Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

    da pocne gubit vodu iz sebe (nece trcat ni radit previse kardio )DUGE SETNJE to znaci da se nece previse umarat a ni forsirat samo ce se pocet vise znojit za poocetak a kasnije ce sam shvatit kako mu tijelo reagira i sta dalje .btw to ce biti spor proces pa mu tijelo nece naglo izgubit veliku kilazu pa nebi trebao osjetit nikakve posljedice na zdravlju .p.s.a tebi da odg.ja sam procitao jako puno foruma i imam jako puno iskustva sto se tice gubljenja kilaze ,samo pokusavam pomoci decku svojim primjerom kao i ostali !!!

    Comment


    • #47
      Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

      Da ali ovo sa majicama i gubljenjem vode je totalno promašeno,večina u prvih par tjedana izgubi kile i onda stanu,jer su upravo tu vodu izgubili i onda vide da nema napredka pa odustanu a ta voda se brzo vrati,a voda u tijelu je jako bitna zbog elektrolita osviježavanja i prijenosa hranjivih tvari sa krvi...
      Sa hranom što si rekao je ok alli ovo sa vodom je totalno promašeno,tu si ti pogriješio makar si imao rezultate ali to je zbog prehrane koje si imao dobre a i vjerovatno si nakon što si smršavio vratio vodu!

      Comment


      • #48
        Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

        sve to stoji kod mene je bio kardio jako puno trcanja ,voznja biciklom i uz to stalno sam u teretani ,ali gle kod osoba koje imaju jako veliki visak sala onda im i najmanji pomak na vagi daje jos vecu volju i zelju ostvare te svoje ciljeve ,ja osobno kada sam poceo primjecivat male pomake tad sam se sve vise trudio i jos vise citao i informirao jer sam zelio postici jos bolje rezultate ,kada imas 130kg onda nije tako lako izgubit svu tu vodu i kod takvih osoba je malo drukcija situacija .istina je da se pomalo voda vraca ako prestanes sa redovitim treninzima i zapustis malo prehranu tu se slazem sa tobom .gle svi dajemo svoje primjere i preporuke iz svojih iskustava tu smo da si medusobno pomognemo sa savjetima i iskustvima

        Comment


        • #49
          Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

          ja sam kao i lubs, samo na pola puta- u 2 mjeseca skinuo 15kg. sređena prehrana, tegovi i kardio i uz puno volje i truda se može nešto napraviti. bilo to salo ili voda, kad kazaljka na vagi krene prema dolje i kad obučem hlače koje mi stoje 3-4 godine u ormaru, volja je sve jača. vidim i ja da je ostalo još barem 4kg masti i ne znam kako to riješiti, ali uz forum i naporan rad, riješit ću i to, pa makar trajalo još par mjeseci. bitan je cilj- zdravlje i izgled.

          Comment


          • #50
            Re: Pomagajte imam 130-135 kg - Cilj mi je u 4mj skinut 15-20kg

            error_1205 možeš li mi poslati na PM kaj si jeo kakve vježbe i to malo pomoći

            Comment

            Working...
            X