Announcement

Collapse
No announcement yet.

Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

    Ovako nisam početnik ali nisam znao gdje bih napisao ovu temu.Stoga mi nemojte zamjeriti ako sam pogriješio mjesto gdje da pišem jer sam nov na forumu.
    Trebao bih program po kojemu bih radio.Želim dobiti masu.
    idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata. pa ako bi mi tko mogao dati kakav program bio bih mu zahvalan.
    evo da kažem malo opširnije o svom treningu.
    dosada sam išao 3 puta tjedno i dobio sam 4 kg u zadnja 4 mjeseca. što se kilaže tiče išao sam puno gore. npr benč od 40 kg došao sam na 80, biceps sa 10 na 16 kg.
    također uzimam mega mass 2000 i amino bcca od weidera.
    hvala unaprijed!

  • #2
    Re: tražim savjet o programu

    Mislim da ti je dva sata po treningu i previse. Mozes raditi ono klasicno, kao vcecina (prsa-triceps, ledja-biceps, ramena, noge)
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment


    • #3
      Re: tražim savjet o programu

      ma znam,to sam i radio do sada...ali htio bih neki baš određeni za mjesec dana točno po danima.
      hvala svejedno.
      ali noge ne radim jer puno se krećem i imam jake noge od nogometa,trčanja i bicikla tako da trening bez nogu

      Comment


      • #4
        Re: tražim savjet o programu

        Originally posted by Zupa View Post
        ali noge ne radim jer puno se krećem i imam jake noge od nogometa,trčanja i bicikla tako da trening bez nogu
        ((((((((((((((((((((
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: tražim savjet o programu

          Originally posted by Zupa View Post
          ma znam,to sam i radio do sada...ali htio bih neki baš određeni za mjesec dana točno po danima.
          hvala svejedno.
          ali noge ne radim jer puno se krećem i imam jake noge od nogometa,trčanja i bicikla tako da trening bez nogu
          I ja se isto bavim nogometom, i tako sam razmisljao dok nisam poceo citati ovaj forum. Sad imam dosta jace noge, mada ih radim samo dvije ili tri sedmice. Vjeruj nece ti odmoci nista
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • #6
            Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

            Ne kaže se džabe "velike noge za velike ruke"

            Ne zanemaruj trening nogu!

            Comment


            • #7
              Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

              dva sata trening....
              max = sat i pol
              moj trening traje sat vremena

              Comment


              • #8
                Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                pon: prsa
                uto:leda
                srida:ramena i listovi
                cet:ruke
                pet:noge
                ovako ja radim ,trening mi ne traje vise od sat vremena i mogu ti rec da mi je mnogo bolje nego klasicni split program
                a noge obavezno radit i davat maksimum od sebe .

                Comment


                • #9
                  Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                  Nažalost, mnogi zanemaruju činjenicu da se većina napretka i nekakvih gejnova (bilo kao dobivanje mišićne mase, topljenje sala itd) odvija u periodu oporavka, a ne za vrijeme treninga.

                  Ja također imam treninge od minimalno 2 sata, ali zato cijenim i shvaćam ulogu oporavka i to za mene funkcionira. Ali za većinu ljudi, manje je više
                  https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                  Overload Strength team

                  Comment


                  • #10
                    Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                    nakon prvih sat i pol sve što napraviš je kontraproduktivno, odnosno uništavanje samog sebe

                    Comment


                    • #11
                      Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                      Originally posted by FcB View Post
                      nakon prvih sat i pol sve što napraviš je kontraproduktivno, odnosno uništavanje samog sebe
                      Kontraproduktivno? Pih! Ne da se ne zelim slozit s time, nego ne mogu.
                      "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                      Youtube shit
                      Web

                      Comment


                      • #12
                        Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                        Originally posted by FcB View Post
                        nakon prvih sat i pol sve što napraviš je kontraproduktivno, odnosno uništavanje samog sebe
                        Na temelju čega to tvrdiš?

                        Samo nemoj reć katabolizam!
                        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                        Overload Strength team

                        Comment


                        • #13
                          Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                          Originally posted by 123 View Post
                          Kontraproduktivno? Pih! Ne da se ne zelim slozit s time, nego ne mogu.
                          Baš, ja se osobno nikada ne ograničavam, kada napravim sve šta trebam idem doma, pa makar to bilo 4 sata, a ove neko znanstvene teze, ajme meni, nikada ih dosta očito..
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #14
                            Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                            Originally posted by FcB View Post
                            nakon prvih sat i pol sve što napraviš je kontraproduktivno, odnosno uništavanje samog sebe
                            kenot biliv
                            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                            Comment


                            • #15
                              Re: Idem 5 puta tjedno u teretanu po dva sata - želim masu?

                              cilj je u sto manje serija stimulirat misic maximalno moguce.. ak je to u 6-10-16 ili 20 serija so be it:P

                              Comment

                              Working...
                              X