Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim smršavit, a uz to dobit mišiće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: zelim smrsavit

    (nije mi dalo edit post pa evo novi)mogu nakon treninga 30-40 min radit kardio?Ovaj plan sto ste mi dali je malo kompliciran,zahtijeva dosta toga,pogotovo u dijelu večere,jel ga moze ko izmjenit sa stvarima sto se lake spreme i lako su dobavljive?zelim radit utege te nakon kardio al naravno cilj je smrsavit uz rast misica a ne smrsavit pa ostat kesa.pozz
    Planirao sam negdje pon,sri,pet,sub teretana a izmedju kardio od jednog sata,a ovim danima kad radim utege kardio od 20-30min.

    OSTAVI TE SE JAJA I SAMONELE
    Last edited by rohaninja; 07-10-12, 11:03.

    Comment


    • #17
      Re: zelim smrsavit

      jeste li kad vidjeli onaj pecat na jajima? pa jaja kontroliraju upravo za salmonelu i druge bakterije

      Comment


      • #18
        Re: zelim smrsavit

        Originally posted by Adatar View Post
        jeste li kad vidjeli onaj pecat na jajima? pa jaja kontroliraju upravo za salmonelu i druge bakterije
        jel ti se kada dogodilo da si razbio jaje, a ono pokvareno? E pa meni je... i nema teoretske šanse da bi jela / pila sirova jaja...pogotovo zato što imaju isti učinak kao da si ih bacio u smeće, jer su neprobavljiva.
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • #19
          Re: zelim smrsavit

          Originally posted by rohaninja View Post
          Sad mi niste jasni,da radim utege ili ne?mogu nakon treninga 30-40 min radit kardio?
          rekli smo ti već...

          10min zagrijavanje - trening - 30ak min cardio...ne znam što ti nije jasno?
          I know i can be what i wanna be,
          if i work hard at it,
          i'll be where i wanna be
          i know i can, i know i can <3

          Comment


          • #20
            Re: zelim smrsavit

            nije mi se nikad desilo,al takvo jaje nebi ni uzeo sirovo al ni pekao ga .. desavaju se stvari,tako ljudi i dobiju salmonelu,al kao sto sam rekao 1 jaje na 30000 ima salmonelu,znaci prodje kontrolu,obicno ta salmonela prodje nezamijecena,tj.ljudi je prebole misleci da je nekakva viroza,al dobro da nekvarim temu o jajima vise ovome decku

            Comment


            • #21
              Re: zelim smrsavit

              Originally posted by Slavonka23 View Post
              rekli smo ti već...

              10min zagrijavanje - trening - 30ak min cardio...ne znam što ti nije jasno?
              Nije mi jasno da li da radim utege ili samo kardio?ne znam sta nije jasno u poruci gore

              Comment


              • #22
                Re: zelim smrsavit

                Pa jel čitaš šta ti se piše

                10min zagrijavanje - trening snage (= utezi) - 30min cardio
                I know i can be what i wanna be,
                if i work hard at it,
                i'll be where i wanna be
                i know i can, i know i can <3

                Comment


                • #23
                  Re: zelim smrsavit

                  da ali to je bilo nakon poruke da je pametnije radit samo kardio,uglavon razumjeli smo se sad zag-utezi-kardio.

                  Comment


                  • #24
                    Re: zelim smrsavit

                    Originally posted by Adatar View Post
                    nije mi se nikad desilo,al takvo jaje nebi ni uzeo sirovo al ni pekao ga .. desavaju se stvari,tako ljudi i dobiju salmonelu,al kao sto sam rekao 1 jaje na 30000 ima salmonelu,znaci prodje kontrolu,obicno ta salmonela prodje nezamijecena,tj.ljudi je prebole misleci da je nekakva viroza,al dobro da nekvarim temu o jajima vise ovome decku
                    hoću ti reći da tu njihovu provjeru možeš okačiti mačku o rep... naravno da je večina jaja sigurna čim izađu iz kokoši... problem nastaje kasnije... i tada najviše dolazi do bakterije koja uzrokuje salmonelu.
                    I know i can be what i wanna be,
                    if i work hard at it,
                    i'll be where i wanna be
                    i know i can, i know i can <3

                    Comment


                    • #25
                      Re: zelim smrsavit

                      Originally posted by rohaninja View Post
                      da ali to je bilo nakon poruke da je pametnije radit samo kardio,uglavon razumjeli smo se sad zag-utezi-kardio.
                      ajd, hvala bogu
                      I know i can be what i wanna be,
                      if i work hard at it,
                      i'll be where i wanna be
                      i know i can, i know i can <3

                      Comment


                      • #26
                        Re: zelim smrsavit

                        Jel moguće ovako jesti svaki dan : jutro zobene ručak piletina+salata+(blitva,kupus(povrće),malo krompira nekad),večera posni i tuna.

                        Comment


                        • #27
                          Re: zelim smrsavit

                          pa moguće je...ovisi i o količinama.. kcal vrijednosti... a i trebao bi ubaciti i neke međuobroke... dobre masti.
                          ovo ti je moj meni... a tebi će trebati još i više, jer ćeš vjerojatno imati jači trening, a imaš i više kg od mene

                          9:00 šnita raženog kruha (50g) + tuna u salamuri + salata
                          12:00 200g posnog, 100g jagoda, 30g zobenih
                          15:00 130g piletine + 200g kuhanog krumpira (vagala dok je bio sirov)
                          18:00 šnita raženog kruha (50g) + par šnita pil.prsa u ovitku
                          20:00 2 fileta oslića + špinat + zelena salata
                          22:00 250g posnog + 2,3 nasjeckana badema, malo lanenih sjemenki i 2-3 jagode
                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • #28
                            Re: zelim smrsavit

                            Pa jel mozes konkretno ti nesto ubacit?dodat ovome,posto tu nisam stavljao jaja i slicno.Jel mozete nadopunit taj plan.Pa do 2100 kalorija je meni za mrsavljenje po ovom kalk(ako je to točno): http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm

                            Ako moze nadopuna tj. usavrsavanje ovog plana.

                            Comment


                            • #29
                              Re: zelim smrsavit

                              pa samo dodaj više hrane.. jer ovaj moj meni ti je okvir što bi trebao kada jesti... a ti onda samo podebljaj
                              I know i can be what i wanna be,
                              if i work hard at it,
                              i'll be where i wanna be
                              i know i can, i know i can <3

                              Comment


                              • #30
                                Re: zelim smrsavit

                                Originally posted by Slavonka23 View Post
                                pa moguće je...ovisi i o količinama.. kcal vrijednosti... a i trebao bi ubaciti i neke međuobroke... dobre masti.
                                ovo ti je moj meni... a tebi će trebati još i više, jer ćeš vjerojatno imati jači trening, a imaš i više kg od mene

                                9:00 šnita raženog kruha (50g) + tuna u salamuri + salata
                                12:00 200g posnog, 100g jagoda, 30g zobenih
                                15:00 130g piletine + 200g kuhanog krumpira (vagala dok je bio sirov)
                                18:00 šnita raženog kruha (50g) + par šnita pil.prsa u ovitku
                                20:00 2 fileta oslića + špinat + zelena salata
                                22:00 250g posnog + 2,3 nasjeckana badema, malo lanenih sjemenki i 2-3 jagode

                                Problem je sta ja mogu jesti ovako : ujutro u 8h pa 12h pa 4h-8h-22h kad je skola popodne,a kad je jutro mogu jesti u 7:30:10:30 pa negdje oko 3h i onda kasnije isto mogu 6h-8-10..

                                Comment

                                Working...
                                X