Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mensur's slike ;) 16, god.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Mensur's slike 16, god.

    bravo, samo naprijed
    ...:::trance:::...

    Comment


    • #32
      Re: Mensur's slike 16, god.

      .

      edit: kriva tema
      Chill bro

      Comment


      • #33
        Re: Mensur's slike 16, god.

        ili je od fotoaparata ili se meni cini ali plocice nisu simetricne nekako,

        Comment


        • #34
          Re: Mensur's slike 16, god.

          Originally posted by spartak95
          ili je od fotoaparata ili se meni cini ali plocice nisu simetricne nekako,
          nisu simetricne, operacija prije 5 godina ucinila j svoje..

          Comment


          • #35
            Re: Mensur's slike 16, god.

            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by spartak95
            ili je od fotoaparata ili se meni cini ali plocice nisu simetricne nekako,
            nisu simetricne, operacija prije 5 godina ucinila j svoje..
            pa ali su ti dirali mišiće? :/
            nema bildanja do 9 miseca

            Comment


            • #36
              Re: Mensur's slike 16, god.

              Originally posted by dougal
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by spartak95
              ili je od fotoaparata ili se meni cini ali plocice nisu simetricne nekako,
              nisu simetricne, operacija prije 5 godina ucinila j svoje..
              pa ali su ti dirali mišiće? :/
              pa definitivno nece bit isti, posle 8 cm dugog reza po stomaku , poremetili su se sigurno, ... jbg

              Comment


              • #37
                evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                trudim se ko budala a ko k...c sam molio bih admina da mi ne brise ovu temu a da izbrsie onu tamo jer niko tamo ne vidi

                jedem dobro. imam 85 kg ... bench 130 1 rep.. potisak iza glave 70 kg.. cucanj 110 1 rep.. deadlift oko 150 kg al uopce ne izgledam ko bodybuilder .. zaostaju mi prsa .. ma sve u pizdu materinu ruka je oko 41 cm.. visok sam 185 ... treniram evo 9 mjeseci.. sav sam bezveze .. http://imageshack.us/photo/my-images/81 ... 0002l.jpg/
                http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... 0003x.jpg/

                http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 0004u.jpg/
                http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 0005w.jpg/

                Comment


                • #38
                  Re: evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                  hehe smiri se bleso ide to lagano, ni po sto odustajat,hrana trening budes se iduce godine smijao ovome sto si pisao.
                  uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                  Comment


                  • #39
                    Re: evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                    jesi razmisljao da samo treniras i jedes kako spada, a da se tu i tamo pogledas u ogledalo, da jednostavno uzivas u ovom sportu, a ne svaki dan 300 puta i uvijek se pitati pa kad cu napredovat, znas i sam da nejde nista brzo i kvalitetno u BB-u, mozda si jednostavno pao u neku trenutnu depru, npr. sta mislis kak je onima koji su na dijeti po par mjeseci striktnog rezima, i njima dođe da odjebu to sve, ali u glavi je sav temelj, ne budi picka i radi dalje, sretno
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #40
                      Re: evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                      da bar hoce tako bit... nezz kako i sta .. ispizdio sam sam sebe,.. a pogotov ova prsa.. pa nevjerovatno koliko zaostaju a jbg nisam ni toliko slab s kilazama ... evo mog treninga prsa Prsa, Tricepsi


                      Vjezbe za prsa: Ravna klupa- potisak bučicama ili šipkom 3 serije 10, 8, 6
                      Kosa klupa - potisak bučicama ili šipkom 3 serije 10, 8, 6
                      Dipsevi za prsa sa opterećenjem – 3 serije 10, 8, 6, ( znaci mogu opterecnje cak od 30 kg )
                      Sklekovi na lopti . 2 serije – max ponavljanja
                      Vjezbe za triceps: Ležeći potisak bučicama 3 serije 15, 12,10
                      Sjedeći potisak bučicama iza glave 2 serije 10, 8
                      Potisak na lat mašini 1 serija max ponavljanja
                      .. nadam se da cu za godinu se smijat kao sto kazes ...
                      probat cu tako radit druze .. samo trenirat bez gledanja i mjerenja i vaganja .... pa kad prođe dosta vremena ponovo se javit... i samo me cisto interesuje da li je ovo PRELOŠE za 9 mjeseci treninga.. izuzev prva 1-2 kad nisam imao pojma ni o cemu pozz

                      Comment


                      • #41
                        Re: evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                        haha 130 kg bench aj snimi se majke ti to zelim vidjet .
                        ruka 41 cm ?
                        jaci ti bench od cucnja
                        Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                        Comment


                        • #42
                          Re: evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                          Originally posted by Bilderčić
                          da bar hoce tako bit... nezz kako i sta .. ispizdio sam sam sebe,.. a pogotov ova prsa.. pa nevjerovatno koliko zaostaju a jbg nisam ni toliko slab s kilazama ... evo mog treninga prsa Prsa, Tricepsi


                          Vjezbe za prsa: Ravna klupa- potisak bučicama ili šipkom 3 serije 10, 8, 6
                          Kosa klupa - potisak bučicama ili šipkom 3 serije 10, 8, 6
                          Dipsevi za prsa sa opterećenjem – 3 serije 10, 8, 6, ( znaci mogu opterecnje cak od 30 kg )
                          Sklekovi na lopti . 2 serije – max ponavljanja
                          Vjezbe za triceps: Ležeći potisak bučicama 3 serije 15, 12,10
                          Sjedeći potisak bučicama iza glave 2 serije 10, 8
                          Potisak na lat mašini 1 serija max ponavljanja
                          .. nadam se da cu za godinu se smijat kao sto kazes ...
                          probat cu tako radit druze .. samo trenirat bez gledanja i mjerenja i vaganja .... pa kad prođe dosta vremena ponovo se javit... i samo me cisto interesuje da li je ovo PRELOŠE za 9 mjeseci treninga.. izuzev prva 1-2 kad nisam imao pojma ni o cemu pozz
                          koliko ti vremenski treba da odradiš ovakav trening?
                          To enjoy freedom we have to control ourselves

                          Comment


                          • #43
                            Re: Mensur's slike 16, god.

                            nije uopste lose,gledaj da pravilno radis pogadas misic koji radis i to je to nigdje ne zuri.
                            uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                            Comment


                            • #44
                              Re: evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                              Originally posted by ubojit
                              haha 130 kg bench aj snimi se majke ti to zelim vidjet .
                              ruka 41 cm ?
                              jaci ti bench od cucnja
                              da...ako ti je utjeha ja sumnjam da mi je bench 110 a ruka 39..budi sretan..izgled je dobar
                              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                              Comment


                              • #45
                                Re: evo mojih slika .. razmisljam da odustanem ?

                                Originally posted by ubojit
                                haha 130 kg bench aj snimi se majke ti to zelim vidjet .
                                ruka 41 cm ?
                                jaci ti bench od cucnja
                                veci jee . zato sto noge tek radim samo mjesec dana nisam od pocetka.. da bench 130 jednom izbacim .. i ruka 41 kad odradim samo triceps po ovom programu ..

                                za ovakav trening treba mi 1 h - 1,5 max.

                                Comment

                                Working...
                                X