Announcement

Collapse
No announcement yet.

Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

    imam ti ja za reć nešto, da si stvaran i da te upoznam vjerojatno bi me privlačilo da ti zveknem jednu toplu masnu šamarčinu svom snagom koju imam. Nakon toga (kad bi ti vjerojatno podbradak vibirirao još par sekundi od masne šamarčine) pričekala bi da se smiri (tvoj podbradak) i zveknula još jednu, (iz znatiželje), vibriranje, nadam se da ne vibrira sada? (kladim se da je već 2x zavibrirao otkad čitaš ovaj post i btw ne, nisam zjevnula)

    A sad da ti iskreno kažem, lijenčino, tebi treba Mister Psihijatar ili Psiholog.
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #32
      Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

      ja sam visok 182cm i imao sam skoro 128kg tako da nisam bio daleko od njega. ali ovo o čem on piše su gluposti i kladim se da laže. Ja sam s skoro 130kg mogao i potrčati i sve, on kaže da jedva hoda... wtf? imaš li ti onda uopće mišića na sebi? daj sliku stavi, ili si i za to preljen?
      Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

      Comment


      • #33
        Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

        kakve veze ima jesi li ti mogao
        on ne moze, nisu svi ljudi isti
        vidis da je cijeli dan u sjedecem polozaju, ja bi mu se cudio da moze trcati

        Comment


        • #34
          Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

          Originally posted by Dalibor View Post
          99,9% sam siguran da bez pomoći nećeš uspjeti i da ćeš brzo odustat. Ti trebaš trenirati 7 dana u tjednu (minimalno 6), minimalno 3 sata dnevno (u početku kraće dok se ne pripremiš), trebaš znati kad ćeš, što ćeš i koliko ćeš jesti i piti. I šta je najvažnije trebaš nekoga da te gura, motivira i iz tebe izvuče zadnji "atom snage" i kad ti pomisliš odustat (a pomislit ćeš) da te natjera i motivira za dalje. Treba ti netko tko će izabrati prave vježbe za tebe jer sve ne možeš raditi, netko tko će te naučiti pravilno vježbat jer postoji i mogućnost ozljede....Treba ti netko tko će te zvati par puta dnevno na mobitel da vidi što radiš, što jedeš?... Ako ti misliš da je dovoljno samo otići malo šetati ili voziti biciklu i da je to dovoljno za uspjeh varaš se. Imam iskustva sa ljudima sličnim tebi i znam kako to funkcionira. Trening nije samo trening, kineziologija nije fiskultura, kineziologija je znanost i tu ti ljudi sa iskustvom mogu pomoči. Smršaviti možeš i način da drastično reduciraš hranu. Ali oblikovat i ojačat tijelo i doprinjeti zdravlju možeš jedino uz pravilno organiziran i planiran trening. To planiranje i programiranje ovdje mnogi banaliziraju ali to nije baš tako. Lako je raditi sa ljudima koji nemaju zdravstveni problem a debljina to je i koji žele malo povećati biceps, triceps, kvadriceps......Ali susrest se i pomoći osobi poput tebe treba mnogo više iskustva od tog pukog banaliziranja.
          Nije mi namjera nametat ti se. Imam ja posla i preko glave. Samo ti dajem prijateljski savjet.

          Hvala.
          Što kažeš da se ja zaletim doli do splita
          imam 500km prevalit al mislim da nebi pozalio. ..
          lipo se nađemo, napraviš mi program il šta već misliš da treba, ja se toga držim slova do slova. što ti kažeš.
          Šta kažeš, da, ne?

          Comment


          • #35
            Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

            Originally posted by blento View Post
            Ajde ti meni lijepo napisi koliko si jeo i koliko je prolazilo vremena a da nisi jeo ? Posto sam mrsav pa me zanima
            Pa recimo da ide ovako:
            1.dodjem iz ureda za vrijeme dnevnika navečer i onda: 4-5 jaja, 2 kobasice, špeka.
            2. eventualno ako nisam pojeo to iz prve ture dokrajčim sad u drugoj.
            ili si spremim sendvič poslije ponoći; salama, majoneza, ajvar, i za kraj vode.
            a ak nespava mi se, popijem pivo. u protivnom vode 2-3 dcl.
            3. ručak se eventualno zalomi 2x mjesečno radnim danom.
            a vikndom: skoro svaki. a poslije ručka, nakon 4h si spremim sendvič, p navačer opet još jedan.
            AL tak nije baš išlo, pa kad sam se treba dodatno udebljat, dodao sam kolu i gazirane sokove i sendviče svako nekoliko i pij i žderi istovremeno, ..dodatno se želudac proširi. ..milim da znate svi božićni efekt. sam eto to isto sam se sjetio pa primjenio na svaki dan skoro.

