Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

    kardio na prazan želudac topi više masti nego na pun...to čovjek zna kad se rodi jer zdrava logika to govori..

    Comment


    • #32
      Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

      zaboravi ti "zdravu logiku",ona nas često sjebe... jesi pročitao linkove?
      I know i can be what i wanna be,
      if i work hard at it,
      i'll be where i wanna be
      i know i can, i know i can <3

      Comment


      • #33
        Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

        Ja nekako imam dojam da je kardio na prazan želudac mučenje organizma...
        Baš bi volio čuti stručna mišljenja šta kažu na to.

        Comment


        • #34
          Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

          Nije bas isto biti na dijeti kad skidas 30 i nesto kila ili kad ti je ostalo "ono malo" za skinuti, jer upravo ono malo je najteze, tj najteze se skida...
          Sto je tko dokazivao nemam pojma niti me imalo zanima... Praksa je pokazala da je cardio nataste najbolji izbor za topiti mast i uz to jos ubaciti kakav HIIT poslije treninga od nekih 15-tak minuta...

          Ljudi prave razliku u jednoj stvari... I ovako i onako kad si u kalorijskom deficitu ces doci nekako do cilja, pitanje je samo vremena...
          Ne moras kardijati, pa ces doci do cilja 3x sporije, ili mozes kardijati pa ces doci 3x brze...
          Mozes trenirati i s tim sacuvati sto vise misica i nemoras trenirati i izgubiti dosta misica.. Pitanje je samo koliko je komu do cega stalo...
          Kako god... Vote za cardio nataste...

          Comment


          • #35
            Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

            Originally posted by Ant0ni0 View Post
            Ja nekako imam dojam da je kardio na prazan želudac mučenje organizma...
            Baš bi volio čuti stručna mišljenja šta kažu na to.
            Sama dijeta je mucenje organizma, cardio je samo mali dodatak tom istom mucenju bio on nataste ili ne...

            Comment


            • #36
              Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

              Mislim da nikome (barem ne bi trebao biti) nije cilj samo smršaviti, pod svaku cijenu.. uništiti si i ono malo mišićne mase što ima... smanjiti si bazalni..i onda nakon dijete sve fino vratiti nazad... ili se ostatak života hraniti eto, tek toliko da preživiš.. jer bi se inače počeli debljati.
              I know i can be what i wanna be,
              if i work hard at it,
              i'll be where i wanna be
              i know i can, i know i can <3

              Comment


              • #37
                Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                Originally posted by Slavonka23 View Post
                Mislim da nikome (barem ne bi trebao biti) nije cilj samo smršaviti, pod svaku cijenu.. uništiti si i ono malo mišićne mase što ima... smanjiti si bazalni..i onda nakon dijete sve fino vratiti nazad... ili se ostatak života hraniti eto, tek toliko da preživiš.. jer bi se inače počeli debljati.
                Slažem se s ovim. Općenito se na forumu premalo naglaska stavlja na zdravlje, a previše na brze rezultate. Očito nam je promakla bit BB-a: kako najbrže isklesati tijelo. A to hoćeš li tako uništiti zdravlje je manje bitno.
                Simplify.

                There are no shortcuts to any place worth going.

                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                HARDER.


                Comment


                • #38
                  Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                  Originally posted by Slavonka23 View Post
                  Mislim da nikome (barem ne bi trebao biti) nije cilj samo smršaviti, pod svaku cijenu.. uništiti si i ono malo mišićne mase što ima... smanjiti si bazalni..i onda nakon dijete sve fino vratiti nazad... ili se ostatak života hraniti eto, tek toliko da preživiš.. jer bi se inače počeli debljati.
                  Činjenica je da vecini i jest cilj smrsavjeti bez obzira na zdravlje. Treba se dobro kljukati vitaminima i odradti kontrolu krvi i urina svako toliko.
                  Sto se tice ponovnog debljanja nakon naglog mrsavljenja opet ovisi od pojedinca do pojedinca, ukoliko ce se jesti cisto i trenirati dobro onda problema nece biti jer se neces debljati na negativan vec rasti na pozitivan nacin a ako nakon dijete vratis stare navike onda je ponovno debljanje na los nacin neminovno...

