Announcement

Collapse
No announcement yet.

Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

    Originally posted by boda031 View Post
    Ja idem 6 put tjedno
    Pon-prsa
    uto-leđa
    sri-ramena
    čet-biceps
    petak-triceps
    subota-noge

    -poslje svakog treninga 2 serije trbuha
    -kad ostvarim 10 ponavljanja u zadnjoj seriji podižem kilažu sljedeči trening
    -odmori između serija su mi od 3-5 min

    -volio bih da mi prokomentirate taj način treninga i šta mislite o takvim pauzama(prije sam radio 1:30-2:00 između serija i 3-4 između vježbi,a na duže pauze sam prešao na savjet jednog bbildera.)
    Probaj ovako:
    Pon - prsa/biceps
    Uto - leđa/triceps
    Sri - noge/ramena
    Čet - odmor

    ..minuta, minuta i pol odmora između serija...

    ..opet u krug...

    ..ubaciš negdje trbuh...
    jasminhalkic.com
    http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

    Comment


    • #47
      Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

      Originally posted by chawwklattt View Post
      Probaj ovako:
      Pon - prsa/biceps
      Uto - leđa/triceps
      Sri - noge/ramena
      Čet - odmor

      ..minuta, minuta i pol odmora između serija...

      ..opet u krug...

      ..ubaciš negdje trbuh...
      Tako sam radio godinu i pol,sad sam prešao na ovaj sistem da mogu svaku grupu posebno full odraditi..ali zanima me najviše šta mislite kolike trebaju biti pauze među serijama?

      Comment


      • #48
        Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

        Originally posted by boda031 View Post
        Tako sam radio godinu i pol,sad sam prešao na ovaj sistem da mogu svaku grupu posebno full odraditi..
        ...onda ti trening nebi trebao biti više od pola sata... što se utega tiče...

        Originally posted by boda031 View Post
        ali zanima me najviše šta mislite kolike trebaju biti pauze među serijama?
        ...napisao sam ti iznad...
        jasminhalkic.com
        http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

        Comment


        • #49
          Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

          Ovako,još me nešto zanima,od vježbi za trbuh počeo bi s trbušnjacima,kod kuće,nije mi ih problem raditi pa me zanima dali ih slobodno radim svaki dan,npr. 50 dnevno i tako svaki dan,dali je to preporučljivo i uopće učinkovito?

          Comment


          • #50
            Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

            radi trbusne mozd dva put tjedno, ja radim 5 serija po 30 puta
            Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

            Comment


            • #51
              Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

              Originally posted by bozdo View Post
              radi trbusne mozd dva put tjedno, ja radim 5 serija po 30 puta
              Koliki ti odmor između serija?

              Comment


              • #52
                Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                Kad se noge ne rade onda moguca je stagnacija i gornjeg djela tjela jer tjelo tezi za proporcionalnim izgledom... a moze i obrnuto!

                Comment


                • #53
                  Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                  šta govoriš ti viper? ne teži tijelo za proporcionalnim izgledom, nego kad se noge rade onda se više luče hormoni koji omogućavaju mišićni rast
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #54
                    Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                    Tjelo teži za proporcionalnim izgledom, ali i vise se luci testo-a. !

                    Comment


                    • #55
                      Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                      Kad vidim ovaj naslov sjetim se sebe... Tolko bačenog vremena toliko očaja i zavaravanja, potrošenog novca...

                      Kad se sjetim 1. godina teretane bila je uredu... onda je sve stalo... što god pokušavao težine, kile, snaga nisu išle gore... Onda je nastupio očaj... 6 puta tjedno trening bar po 2h dnevno... hmm nije išlo... onda je krenulo prežderavanje, za dorućak bi pojeo bar pol kruha s nekim jeftinim smećem tipa paštete sirni namazi, za ručak 1kg mesa i to bi nagurao u sebe jedva i večera šopanje s nečim kaj sadrži ugljikohidrate... ukrmio sam se malo... na kraju imao 90kg... al đavo ga nosi snaga i dalje ista... eh da pio sam i megamass...
                      Vrhunac je bio na kraju dizanje ujutro prije škole 1. trening, poslje ručka 2. prije spavanja 3. al taj tempo nisam dugo izdržao, svaki trening po 1h... i gdje sam sad? pa nakon par dijeta na 66kg dižući one težine s kojima sam poćeo mog 1. dana u teretani... a 3 godine vježbam s utezima... al gle s druge strane imao sam poznanika iz razreda, kojeg sam upoznao ovu zadnju školsku godinu, kaže da je u teretani 7mj. trenirao je 2h, kolko se sječam, nesječam se kolko točno puta tjedno... al on je dizao veće težine u tih 7mj. nego ja u svoje 2 godine. ko zna meni nije uspjelo tebi možda bude 2h i 5 puta tjedno. sretno! XD :P

                      Comment


                      • #56
                        Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                        2 sata 5 puta tjedno nigdje ne vodi. Kod svakog je genetika drukcija ali iz osobnog iskustva sam nakon slicnih eksperimentiranja uocio najveci napredak u prebacivanju na trening 3 puta tjedno max 1 sat.
                        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                        Comment

                        Working...
                        X