Announcement

Collapse
No announcement yet.

arianko - biceps

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: biceps

    ja sam prvi puta krenuo u teretanu sa 14 i tada sam isao godinu dana. nisam znao nista o prehrani pravilnom treniranju i isao sam 4 puta tijedno. kada sam se htio upisati jedva su me pustili da upisem jer sam imao oko 50 kg. ali treneri koji su bili u teretani su bili ok i pazili da ne radim gluposti tako da sam radio kruzne treninge i u svakoj seriji 20 ponavljanja. fino mi se to tada odrazilo na tjelo bez ikakvih stetnih nuspojava. znaci ako odabere dobru teretanu di ce treneri malo pripaziti na njega nebi smijelo biti problema. mislim da je super ako sada krene u teretanu i da ce mu samo pomoc ali naravno sa nekim nadzorom
    Imam disleksiju

    Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

    Comment


    • #47
      Re: biceps

      Uh 13 godina nisam ni znao da si toliko mlad mozda bi bilo bolje da krenes rukomet ili nesto trenirat ili ako bas volis dizati tegove lagano ali samo male tezi i sto veci broj ponavljanja, znaci ako bas hoces bench lagano 10-15 kg i dizi ili ako ti je i to puno samu sipku i udri, koristi one zenske bučice eto sta da ti kazem vise .
      Sretno.

      Comment


      • #48
        Re: biceps

        Originally posted by Celtic
        koje su ti vježbe i s kojom skupinom radiš biceps,koliko dugo treniraš?čitao sam u jednom članku da je ruke najbolje zasebno radit jer ih većina pogodi i izmori skupinom mišića koji su odradili prije....
        vjerovali il ne..ja nemam direktan trening ruku...a svi se frendovii čude kako sam odjednom buknuo u rukama(za razliku otprije)...osim što ih samo dovršim sa možda 2 serije...i to je to

        Comment


        • #49
          Re: biceps

          ni ja ne radim ruke direktno, (osim uskog bencha za tric) i zadovoljan sam
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • #50
            Re: biceps

            Originally posted by Mir7a
            Originally posted by t111
            ok, nisam dobro formulirao...
            bit je da, pogotovo u vjezbama koje pritiscu zglobove, rotacije su stetne po iste. dok u ostalim sportovima takvih rotacija nema.
            kazem, dok god dijete nije razvijeno do kraja, nema potrebe da pritisce svoju kraljeznicu, laktove, ramena...
            onaj tko se slaze samnom, shvatit ce sto mislim. drugima nemam namjeru mjenjati misljenje.
            pričaš potpuno nebuloze. koje su to "rotacije" štetne po zglobove? Možda rotacije kod rađenja deadlifta? čučnja? Ej...osnovne vježbe sa >utezima< (znači ne bb verzije vježbi, koje nebi trebao raditi nitko) su najprirodniji i potpuno ne-štetni pokreti za bilo kojeg čovjeka, tj sportaša. Odi malo pitaj te svoje fudbalere koliko ih ima problema s koljenima, a onda odi u dizački klub gdje klinci od 15 godina rade trzaje sa 120kg guzica do poda...riga mi se kad čujem da je dizanje utega "neprirodno" il neko takvo slično sranje.

            za ovog robertosovog mulca, j...ga sam si je kriv,, ako si retard si retard, nema teorije da si možeš sjebat kičmu na benču ako sljediš a)pravilnu tehniku b)pravilno zagrijavanje.
            Malo se ti previše praviš pametan ,primjetija sam i po ostalim postovima da mi je bar vidit kako ti izgledas,najjaci su mi ovi filozofi oni sve znaju a da se ne izrazim kako izgledaju.....
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #51
              Re: biceps

              Jbg sorrry onda ja stvarno nisam znao da imas 13 god, moj buraz iam 12 godina pa mu svejedno dam da pomalo radi sa utezima, al mislim da bi ti bilo najidealnije pocet sa nekim sportom, pa uključit koji 1 -2 puta tjedno gym i sve lagano vise kao rekreaciski!
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #52
                Re: biceps

