Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boky95-moji video klipovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Boky95-moji video klipovi

    Originally posted by bilder18 View Post
    Jesi u kilažu uračunao konopce? Hmm jer meni se čini da nisi.Tako da si zasigurno još i jači nego što misliš
    pre svega, nemoj da ga zajebavas.

    Comment


    • #32
      Re: Boky95-moji video klipovi

      Originally posted by FEARiTseLF View Post
      pre svega, nemoj da ga zajebavas.
      Ja sam smrtno ozbiljan !

      Comment


      • #33
        Re: Boky95-moji video klipovi

        Najbolje sad Uskoro cemo ja i drug uzeti prave sipke,osigurace i 118kg tegova pa nece biti problema vise sa kacenjem i racunanjem

        Comment


        • #34
          Re: Boky95-moji video klipovi

          Mislim da bi bilo bolje da obuces jaknu... kožnjak ako imaš, i onda zasuces rukave xD
          Nije ti lakse trenirat u kracoj (i tanjoj) majci? Pogotovo kada ovako doma treniras mozes se i skinut
          Ehh da, vidim sastrane i hamper kojeg bi potencijalno mogao objesit na sipku, ovako cijeli taj uteg pre jednostavno izgleda
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #35
            Re: Boky95-moji video klipovi

            Meni svejedno kad vezbam dal u kratkom ili dugom,vec kad krenem da se znojim onda se skinem u kratku majcu da mi ne bude toplo,inace strasno me nerviraju ovi tegovi,jedva cekam da uzmem prave da se resim ovih muka :/

            Comment


            • #36
              Re: Boky95-moji video klipovi

              Haha, najjaći video. Pazi da izračunaš da na obe dvije bande staviš jednak broj tanjura ili čega ovo da se ne prevrneš.
              E i promjeni pomagača, ovaj mi izgleda da čeka da sve padne na tebe prije nego se pokrene

              Comment


              • #37
                Re: Boky95-moji video klipovi

                haha,Hvala,izracunao sam i ravnomerno je +-100gr Inace za pomagaca si u pravu,par puta je morao da reaguje kad sam stavio skoro 90kg na bench i nije mogao da mi pomogne nego je morao njegov brat da ulece DDDD

                Comment

                Working...
                X