Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko bi mjeseci od tih 10 trebao ići na definiciju a koliko na masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako do ??

    Marko nemoj se ograničavati,mlad si,čemu si ograničavati da bi za 10mj htio to i to(mislim na mišiće).
    Već je super stvar šta tako mlad želiš nešto promjeniti,izgraditi tijelo i samo tako naprijed.
    A siguran sam da ako budeš strpljiv i predan kvalitetnom radu i prehrani da ćeš biti extra zadovoljan sa onim što ćeš izgraditi u tih 10mj.
    Jer bolji je ikakav mišić nego nikakav,a tih 10mj je tek početak,počni,radi,nek ti tih 10mj bude probno da vidiš kako lijepo možeš napredovati.
    A onda nastavi i idućih 10mj,pa tako dalje...I svakih 10mj ćeš vidjeti lijep napredak.
    Sretno,samo naprijed i stavi koju sliku za 6mj da vidimo napredak.

    Comment


    • #17
      Re: Kako do ??

      10 miseci je očito za beach look, znači udreš masu 8 miseci i defkaš se 2, a kad završi lito napraviš opet isto
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #18
        Re: Kako do ??

        Originally posted by WTF View Post
        ( krsi se s teorijom koja kaze 0.5 do 1 kg misicne mase mjesecno)
        A ja pomislio da moja masa nije dobro krenila,taman u mj dana dobio kilu.

        Comment


        • #19
          Re: Kako do ??

          Originally posted by T.A.T.A. View Post
          A ja pomislio da moja masa nije dobro krenila,taman u mj dana dobio kilu.
          Ja sam u mjesec ipo dana dobio 10 kg, sad imam ugodnih oku 95.4 kg

          Comment


          • #20
            Re: Kako do ??

            hvala svima na savjetima....
            znači masa pa čemo kasnije viditi ??
            zna li neko naziv nekog dobrog programa za masu pa da pogledam na internetu i prilagodim si ga...)

            Comment


            • #21
              Re: Kako do ??

              problem je što ja znam dosta ljudi koji su bili mršavi pa su onda radili na masi....ali ja moram smršaviti uz too a s tim se još nisam viđo...)

              Comment


              • #22
                Re: Kako do ??

                Oprosti, ali gdje to molim te moraš smršavit??? što si ti neka iskompleksirana curica??? lijepo ti je rekao WTF, dobro složi prehranu, jedi često i pravilno, ubaci jake treninge... rezultati neće izostat... prvo trebaš imat masu, da bi mogao uopće počet razmišljat o defki... nemoj ići naopako...

                Comment


                • #23
                  Re: Kako do ??

                  dobro dobro...nema ljutnje )

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kako do ??

                    A sta kada bi trenige za masu kombiniro s Kardiom nekih 4 puta tjedno bi li to imalo kakav utjecaj i kakav ??

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako do ??

                      drži se ti nogometa, ipak je to za curice...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako do ??

                        Marko,ne možeš u isto vrijeme raditi na masi i na mršavljenju,premršav si i trebaš sad dugo vremena raditi na masi,a kardio zaboravi jer će ti oduzimati kalorije koje moraš nabacivati zbog jačanja.Kužiš?
                        Šta ti se isplati da jedeš da se jačaš a onda ideš trčati i trošiš kalorije???

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kako do ??

                          Joj joj joj... Poćele su neke uvrede padati ovdje hahaha XD.
                          Zar iskreno misliš da tijelo koje si zapuštao godinama može zablistati u 10mj.
                          Sam upiši teretanu uzmi utege i vježbaj, trener je tamo on će ti reći koje vježbe su za početnika, pokazati ti i to je to... Sam rokaj stari ne forsiraj i ne sekiraj se... ako ti to što pomaže kad sam ušao u teretanu imao sam nekih 60-ak kila, sad imam 66 al sad mi tijelo bar ima neki oblik, i ne hodam više pogrbljeno...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako do ??

                            Ok hvala....
                            Ma ja samo zelim da s tom masom moje tijelo pocne dobivati neki oblik a ne kao sada imam malO kila a izgledam debelo...:S

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kako do ??

                              Čim ti primiš utege, počneš se prilagođavati na količinski kvalitetnu prehranu, već će se vidjet promjena počevši da je i od uspravnog držanja, ramena, pa nadalje. Ti izgledaš "debelo" sam sebi jer su ti mišići opušteni i ništa nije zategnuto, itd. što je recimo sasvim normalno za to neko stanje u kojem se nalaziš da se tako osjećaš. Baš zato slušaj savjete, WTF ti je lijepo napisao, sada samo udari po forumu, pa na www.google.com i traži, čitaj, uči i onda počni provoditi.
                              Last edited by vea; 15-08-12, 16:27.

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • #30
                                Re: Kako do ??

                                Nisi debeo nego si mlohav pa ti se vjerovatno zato čini da si debeo!

                                Moj ti je savjet da kreneš u teretanu, središ prehranu i da se ne opterećuješ bezveze oko svog sadašnjeg izgleda jer tek ti je 16 godina i ako ćeš biti uporan i nećeš odustati možeš puno toga postići! Sretno!

                                Comment

                                Working...
                                X