Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako najefikasnije skinuti salo s trbuha kod kuće?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

    to ti nije zdravo, za to skidanje sala ti preporucavam hodanje ujutro
    45 minuta prije dorucka, nakon proteina

    Comment


    • #17
      Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

      Imam 17 godina,viskok 184,185,tezina 72 kg

      Comment


      • #18
        Re: Savjeti !

        Originally posted by david22 View Post
        jesi ti normalan? ovo ce ti samo ucvrsiti trbusne, ali nece pržiti salo ... za trbušne treba puno vremena i discipline, li cardio, redovno treniranje i najvažnije pravilna prehrana
        "tabata" topi mast ko luda,ja san to na sebi proba i vidi mi se doti jedan trbušni a do prije 2 miseca nije ih bilo za vidit i trbuh mi je bija dosta masniji... zmaju radi ovo misec dana pa mi javi rezultate
        Last edited by stbiker; 24-11-11, 18:30.

        Comment


        • #19
          Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

          sry na double postu @skladištar ja radin po 4 min dosta mi je jer mi nije sad baš neki prioritet toliko topljenje masti,inače još jedna odlična stvar za topit masnoću je bicikla na način da se radi 5 min,20 sec tuta forca ,neko triba bit tu da regulira tezinu okretanja da nebude prelako,10 sec rest onda,20 sec opet tuta forca i tako 5 min,dobija se odlična kondicija i topi mast,nakon ovog samo lance armstrong ili kako vec moze imat daha

          Comment


          • #20
            Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

            s ovom za bicikl se slažem, to je nešto kao HIIT trening, a ova vježba šta si stavio je sjajna za jačanje trbušnih mišića, ali definitivno ne topi masti masti se tope kardio treninzima
            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

            Comment


            • #21
              Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

              ja i kad trbušne radin radin ih na način ka šta san i za biciklu navea i trbusni su se dosta izrazili a sad , mozda je to zato sta san alkohol smanjija

              Comment


              • #22
                Re: Savjeti !

                Originally posted by FcB View Post
                ti tvrdis da od trcanja neces izgubiti salo?
                ti ozbiljno mislis da osoba od npr. 100kg, odluci se baviti sportom, pocne trcati 10km dnevno da nece smrsaviti?
                Drugo je smršaviti a drugo je skinuti salo. Najlakše je smršaviti tj. izgubiti mišiće.

                Još nismo vidjeli tvoje slike.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                  Ja sam NE-slusajuci savjete iskusnjaka uspio izgubiti salo i dobiti misicnu masu, pijem Mass Gainer (nijedan iskusnjak ne preporuca) i ide mi prva liga...masa raste..salo se topi...
                  Od trcanja ''hoces'' izgubiti salo ako budes pio recimo whey da cuvas misicnu masu... (testirano)
                  Masa iskusnjaka se bavi rekla-kazala... najbolje je govoriti iz iskustva :P
                  Pozdrav svima, znam da sam vam nedostajao...hihihi

                  Comment


                  • #24
                    Re: Savjeti !

                    Originally posted by kelly View Post
                    Drugo je smršaviti a drugo je skinuti salo. Najlakše je smršaviti tj. izgubiti mišiće.

                    Još nismo vidjeli tvoje slike.
                    trcanjem se gube misici, istina, ali i salo
                    a on je pitao kako se gubi salo, a puno efektivnije je trcanje od hodanja (mozda nema misica za izgubiti)

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                      Originally posted by FcB View Post
                      ti tvrdis da od trcanja neces izgubiti salo?
                      ti ozbiljno mislis da osoba od npr. 100kg, odluci se baviti sportom, pocne trcati 10km dnevno da nece smrsaviti?
                      Prvo: nauci sta je katabolizam
                      Drugo: nesavjetuj!

                      Originally posted by FcB View Post
                      to ti nije zdravo, za to skidanje sala ti preporucavam hodanje ujutro
                      45 minuta prije dorucka, nakon proteina
                      prije hodanja se nesmije konzumirati hrana jer ce se popuniti glikogenske zalihe... eventualno se može uzeti kofein (kava,tablete) jer "pomaže" u skidanju kilograma.
                      Originally posted by Songoku
                      najbolji pwm je burek

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                        Ljudi vi sve nesto okolo,ima moze li mi netko reci mogu li postici rezultat sa ovim sto sam naveo vec?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Savjeti !

                          Originally posted by FcB View Post
                          trcanjem se gube misici, istina, ali i salo
                          a on je pitao kako se gubi salo, a puno efektivnije je trcanje od hodanja (mozda nema misica za izgubiti)
                          Pa jel ti vidiš da ti ne znaš šta pišeš i koje gluposti melješ.

                          Dobro pa su te već svi skužili...
                          Originally posted by david22 View Post
                          Prvo: nauci sta je katabolizam
                          Drugo: nesavjetuj!
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                            Originally posted by doVla View Post
                            Imam 17 godina,viskok 184,185,tezina 72 kg
                            Originally posted by doVla View Post
                            Poceo sam sa teretanom,idem 3 tjedna,imam volju,sredio sam prehranu,zanima me samo na kraju mog trening procesa kako cu se rijesiti preostalih masti na trbuhu,mogu li to uraditi tako da 2 tjedna na kraju cijeli dan jedem samo proteine?
                            Hvala
                            Sinko premršav si da bi i pomišljao na nekakve definicije. Fali ti bar 20-ak kila da bi išao na defku.
                            Jedi pravilno i vježbaj pa ćeš dobijati mišiće a salo će se smanjivati, to je jedini način za tebe, jer osim što si mršav i mlad si za definiciju.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                              Ok,hvala vam

                              Comment


                              • #30
                                Re: Kako najefikasnije skinuti salo s truha kod kuće?

                                Originally posted by david22 View Post
                                Prvo: nauci sta je katabolizam
                                Drugo: nesavjetuj!

                                prije hodanja se nesmije konzumirati hrana jer ce se popuniti glikogenske zalihe... eventualno se može uzeti kofein (kava,tablete) jer "pomaže" u skidanju kilograma.

                                znam ja sto je katabolizam, a sto se tice savjetovanja, bolje da se toga ti drzis jer vidi se da ne znas o cemu govoris
                                prije trcanja se konzumiraju proteini (whey ili bjelanjak), ne trci se na prazan zeludac
                                tako da bolje da se ostavis savjetovanja

                                Comment

                                Working...
                                X