Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boky95-moji video klipovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Boky95-moji video klipovi

    Pa DL na ravne noge je prvenstveno vježba za zadnju ložu. Zbog manje težine možemo držati leđa i noge ravno i postići veći range of motion koji pogađa baš ložu. Kod klasičnog je osnovna razlika to što se kvadriceps uključuje, a zbog većih težina s kojima se obično radi, klasični DL postaje najjača compound vježba koja postoji jer radi sve, od ramena, trapeza, kvadricepsa, lože, erektora, podlaktica, gluteusa, aduktora i valjda još ponešto.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #17
      Re: Boky95-moji video klipovi

      Originally posted by Boky95 View Post
      Evo za pocetak 3 video klipa(dok se ne upload-uju drugi),znaci dajte predloge,kritike,komentare,pitajte ako vas nesto zanima..

      http://www.youtube.com/watch?v=qFBJ6Wg83cc

      http://www.youtube.com/watch?v=Bpj17-QPRj0

      http://www.youtube.com/watch?v=ZIEUFPnkU3k
      KRITIKA: Okreni videe prije nego ih uploudas... mislim da ih mozes i na youtubeu rotirat...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #18
        Re: Boky95-moji video klipovi

        U tom slucaju, neka nadje nekoga da mu malo pomogne kako pravilno da radi ... I ja cu sam to uciniti .... Jer smatram da ako sam radim, dosta se gresaka moze napraviti

        Comment


        • #19
          Re: Boky95-moji video klipovi

          @Dida hvala ti na objasnjenju,slozio bih se sa tobom da je tehniku upravo tesko ispostovati na velikim tezinama,i bio si u pravu,ne dizem ni blizu svog max-a,cim se naoruzam tezim tegovima i budem na mrtvom nabacio max kilazu,onda cu snimiti pa cemo videti.
          @Amar necu da dizem kako mi je lakse nego hocu bas da radim DL klasicni.
          @Aronnax izvinjavam se zbog okrenutih videa sacu da ih rotiram

          Comment


          • #20
            Re: Boky95-moji video klipovi

            tehnika je, blago rečeno, jako loša na svemu...
            čučanj pogotovo...
            stani šire, ne diži se na prste, guraj kukove prema nazad kad ideš prema dole, a ne koljena naprjed...
            imaš na youtube-u puno videa sa dobrim instrukcijama...
            pogledaj ih šta prije i počni primjenjivat, jer ovako nema smisla nastavljat... samo ćeš se ozljedit

            Comment


            • #21
              Re: Boky95-moji video klipovi

              Znam Mile,ali hvala ti na objasnjenju,pre par dana sam poceo da radim cucanj,mrtvo i jos neke stvari pa zato i ne znam al potrudicu se da radim skroz pravilno,jer na vecim tezinama nema mesta losoj tehnici

              Comment


              • #22
                Re: Boky95-moji video klipovi

                Pozdrav momci,evo danas sam radio punom parom,Cucanj sam poslusao Mileta i sad mi ide mnogo lakse,deadlift se trudim da radim jos bolje,evo danasnjih rezultata:
                -Cucanj 51kgx12 ponavljanja
                -Mrtvo 51kgx20 ponavljanja
                -Bench 84kgx1 ponavljanje
                Iznenadio sam se kad sam legao na bench,posto radim sa 2 druga ja prvo stavim 51kg i izbacim 20 puta iz 1 serije i onda sam stavio 64kg to sam izbacio 10 puta,zatim sam stavio 72kg to sam izbacio 3 puta i onda sam stavio sve sto imam,bukvalno sam vezao tegove konopcima i ukupno je bilo 84kg mislio sam da necu moci da izbacim al ipak sam uspeo izbaciti tih 84kg skroz pravilno,znaci dodirnuo grudi i skroz gore izbacio,mislim da je to odlican rezultat,sta vi mislite ?

                Comment


                • #23
                  Re: Boky95-moji video klipovi

                  http://www.youtube.com/watch?v=JiJlHKsJ-TI

                  Evo i mog bench press-a,ne obracajte paznju na mog druga sto zasmejava DD

                  Comment


                  • #24
                    Re: Boky95-moji video klipovi

                    ja cu se ozljedit smijajuci

                    Comment


                    • #25
                      Re: Boky95-moji video klipovi

                      "84kg ljudi,LJUDII nije ovo igra,bogami"


                      Umrijet ću !

                      Comment


                      • #26
                        Re: Boky95-moji video klipovi

                        šaljivdžijo
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • #27
                          Re: Boky95-moji video klipovi

                          Ma to moj drug koji snima dobacuje,a u ostalom nije lako imam 15 godina a 84kg je solidna tezina

                          Comment


                          • #28
                            Re: Boky95-moji video klipovi

                            Aa kako si ti molim te izracuna da tu ima tocno 84 kg I to ti nije tako dobro radit zato jer uvijek koliko ti mjerio i sve izracunao ce biti jedna strana malo teza i s tim misic nepravilnije rast.
                            It's not over until i win.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Boky95-moji video klipovi

                              Pre svega nemoj da me zajebavas,valjda znam sta dizem i koliko dizem,sam taj veliki plavi teg ima 31kg,znaci sipka 9kg i ovi krugovi po 11kg komad,zatim,2 velika betona na sipci su po 10 kg,onda,2 betona koja vise na konopcu imaju po 6.5kg,2 jednorucna tega po 4 kg i 2 ploce metalne po 6kg,ako neverujes dacu ti adresu pa svrati da izmeris a naravno i da podignes ako zelis,na levu stranu sam pre stavljao vise nego na desnu,jer mi je leva ruka jaca nego desna

                              Comment


                              • #30
                                Re: Boky95-moji video klipovi

                                Jesi u kilažu uračunao konopce? Hmm jer meni se čini da nisi.Tako da si zasigurno još i jači nego što misliš

                                Comment

                                Working...
                                X