Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

    Glavno ti je drug da imas strpljenja. Nemoj naglo sad poceti da mrsavis u smislu da ne jedes 10H , ili da trcis dok ne umres, jednostavno ces skroz onda unistit tijelo i organizam.
    Znaci polagano od laganje setnje svaki dan , pa nakon mjesec - dva pocni trcati jer imas previse kila otice ti zglobovi.

    Comment


    • #32
      Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

      loša vjest!! Manjak samopouzdanja i sve je palo u vodu.. Opet sam na istom!!

      Comment


      • #33
        Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

        Nisi ti te kile vratio preko noći,nego si ti opet krenio jesti kao prije več dosta dana,jbg prijatelju razmisli što želiš i jesi sretan u ono što vidiš u ogledalu!

        Comment


        • #34
          Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

          moras shvatiti da ti kao endomorf ne smijes jesti uopce junk,sto meni npr. moze nekad uletiti,zacrtaj si cilj u glavi,sredi psihu,treniraj,jedi i odmaraj....

          Comment


          • #35
            Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

            nisam sretan.. Nego nemam vise volje ni za zivotom ni za icim drugim!
            Ja sam jedno ljeno krme!

            Comment


            • #36
              Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

              Super,tvoja stvar,bilo je ljudi koji su ti savjetima pomogli ali boli njih a i mene ona stvar što si ti ljeno krme,nismo mi ti koji smo debeli.
              Ako nemaš volje za životom a brate onda....

              Comment


              • #37
                Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                a cuj,ne mogu ti ja stvoriti volju,ja kad je nemam iz inata odem do fitnesa,onda vidim da nemam ruku ko ronnie colleman i mislim da nisam dobio jos nikakve rezultate.....sve je do psihe,zamisli sebe sa 20-25 kg manje

                Comment


                • #38
                  Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                  neznam sto da radim s sobom!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                    Sredi si u glavi ciljeve, i treniraj!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                      nevjerujem da ces odustati wtf,samar sam sebi 2,3 puta drekni u ogledalo sam na sebe i odhebi prema teretani polomi utege i vrati se kuci otusiraj se pojedi zdravi obrok al neprestaj se derati i galamiti,,zivi zivot ratnika koji k...c mani se gluposti i psihihe lomi te lakoca aaaaaaa nemogu vjerovati sta pises da si nas tarom i da sam sebi govoris da si kreme stari nemoj da vidim da si odg tu da si posusto,,,,ustajjjjjjjjjjj

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                        evo sada sam se vratio iz gyma ali moram jos poradit na samopouzdanju

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                          odma si sad zacrtaj da ides i sutra odma i ustraj na tome stvori si naviku

                          Comment


                          • #43
                            Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                            upravo idem dizat utege.. Imam najvise volje kad sam živcan onda se samo ispušem treningom

                            Comment


                            • #44
                              Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                              dat cu ti svoj primjer u 5 mj sam smrso 30 kg .kao prvo moras imati stvarno jaku volju i zelju da ispunis taj cilj koji si si zadao i toga se drzati .ovako sam sredio prehranu kruh, peciva,sendvici ,cevapi ,junk food ,masno,slatko ,sokovi ,alkohol,itd to nije postojalo u mom zivotu tih par mjeseci .svaku vecer trcanje (ti za pocetak duge setnje nemoj trcat jer ces si zglobove unistit previse bi trenja trpili pa bi ti koljena otisla -tu sam gresku ja napravio imao sam 110kg)ja sam oblacio 7-8 kratkih majica i onda prsluk ili neka majica dugih rukava i onda trcanje . biti ce dana kada ti se nece dati ali moras se prislit jer je to tvoj cilj .drzi se prehrane nemoj raditi iznimke samo cu danas pojesti jedan kebab ili cevape i popit pivicu .TO ZABORAVI "BEZ IZNIMKA ".ubaci malo teretanu da ti se misici jacaju i da ti se koza malo zategne jer kad pocnes mrsat imat ces jako velik visak koze jer si naglo smro.kao sto su rekli vec decki na forumu moras vise potrosit nego sto unjeo u sebe kalorija po danu .PREHRANA malo rize i tjestenine puno povrca i bijelog mesa -I JAKO PUNO VOLJE DA SMRSAS I SVE CE DOCI NA SVOJE -NADAM SE DA CE TI MOJ PRIMJER I SAVJETI POMOCI KAO STO SU I MENI

                              Comment


                              • #45
                                Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

                                Originally posted by lubs View Post
                                dat cu ti svoj primjer u 5 mj sam smrso 30 kg .kao prvo moras imati stvarno jaku volju i zelju da ispunis taj cilj koji si si zadao i toga se drzati .ovako sam sredio prehranu kruh, peciva,sendvici ,cevapi ,junk food ,masno,slatko ,sokovi ,alkohol,itd to nije postojalo u mom zivotu tih par mjeseci .svaku vecer trcanje (ti za pocetak duge setnje nemoj trcat jer ces si zglobove unistit previse bi trenja trpili pa bi ti koljena otisla -tu sam gresku ja napravio imao sam 110kg)ja sam oblacio 7-8 kratkih majica i onda prsluk ili neka majica dugih rukava i onda trcanje . biti ce dana kada ti se nece dati ali moras se prislit jer je to tvoj cilj .drzi se prehrane nemoj raditi iznimke samo cu danas pojesti jedan kebab ili cevape i popit pivicu .TO ZABORAVI "BEZ IZNIMKA ".ubaci malo teretanu da ti se misici jacaju i da ti se koza malo zategne jer kad pocnes mrsat imat ces jako velik visak koze jer si naglo smro.kao sto su rekli vec decki na forumu moras vise potrosit nego sto unjeo u sebe kalorija po danu .PREHRANA malo rize i tjestenine puno povrca i bijelog mesa -I JAKO PUNO VOLJE DA SMRSAS I SVE CE DOCI NA SVOJE -NADAM SE DA CE TI MOJ PRIMJER I SAVJETI POMOCI KAO STO SU I MENI
                                Nevalja naglo mršaviti! Bolje čitajte forume nego davati ovakve savjete. Kakvih 6-7 majci ? Čemu to? Da brže topi salo ili ?

                                Comment

                                Working...
                                X