            Comment


            • #36
              Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

              Originally posted by DENIŽURESPLIT View Post
              Slusaj dalibora....kako god okrenes,trener ti treba...treba tu posla tako da sam ides nesto postici...nula...samo bi trosio vrime...uzalud !!!dalibore svaka cast na ovome ...ovako ce ti se uz trenera taj rad isplatiti,
              ali jos ne kuzim zasto si to uradio ????
              Ma bolan, slušao bi ja dalibora, samo ako se on složi i ako on hoće da se najdemo pa surađujemo.
              ..možda nebi se često viđali, al radio bi što on kaže.

              Comment


              • #37
                Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                Originally posted by DENIŽURESPLIT View Post
                Slusaj dalibora....kako god okrenes,trener ti treba...treba tu posla tako da sam ides nesto postici...nula...samo bi trosio vrime...uzalud !!!dalibore svaka cast na ovome ...ovako ce ti se uz trenera taj rad isplatiti,
                ali jos ne kuzim zasto si to uradio ????
                Ma imam starih utega, i steper, i traku za trčanje ..još od prije ..

                Comment


                • #38
                  Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                  Originally posted by sandra View Post
                  imam ti ja za reć nešto, da si stvaran i da te upoznam vjerojatno bi me privlačilo da ti zveknem jednu toplu masnu šamarčinu svom snagom koju imam. Nakon toga (kad bi ti vjerojatno podbradak vibirirao još par sekundi od masne šamarčine) pričekala bi da se smiri (tvoj podbradak) i zveknula još jednu, (iz znatiželje), vibriranje, nadam se da ne vibrira sada? (kladim se da je već 2x zavibrirao otkad čitaš ovaj post i btw ne, nisam zjevnula)

                  A sad da ti iskreno kažem, lijenčino, tebi treba Mister Psihijatar ili Psiholog.
                  ..a majketi, šta si se uspalila

                  Comment


                  • #39
                    Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                    stavi sliku da vidimo kakvo je stanje. ima li šta mišića
                    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                    Comment


                    • #40
                      Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                      Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
                      stavi sliku da vidimo kakvo je stanje. ima li šta mišića
                      Ok, sad sam razmišljao kad sam vidio prvi komentar od prvi put,
                      .. al jbt. nema me ko slikat.
                      bum proba smislit nešto.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                        kako ce biti misica, kad se jedva krece, a kamoli sto drugo???

                        madmax, ja ti savjetujem hodanje ili orbitrek prvi mjesec, dva

                        Comment


                        • #42
                          Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                          Originally posted by FcB View Post
                          kako ce biti misica, kad se jedva krece, a kamoli sto drugo???

                          madmax, ja ti savjetujem hodanje ili orbitrek prvi mjesec, dva
                          Ma nije da se jedva krećem,
                          samo sam opisao kako je to sve skupa. moga ja ić, i potrčat ak zatriba al nie to ko nekad.
                          brzo se umorim zadišem ..

                          Comment


                          • #43
                            Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                            ma nevjerujem da trebas prelazit put do st-a. ima dosta dobrih trenera i u zg-u ili gdje si vec... samo treba nac prave ljude.
                            ja ti samo zelim srecu i da uspijes u svom naumu
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • #44
                              Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                              Mogu sam reći : ˛˛Sinko zašto si to radio od sebe???``

                              Comment


                              • #45
                                Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                                Originally posted by Archiv3r View Post
                                ma nevjerujem da trebas prelazit put do st-a. ima dosta dobrih trenera i u zg-u ili gdje si vec... samo treba nac prave ljude.
                                ja ti samo zelim srecu i da uspijes u svom naumu
                                Slažem se da ne treba i da ima kvalitetnih trenera bliže njegovom gradu. Njemu treba netko tko će ga vodit i savjetovat a ne samo savjetovat. Mislim da je Osijek bliži Bjelovaru pa se možda može naći sa Kellyem radi savjeta ako obojica imaju interesa.
                                Ili da se preseli u Split na minimalno godinu dana pa da ispravimo što se ispravit može.
                                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                                I know it's hard to keep an open heart
                                When even friends seem out to harm you
                                But if you could heal a broken heart
                                Wouldn't time be out to charm you

                                November Rain, Guns and Roses

                                Comment

                                Working...
                                X