke, tvrdim!
              naravno da nece s 13 ganjat tezine, vec se lagano ufuravat u formu i tehniku s njemu prilagodjenim tezinama... po cemu je to ista opasnije od nogometa ili nekog drugog sporta danas?
              utezi mu samo mogu pomoc u razvoju, nikako odmoc...

              i ovaj savjet, uzivaj... opet, uzivaj i idi na "normalne" sportove, al nemoj u gym... mislim ono, nitko nije reko da mora zagrist za gym, ali ako voli to, neka radje uziva uz to...
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #37
                Re: biceps

                rotacije u zglobovima za vrijeme bavljenja gym-om su drugacije od onih kod ostalih sportova. nisam rekao da su drugi sportovi manje opasni, ali on ovdje govori o dobivanju mase. to prelazi ''stjecanje tehnike i uhodavanje''.
                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                Comment


                • #38
                  Re: biceps

                  ali mi ne govorimo, govorimo o uhodavanju...
                  meni tak svejedno, nek decko radi kaj oce... ja sam znam da mi je zao kaj nisam ranije krenuo...
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #39
                    Re: biceps

                    Je triba si krenit sa 10 godina,ja sam poceja ic sa 20 kad sam presta igrat balun jer mi je triba neki sport u životu ,tijelo se naviklo..tek nakon 2,3 godine sam se zaljubija u taj sport.....A sad kad vidim onu dicu u teretani kako trče okolo po spravama muka mi je dode mi svaki put da odem doma.....
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • #40
                      Re: biceps

                      ok, svatko imas svoje misljenje.
                      ja svom djetetu ne bi dozvolio niti do 18. ozbiljno treniranje u teretani. neki sport + jednom tjedno u sklopu treninga teretana ok. ali samo teretana, no way.
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • #41
                        Re: biceps

                        Originally posted by t111
                        rotacije u zglobovima za vrijeme bavljenja gym-om su drugacije '.
                        ↲ sta to znaci, molim te?
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • #42
                          Re: biceps

                          ok, nisam dobro formulirao...
                          bit je da, pogotovo u vjezbama koje pritiscu zglobove, rotacije su stetne po iste. dok u ostalim sportovima takvih rotacija nema.
                          kazem, dok god dijete nije razvijeno do kraja, nema potrebe da pritisce svoju kraljeznicu, laktove, ramena...
                          onaj tko se slaze samnom, shvatit ce sto mislim. drugima nemam namjeru mjenjati misljenje.
                          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                          Comment


                          • #43
                            Re: biceps

                            Meni je susjed sa 16 godina diza bench oko 100 kg meni je to tada bilo ono wtf ipak je stariji 4 godine,ali jednom mu je skrclo nešto u kičmi i doktor mu je reka da više neće ni rast i stvarno vise nije rasta osta je na 1,74 i jel to sad vrijedno toga
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment


                            • #44
                              Re: biceps

                              e da sam barem ja prestao rast na 174...
                              iako mi nema logike... hormoni utjecu na rast, a raste ti ne samo kraljeznica, nego i noge... al dobro...
                              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                              Comment


                              • #45
                                Re: biceps

                                Originally posted by t111
                                ok, nisam dobro formulirao...
                                bit je da, pogotovo u vjezbama koje pritiscu zglobove, rotacije su stetne po iste. dok u ostalim sportovima takvih rotacija nema.
                                kazem, dok god dijete nije razvijeno do kraja, nema potrebe da pritisce svoju kraljeznicu, laktove, ramena...
                                onaj tko se slaze samnom, shvatit ce sto mislim. drugima nemam namjeru mjenjati misljenje.
                                pričaš potpuno nebuloze. koje su to "rotacije" štetne po zglobove? Možda rotacije kod rađenja deadlifta? čučnja? Ej...osnovne vježbe sa >utezima< (znači ne bb verzije vježbi, koje nebi trebao raditi nitko) su najprirodniji i potpuno ne-štetni pokreti za bilo kojeg čovjeka, tj sportaša. Odi malo pitaj te svoje fudbalere koliko ih ima problema s koljenima, a onda odi u dizački klub gdje klinci od 15 godina rade trzaje sa 120kg guzica do poda...riga mi se kad čujem da je dizanje utega "neprirodno" il neko takvo slično sranje.

                                za ovog robertosovog mulca, jebiga sam si je kriv,, ako si retard si retard, nema teorije da si možeš sjebat kičmu na benču ako sljediš a)pravilnu tehniku b)pravilno zagrijavanje.
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X