                Originally posted by robertost
                Originally posted by Mir7a
                Originally posted by t111
                ok, nisam dobro formulirao...
                bit je da, pogotovo u vjezbama koje pritiscu zglobove, rotacije su stetne po iste. dok u ostalim sportovima takvih rotacija nema.
                kazem, dok god dijete nije razvijeno do kraja, nema potrebe da pritisce svoju kraljeznicu, laktove, ramena...
                onaj tko se slaze samnom, shvatit ce sto mislim. drugima nemam namjeru mjenjati misljenje.
                pričaš potpuno nebuloze. koje su to "rotacije" štetne po zglobove? Možda rotacije kod rađenja deadlifta? čučnja? Ej...osnovne vježbe sa >utezima< (znači ne bb verzije vježbi, koje nebi trebao raditi nitko) su najprirodniji i potpuno ne-štetni pokreti za bilo kojeg čovjeka, tj sportaša. Odi malo pitaj te svoje fudbalere koliko ih ima problema s koljenima, a onda odi u dizački klub gdje klinci od 15 godina rade trzaje sa 120kg guzica do poda...riga mi se kad čujem da je dizanje utega "neprirodno" il neko takvo slično sranje.

                za ovog robertosovog mulca, j...ga sam si je kriv,, ako si retard si retard, nema teorije da si možeš sjebat kičmu na benču ako sljediš a)pravilnu tehniku b)pravilno zagrijavanje.
                Malo se ti previše praviš pametan ,primjetija sam i po ostalim postovima da mi je bar vidit kako ti izgledas,najjaci su mi ovi filozofi oni sve znaju a da se ne izrazim kako izgledaju.....
                uf dobro si mi odgovorio. sljedeći put bi mogao možda probati argumentirati mišljenje..ako ga imaš? :P znači ne "ja imam frenda koji..."
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #53
                  Re: biceps

                  Da ti argumentiram .....Kao prvo kako klinac od 13 godina ,13 hello može znat pravilnu tehniku,teško...Druga stvar ,tako mlado tijelo koje je tek u razvoju i 60 kg na benchu može ostavit posljedice...Da ako znaš tehniku bla,bla to nemože dovest do ozljede...Ja te uvjeravam da može,šta ti misliš da Roni Kovačić nezna tehniku pa opet ima trostruku herniju diska.....Daj čovječe mućni malo glavom....By the way koliko ti god imaš?
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #54
                    Re: biceps

                    klinac od 13 godina nikako nemože znat pravilknu tehniku, da. mislim da je logično da će pitat nekog da mu pokaže etc, ako bi on "bildao" u svom podrumu onda mu sigurno nebi preporučavao da radi sa utezima. Možda sam ja pogrješio što sam uzeo idealan slučaj za referenciju. A gle roni kovačić, čovjek vuče više od 300 kila na DLu, to se nemože uspoređivat. nije mi se cilj svađat, čisto malo raspravit. poz!

                    btw 24 godine imam...
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • #55
                      Re: biceps

                      Ja se uopće ne svađam,aj valjda smo raspravili ....pozz
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • #56
                        Re: biceps

                        Originally posted by xpress
                        ni ja ne radim ruke direktno, (osim uskog bencha za tric) i zadovoljan sam
                        A ti si obećo stavit slike ruku i nisi nikad
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #57
                          Re: biceps

                          Originally posted by robertost
                          Malo se ti previše praviš pametan ,primjetija sam i po ostalim postovima da mi je bar vidit kako ti izgledas,najjaci su mi ovi filozofi oni sve znaju a da se ne izrazim kako izgledaju.....
                          +1.
                          Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                          Comment


                          • #58
                            Re: biceps

                            Bobi ,ako imaš problem s bilo čim što sam dosad napisao na forum, ja ću se rado raspravit. cmok
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • #59
                              Re: biceps

                              znas da ja ne razgovaram s takvima kao sto si ti.
                              Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                              Comment


                              • #60
                                Re: biceps

                                nemam problema s tim :handgestures-thumbupleft:
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X