Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim smršavit, a uz to dobit mišiće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: zelim smrsavit

    pa oke...7:30 doručak..pa pojedeš u 10:30... a imaš i odmor u školi, pa možeš u tih 5min. nešto pojesti.. Morat ćeš se naviknuti na nošenje hrane u školu.

    Jedeš u jutro zobene sa jogurtom ili posnim sirom...za školu napraviš neki sendvič (raženi/integralni kruh) sa piletinom i posnim, salatom, pod malim odmorom možeš popiti jogurt ili tako nešto.. pa kad dođeš kući ručaš... i onda večera..a kao zadnji obrok posni sir sa 2-3 nasjeckana badema, lješnjaka itd. (kako bi dobio dobre masti).
    I know i can be what i wanna be,
    if i work hard at it,
    i'll be where i wanna be
    i know i can, i know i can <3

    Comment


    • #32
      Re: zelim smrsavit

      Ok.Sklepat ce se vec nesto.Ukoliko bude jos pitanja javit cu se.A za plan treninga cu pitat ovog sto radi u teretani ili prijatelja.Pozz

      Comment


      • #33
        Re: zelim smrsavit

        Originally posted by Adatar View Post
        to nije istina,znate li vi uopce sta je salmonela? to je bakterija,taj proljev bude neugodan jer se dogadja cesto,sto moze dovest do gubitka elektrolita,tada lijecnik daje antibiotike dok osoba ne ozdravi,sigurno da neko i zavrsi u bolnici al ne samo zbog salmonele nego to obicno budu ili osobe slabijeg imuniteta ili sa nekakvim zdravstvenim problemima osim salmonele
        jes ti lud lol......pa slusaj wtf-a... covek je veliki znalac na svim podrucjima..treninzi,nutricionizam ...

        Comment


        • #34
          Re: zelim smrsavit

          Heh, malo me provociras?
          Nisam ja nikakav znalac vec iznosim misljenje koje sam dozivio na svojoj kozi sto se tice salmonele....

          Comment


          • #35
            Re: zelim smrsavit

            Originally posted by WTF View Post
            Heh, malo me provociras?
            Nisam ja nikakav znalac vec iznosim misljenje koje sam dozivio na svojoj kozi sto se tice salmonele....
            Hebes mi narod al " Forrest Gump " je goli racku za tebe sve si proso u 30 i koju godinu nemoj mi zamjeriti

            forrest-gump-forrestgump-tom-hanks.jpg

            Comment


            • #36
              Re: zelim smrsavit

              taj kreatin s linka ti je best buy proizvod, tako da to preporucam, a za ove proteine ne...uzmi 100 postotni whey i to je to...

              inace, imas 115 kg na 190cm visine i sam kazes da je to vecinom salo, onda valjda kuzis da ti naglasak treba biti na kardio treninzima...

              jednostavno si za pocetak postavi cilj, i korake...
              Last edited by pekizggs; 07-10-12, 13:28.
              There is a price to pay for everything you gain.

              Comment


              • #37
                Re: zelim smrsavit

                Originally posted by pekizggs View Post

                inace, imas 115 kg na 190cm visine i sam kazes da je to vecinom salo, onda valjda kuzis da ti naglasak treba biti na kardio treninzima...
                .
                da, ako želi uništiti i ono malo mišića što ima. naglasak mu treba biti na KOMBINACIJI!
                I know i can be what i wanna be,
                if i work hard at it,
                i'll be where i wanna be
                i know i can, i know i can <3

                Comment


                • #38
                  Re: zelim smrsavit

                  Probat cu s ovim proteinima+kreatin sa linka pa cemo vidit,jer nemam trenutno para za cisti whey.A jos jedno pitanje : sta kazete na l-carnitine za mrsavljenje?

