Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko bi mjeseci od tih 10 trebao ići na definiciju a koliko na masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

    ko se dodatno ne suplementira vitaminima, nego samo jede voce. ili ne dobiva sve vitamine koji mu trebaju kao BB ili je prepun fruktoze i to nosi svoje posljedice.

    zato fuck hranu! samo suplementi! hahaha


    naravno kao i svemu treba naci neku zlatnu sredinu
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #47
      Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

      Originally posted by stipedinamit View Post
      ovaj izgled nije nikakav problem,mjesec dva i eto ga,al ti imaš lošu početnu poziciju pa ga neš za min 2-3 godina dobit,ili možda nikad..
      Daj nemoj tako, decko ce se zdeprimirat! lol Pa mozda je tebi nadomak mjesec dana, al' nemres rec da on to nebude nikad dobio hahahaha.. U godinu dana moze i on do ovog izgleda, da je lako - nije, no nije nemoguce.
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #48
        Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

        Glupo je reci nemoguce... Normalno da je moguce i da se moze sigurno, ali za godinu dvije u njegovom slucaju...

        Comment


        • #49
          Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

          Originally posted by WTF View Post
          Da se ne bombam vitaminom C vjerovatno bi me kortizol pojeo...
          Mozda je pava ( tako mi se baba zove btw ) mislio na onaj sumeci skart sto mozes u konzuma kupiti...
          Nije ni sve ostalo sranje, ima koristi od aminokisina, caseina i kreatina...
          Whey je osnova
          Pa zar nije protein spoj aminokiselina, zar nije bolje onda uzimati samo aminokiseline... što se tiće proteinskih potreba... zar nije, da tijelo rastavlja životinske proteine na aminokiseline, pa iz tog radi vlastite proteine...?

          Comment


          • #50
            Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

            Opucaš se steroidima i ćao

            Comment


            • #51
              Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

              amare nemas pojma o cemu pricas, sa steroidima nemozes nista napraviti.
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #52
                Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

                Originally posted by amAr_r View Post
                Opucaš se steroidima i ćao
                kakvi usrani steroidi?pa ovakav izgled ima svaki drugi nogometaš...ako neko ko se pika izgleda ovako onda bi se trebo zapitat...
                slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                Comment


                • #53
                  Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

                  Ajd svađajte se na tudoj temi....
                  A ostalima hvala na savjetima....krecem na masu i stavljam slike za jedno 5 mjeseci pa me dalje vodite

                  Comment


                  • #54
                    Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

                    Zezam ga , nemam ti ja pojma o ničemu :/ I ja sam došao da naučim kao i on xd

                    Comment


                    • #55
                      Re: Kako do ??

                      Originally posted by marko17 View Post
                      A kad imaš trenig kad ideš ujutro, a kad kad ideš popodne...???
                      Pa dobro ja voce racunam u obrok nekako i taj mi je obrok sat prije iduceg tako da a posto sam uvjek prva smjena u teretanu oko 14:20

                      Comment


                      • #56
                        Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

                        Jedno dvije godine do takvog izgleda.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment

                        Working...
                        X