Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako najefikasnije skinuti salo s trbuha kod kuće?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako najefikasnije skinuti salo s trbuha kod kuće?

    Bok !

    Imam 16 godina,187 cm i 94 kg,i tebalo bi mi par savjeta.
    Prvo me zanima kako najefikasnije skinuti salo s truha,ali dosta sala.Koje su vježba potrebna za to i što bi trebao jesti,kako bi to uspio.Ja stvarno imam volje za to ali nemam pristup teretani to znači da mogu samo doma trenirat,pa me zanimaju vježbe kod kuće.Htio bih još znati koliko bi često trebao trenirati i za koliko vremena mogu očekivati barem neke promjene.Ako želite mogu se i slikati da vidite o čemu se radi.To bi bilo sve za sada ako mi bude još nešto trebalo javit ću se. Pozz
    Last edited by kelly; 24-11-11, 22:19.

  • #2
    Re: Savjeti !

    ako hoces skinnuti salo trci, trci i trci
    najefikaasniji nacin, pali 100%
    a sto jesti? sto vise puta u danu sto vise povrca, izbjegavaj bijeli kruh i ostale UH navecer

    Comment


    • #3
      Re: Savjeti !

      neznam dal itko ide za time ali ovdje se konstantno otvaraju jedne te iste teme s istim pitanjima i odgovorima.zar je to zbilja potrebno?

      Comment


      • #4
        Re: Savjeti !

        Originally posted by Šjor Bepo View Post
        neznam dal itko ide za time ali ovdje se konstantno otvaraju jedne te iste teme s istim pitanjima i odgovorima.zar je to zbilja potrebno?
        Ma znas kakvi su svi koji pocinju( po prvi put ili opet), oce sad, sve i odmah.Dugme search nauce da koriste kad postanu stari forumski vukovi.

        Prvo me zanima kako najefikasnije skinuti salo s truha,ali dosta sala
        Citaj dolje, sve pise

        http://www.building-body.com/forum/t...%C5%A1avljenje
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • #5
          Re: Savjeti !

          Originally posted by FcB View Post
          ako hoces skinnuti salo trci, trci i trci
          najefikaasniji nacin, pali 100%
          a sto jesti? sto vise puta u danu sto vise povrca, izbjegavaj bijeli kruh i ostale UH navecer
          Salo se ne skida trčanjem, to smo rekli već milijun puta.
          Utezi i brzo hodanje skidaju salo.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Savjeti !

            Originally posted by Šjor Bepo View Post
            neznam dal itko ide za time ali ovdje se konstantno otvaraju jedne te iste teme s istim pitanjima i odgovorima.zar je to zbilja potrebno?
            To je nemoguće izbjeći, zato su početnici ograničeni samo na ovaj forum Početnici.
            http://www.building-body.com/forum/forums/5-Početnici
            Tko nema živaca neka ne zalazi ovdje...

            Last edited by kelly; 23-11-11, 01:54.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Savjeti !

              A dali bi mi pomogao orbitrek ?
              Ima li kakvog rezultata ?

              Comment


              • #8
                Re: Savjeti !

                Originally posted by Dino895 View Post
                A dali bi mi pomogao orbitrek ?
                Ima li kakvog rezultata ?
                naravno da bi...
                ja ujutro nataste vozim orbitrek... nemora to biti doslovno brzo hodanje... moze orbitek....
                cak mislim da je i bolji nego brzo hodanje... jer aktivira vise misica...
                Last edited by seba33; 23-11-11, 12:17.

                Comment


                • #9
                  Re: Savjeti !

                  uz trcanje ovo je definitivno po meni jedna od boljih stvari za przenje masnoce s trbuha i dobivanja cvrstih i izrazenih trbusnjaka..

                  prehrana,izbaci bijeli kruh obavezno,smanji unos uh,nemoj jest junk uopce...imas milijun tema o prehranama,al za pocetak mos dosta postic s tim da u vecernjim satima ne taknes uh,znaci samo proteini i masti pred spavanje kazein ili posni sir ista stvar

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                    stbiker- sjajan post, samo treba moć izdržat 8 min tako hehe
                    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                    Comment


                    • #11
                      Re: Savjeti !

                      Originally posted by stbiker View Post
                      uz trcanje ovo je definitivno po meni jedna od boljih stvari za przenje masnoce s trbuha i dobivanja cvrstih i izrazenih trbusnjaka..

                      prehrana,izbaci bijeli kruh obavezno,smanji unos uh,nemoj jest junk uopce...imas milijun tema o prehranama,al za pocetak mos dosta postic s tim da u vecernjim satima ne taknes uh,znaci samo proteini i masti pred spavanje kazein ili posni sir ista stvar
                      jesi ti normalan? ovo ce ti samo ucvrsiti trbusne, ali nece pržiti salo ... za trbušne treba puno vremena i discipline, li cardio, redovno treniranje i najvažnije pravilna prehrana
                      Originally posted by Songoku
                      najbolji pwm je burek

                      Comment


                      • #12
                        Re: Savjeti !

                        Originally posted by kelly View Post
                        Salo se ne skida trčanjem, to smo rekli već milijun puta.
                        Utezi i brzo hodanje skidaju salo.

                        ti tvrdis da od trcanja neces izgubiti salo?
                        ti ozbiljno mislis da osoba od npr. 100kg, odluci se baviti sportom, pocne trcati 10km dnevno da nece smrsaviti?
                        Last edited by kelly; 24-11-11, 19:25.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Savjeti !

                          Originally posted by FcB View Post
                          ti tvrdis da od trcanja neces izgubiti salo?
                          ti ozbiljno mislis da osoba od npr. 100kg, odluci se baviti sportom, pocne trcati 10km dnevno da nece smrsaviti?
                          Pod broj jedan ta osoba od 100kg koja se odluci baviti sportom nakon ko zna koliko vremena ljencarenja i neaktivnosti pa jel znas koliko bi patili zglobovi i koljena kad bi odjedanput pocela trcati lol, pa moze je trcanje ubiti -.-
                          Last edited by kelly; 24-11-11, 19:27.
                          It's not over until i win.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                            sve si tocno rekao, ali to uopce nije bit i ne znam zasto si to napisao
                            Last edited by kelly; 24-11-11, 19:28.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                              Poceo sam sa teretanom,idem 3 tjedna,imam volju,sredio sam prehranu,zanima me samo na kraju mog trening procesa kako cu se rijesiti preostalih masti na trbuhu,mogu li to uraditi tako da 2 tjedna na kraju cijeli dan jedem samo proteine?
                              Hvala

                              Comment

                              Working...
                              X