Announcement

Collapse
No announcement yet.

Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

    pozdrav
    Za pocetak zelim naglasiti
    1. Ne sprdam se
    2. Ozbiljan sam. (osim kad se smijem
    ================================

    Evo da skratim pricu odakle sam krenuo i kako sam dosao, reci cu sad o cem se radi i stanje.
    Namjerno i svjesno,
    Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca.
    Isprva sam isa do 120kg
    Zatim do 130kg. ... Nakon 127 bilo je tesko,dalje nie islo lako.
    Zatim sam reko ajd do 140, i dosa do 137 i dalje nie islo, al stisno sam i ev me tu sam 141kg
    (dokumentarac o fat amerima radi cuda)
    =======================

    1.E sad,
    Kad sam napokon presa granicu od 140,
    Odlucio sam ici dolje, izgubit salo i salo i salo i pojacat misice.
    Posto volim izazove,
    Interesira me koji je najbolji program prehrane:
    A) program prehrane na bazi voca i povrca
    B) program prehrane na bazi voca i povrca + dodaci prehrani (sto vec vi koristite)
    C) program prehrane;u biti svi ostali za zdrav zivot i fitnes na bazi bilo cega
    Znaci ako moze da mi preporucite od svakog po jedan, ako zelite naravno. Hvala.

    2. Koji je, i ako mi mozete preporuciti Najucinkovitiji, tj najextremniji trening za gubljenje sala ai zatim dodavanje misicne mase
    (normalno u teretani, )stijanje zemlje dolazi u obzir isto. ..lol

    e i da, 141kg 189cm
    Opseg struka i ostalo nisam ni mjerio,... Ono... Mos me vidit s jupitera

    Et ako morete pomoc i savjetovati, hvala.
    Ak ne, slobodno se sprdajte samnon.

  • #2
    Re: max

    1. Ne sprdam se
    nebi bas rekao
    A) program prehrane na bazi voca i povrca
    B) program prehrane na bazi voca i povrca + dodaci prehrani (sto vec vi koristite)
    cek ti si se namjerno udebljao do 140kg a nemas apsolutno nikakvog znanja o nicemu vezanom za BB?
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

      Aha! Da si baš namjerno išao se udebljat sa ciljem da skidaš salo je teška glupost. Prije je da si bio nemaran i nenamjerno se udebljao da bi bi zaključio kako to nije niti zdravo niti lijepo. Ili si obični spamer.

      Ako je istina da si se udebljao namjerno onda bi prvo trebao rješavat nešto drugo.

      I samo deri skidat salo na brzinski način, pa ćeš si još više sjebat zdravlje. Imaš cijeli forum o vježbanju i prehrani. Trčanje zaboravi. Brzo hodanje preporučam.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

        hahahah omg nemosh vjerovat kolko ludih likova ima
        moras nam ubacit slike, jer jedino pomocu slika mozemo zakljuciti kolko jak intenzitet treniga da ti sastavimo
        da nebi dosao do pretreniranosti i prenabildanosti( a to ti nije cilj sigurno)
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

          A zasto si to uopce isao raditi?
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #6
            Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

            ovo je sprd garant aj stavi slike

            Comment


            • #7
              Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

              Izbrišite temu!
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • #8
                Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                nije svjesno, nego je covika sram priznat da je debela krmaca (kako je on napisao)

                Comment


                • #9
                  Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                  haha
                  koji lik!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                    Možda je to isti frajer koji je sa steroidima duplo podigao liftove ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                      kako vi ne skužite kad netko zajebava.....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                        Evo me, ima sm posla pa nisam moga prije:
                        Ok, vidim da je netko promijenio naslov teme.

                        za #KeLavra: NE sprdam se. .. neznam jel se piše zajedno il' odvojeno nesprdam se. kak ti odgovara.rk.
                        - Da, iaš sam se namejerno udebljat. Ne nemam apsolutni nikakvog znanja o BB. ..Ne računam ono što sam pročitao par članaka ovdje u zadnji dvije godine.

                        ==

                        za # Dizajner:
                        -Nisam se iša udebljat namjerno samo zato da bih skida salo. (kako si prokomentirao:slažem se da bi to bila obična glupost.)
                        -Djelomično si u pravu, a priča ide ovak: Kako sam promijenio posao, ured i te stvari, u prvih par mjeseci sam skočio sa: 110kg na 117kg. -Do tih 117kg je bilo nenamjerno, a nit je bilo nit zdravo nit lijepo. al jade ajde bilo je ljepše neg sad.
                        -zatim kad sam došao Nenamjerno do tih 117 kg, jednom prilokom sam bio na kafi i uša je ogromni lik s škembom do jbt. bila je ogromna. I ima je fora majicu, (nesjećam se kaj je pisalo). I tak priđem mu, cerekamo se kak je to sve skupa fora majica i natpis: nešt u vezi škembe.. itak. Pa sm se zapitao; kako je to, bit fatboy i škemba, i sve one priče šta znate o škembama, pa ajd reko da i ja imam škembu, pa malo veću, pa da malo bude ispupčena i tak. i tak je sve krenulo. Jednostavno sam bio radoznao i želio znat kak je to sve skupa.

                        - kog zanima, mogu napist dojmove i sve to skupa kak se krećeš, osjećaš, itd.


                        -što se vježbanja i deranja sala tiče nebum iša ka manijak trkom i lopatom skidat. već prirodno i uz vježbu.

                        ==


                        za # SemaMare: Slike, hm, neznan oćul ih li ubacit. kajaznam, možda, razmislit ću.
                        ovisi o daljnjim komentarima i zainteresiranosti forumaša da mi izađu u susret savjetom kak se vratit u vreme prie škembača.
                        A i kak' možeš procijenit na osnovu slike šta meni treba?
                        ak moš i ti to za ozbiljno komentiraš, onda razmislim, svakako zašto ne. (za glavu si stavim sanadera umjesto moje face)

                        ==

                        za # markopolo: Odg ti je kod dizajnera.

                        ==

                        za # Vule: E bolan, ak se već oš sprdat sprdaj se na ono što sam napisao, a ne izmišljat komentare.


                        ==

                        za # goso: Nemam pojam o kom ti.ni o čem ti. osim ak nepričaš o liftovima u stambenm zgradama. mada sumnjam

                        ==

                        I za sve ostale: NEzajebavam, ne zajebavam.

                        A sad ajmo bit konstruktivni.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                          E i još jedna stvar.
                          Sutra za par sati idem u zagreb,
                          pa tko je stvarno zainteresiran možemo se nać, platim mu cedevitu, i reć ovo isto što sam tu.
                          A zauzvrat ako želi može me savjetovat di šta kak.
                          fala lipa

                          Comment


                          • #14
                            Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                            nemoj se ljutit ali ja sam jos uvijek skeptican... stavi slike ali zamuti/izrezi glavu, bezveze je ista pisat a da jos uvijek nisam siguran jel zezas ili ne...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Isa sam se udebljat, al bas ono ko krmaca do 141kg. Sad želim izgubit salo...?

                              reci mi kakav je tvoj život sa 141kg? Opiši svoj dan, kada se budiš, šta jedeš, kako živiš.
                              To enjoy freedom we have to control ourselves

                              Comment

                              Working...
                              X