                  Comment


                  • #39
                    Re: zelim smrsavit

                    Originally posted by WTF View Post
                    Heh, malo me provociras?
                    Nisam ja nikakav znalac vec iznosim misljenje koje sam dozivio na svojoj kozi sto se tice salmonele....
                    nelaskaj si

                    Comment


                    • #40
                      Re: zelim smrsavit

                      jednostavno mislim da mu je ovo brzi put, a sto je vaznije za pocetak, prije ce vidjeti rezultate...

                      ako cemo realno, u njegovoj poziciji najbolje bi dosao neki grupni trening u kojem bi se iskombinirale i vjezbe snage, i vjezbe eksplozivnosti i kardio trening.. gdje ce gubit tonu kalorija....
                      There is a price to pay for everything you gain.

                      Comment


                      • #41
                        Re: zelim smrsavit

                        Originally posted by rohaninja View Post
                        Probat cu s ovim proteinima+kreatin sa linka pa cemo vidit,jer nemam trenutno para za cisti whey.A jos jedno pitanje : sta kazete na l-carnitine za mrsavljenje?
                        nemoj bacati novce na te proteine...
                        l-carnitin je dobar kao placebo efekt, natjera te da odradis kardio barem 40minuta jer je to minimalan da on "djeluje", a sve ostalo je marketing
                        dakle isto ne..... jedi puno salate,
                        There is a price to pay for everything you gain.

                        Comment


                        • #42
                          Re: zelim smrsavit

                          on sa sređenom prehranom i tom kilažom će na početku i uz čisto hodanje gubiti kg...

                          najbolja (što ne znači i najbrža) metoda je kalorijski deficit + trening snage + kardio..i to je to!

                          Na taj način sam ja skinula pun klinac kg
                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • #43
                            Re: zelim smrsavit

                            Originally posted by Slavonka23 View Post
                            on sa sređenom prehranom i tom kilažom će na početku i uz čisto hodanje gubiti kg...

                            najbolja (što ne znači i najbrža) metoda je kalorijski deficit + trening snage + kardio..i to je to!

                            Na taj način sam ja skinula pun klinac kg
                            jako je tesko kvalitetno odraditi trening snage i kardio trening u istom danu.... a da se nesto ne zrtvuje
                            vjerojatno ce u pocetku i vidjeti pomak...ali nakon mjesec-dva prognoziram tipicnu gresku pretreniranosti kada misici nece ici s pocetne tocke...
                            idealno bi bilo kada bi mogao kvalitetno odraditi trening snage a ostatak dana provesti u pokretu...
                            There is a price to pay for everything you gain.

                            Comment


                            • #44
                              Re: zelim smrsavit

                              naravno da neće moći raditi ne znam kakav trening, ali one osnovne stvari koje su mu potrebne za očuvanje mišića, može isto tako mu taj trening snage neće trajati 90min, nego 45min. itd.
                              I know i can be what i wanna be,
                              if i work hard at it,
                              i'll be where i wanna be
                              i know i can, i know i can <3

                              Comment


                              • #45
                                Re: zelim smrsavit

                                koristio sam i sam lkarnitin i nikakve koristi meni od njega..
                                njega bi trebalo uzimati u vecim kolicinama jer ako uzimas 2 kapsule (radi stednje) kao ja onda nema bas nekog ucinka.
                                placebo sam osjetio prvi dan na bicikli,poslije nista..
                                meni je prehrana pomogla plus vjezbanje,organizirao sam se i skino 7 i pol kg u 4 i pol mjeseca,plus nabio miske,
                                ja sam nekad vjezbao dvije godine u teretani ali bez suplemenata,sad koristimk whey i kreatin plus vitamine i omegu,to je to za mene..
                                puno njih me je obeshrabrilo na forum.hr gdje sam pokusao nac pomoc prije nego sam nasao ovaj koristan forum,ne slusaj druge,samo idi naprijed,i vjezbaj i uzimaj sto ti zelis,i kreatin i whey,sredi prehranu i vjezbaj

                                sve je bolje od lezanja u krevetu i prezderavanja

                                Comment

                                Working...
                                X