                  Comment


                  • #39
                    Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                    upravo tako

                    Comment


                    • #40
                      Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                      ili kako bi narod reko: na muci se poznaju junaci
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • #41
                        Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                        Originally posted by kingpin View Post
                        kako onda možeš tvrdit da je zabluda ako nisi prakticirao ?
                        Ko je rekao da nisam prakticirao, ja sam kada sam tek poceo sa redukcijom masnih naslaga krenuo kao i vecina kardio na prazan stomak (1 h trcanja,2 h bicikla i sl)i imao sređenu prehranu tako sam radio mozda 1 mjesec i vecina sto sam izgubio msm veci dio su bili misici a salo je bilo tu tek kada sam krenuo sa hiit nacinom treniranja primjetio sam rapidne promjene na svom tijelu, a tek kasnije kada sam jos shvatio koliko su utezi bitini za odrzavanje postojece misicne mase i njih sam ubaio 2x sedmicno. Kardio na prazan zeluda i kardio kao osnova za redukciju masnog tkiva

                        Comment


                        • #42
                          Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                          Originally posted by diinnoo View Post
                          Kardio na prazan zeluda i kardio kao osnova za redukciju masnog tkiva
                          Ti meni hoćeš reć da ja trčanjem i vožnjom bicikle nepostižem rezultate što se tiče skidanja sala i da mi je bolje počet radit HIIT? Ja sada za početak sam počeo trčat jedno večer, drugo večer vozit biciklu, i doma kada dođem napravim 50ak trbušnjaka. Jeli to dobro ili trošim vrijeme uzalud?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                            Originally posted by shadow17 View Post
                            Ti meni hoćeš reć da ja trčanjem i vožnjom bicikle nepostižem rezultate što se tiče skidanja sala i da mi je bolje počet radit HIIT? Ja sada za početak sam počeo trčat jedno večer, drugo večer vozit biciklu, i doma kada dođem napravim 50ak trbušnjaka. Jeli to dobro ili trošim vrijeme uzalud?
                            naravno da postižeš rezultate...razlika između klasičnog cardia i hiita...je što kod cardia trošiš samo ono vrijeme dok ga radiš...a kod hiita postoji potrošnja i kad odradiš trening... ako si početnik onda se drži toga dok malo ne stekneš kondiciju...jer izvesti pravilan hiit nije lako.
                            I know i can be what i wanna be,
                            if i work hard at it,
                            i'll be where i wanna be
                            i know i can, i know i can <3

                            Comment


                            • #44
                              Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                              Originally posted by WTF View Post
                              Sto je tko dokazivao nemam pojma niti me imalo zanima... Praksa je pokazala da je cardio nataste najbolji izbor za topiti mast i uz to jos ubaciti kakav HIIT poslije treninga od nekih 15-tak minuta...
                              ako ti poslije treninga imaš snage odraditi još i hiit...onda a) trening je bio loš, b) to nije hiit
                              I know i can be what i wanna be,
                              if i work hard at it,
                              i'll be where i wanna be
                              i know i can, i know i can <3

                              Comment


                              • #45
                                Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                                Originally posted by Slavonka23 View Post
                                ako ti poslije treninga imaš snage odraditi još i hiit...onda a) trening je bio loš, b) to nije hiit
                                heh?
                                Pa ako sam radio ruke necu trcati na njima zar ne? Kad su noge u pitanju onda nema ni cardia ni hiita, sve ostalo moze bez problema...
                                I ne, trening uopce ne mora biti loš da bi odradio hiit, to ti totalno nije na mjestu....

                                Comment

                                Working...
                                X