Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko bi mjeseci od tih 10 trebao ići na definiciju a koliko na masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kako do ??

    klasičan skinny fat look.. ima tu posla puno.. prvo kad kreneš pravilno jest i trenirat očekuj prve oku vidljive napredke tek za 3-4 mj.. ovo u prvih mj dana ne računaj.. jer po slikama ako kreneš malo bolje jest i skoči ti kilaža u prvih dva tjedan 2-3 kg to znači da si tek prvi puta u životu pravo napunio glikogen )) prvo moraš nabit neku masu u pravom smislu riječi.. da bi uopće imo šta izdefinirat.. treniraj, jedi, odmaraj.. prati napredak i to je to..
    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • #32
      Re: Kako do ??

      Originally posted by bot1950 View Post
      Jesan li ja jedini koji misli da onaj izgled nije ništa posebno, nego je skoro i prosječan te da se to može postić u 10 mjeseci?
      Ja 100% znam da se moze...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #33
        Re: Kako do ??

        Koliko Treniga tjedno...gledam malo najcesce su po tri tjedno...???

        Comment


        • #34
          Re: Kako do ??

          Dok mi traje skola nemogu tojest nemam vremena jesti svako malo....dali bi mogao na dane treniga ujutro u skoli pojesti neko peciovo radi UH a onda poslje skole ici dalje s proteinima i ostalim ??

          Comment


          • #35
            Re: Kako do ??

            Svaki obrok(osim zadnjeg prije spavanja) bi tribao sadržavati UH+P.
            Zadnji obrok su P+M(masti).
            U to pecivo šta ćeš jesti u školi stavi dimceka(salama od pilećih prsa),možeš i jedan jogurt i eto ti obroka sa UH+P.

            Comment


            • #36
              Re: Kako do ??

              Pod zadnji obrok mislis poslje treniga ili prije spavanja...ako je prije spavanja stanbi trebalo ici poslje treniga ???

              Comment


              • #37
                Re: Kako do ??

                Pod zadnji obrok mislim zadnji obrok u danu,znači prije spavanja.
                A odmah poslije treninga whey+dextroza monohidrat.
                A 30-40min nakon toga jedan kruti obrok,UH+P,recimo 200g riže+100g piletine.
                Inaš sve na forumu samo si daj malo truda pa čitaj.

                Comment


                • #38
                  Re: Kako do ??

                  Prije spavanja posni sir, poslije treninga filete jedno 200-250 grama sa jedno 50-100 grama krumpira... I da imas vremena, ja kad idem u skolu imam 7 obroka. Jedan u 7h drugi u 9:30 treci u 13:30 cetvrti u 16h peti u 18:30 sesti voce oko 19:30 i vecera oko 21:30... tako da može samo se potrudi...

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kako do ??

                    A kad imaš trenig kad ideš ujutro, a kad kad ideš popodne...???

                    Comment


                    • #40
                      Re: Kako do ??

                      Originally posted by Viper View Post
                      sesti voce oko 19:30
                      probaj voce prije pojesti. i voce nije obrok. ako nema P+M ili P+UH, ne zovemo ga obrokom.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #41
                        Re: Kako do ??

                        Originally posted by KLEME View Post
                        Dečko djeluje kao da ima 13 godina... tako da za deset mjeseci... nekako djeluje teško nabit mišića toliko... ali uz sređenu prehranu... tj doooosta kvalitetnih proteina.... možda, al teško...
                        Da, znači sada djeluje ko da ima 13 godina, a za 10 mjeseci želi izgledat 6 godina starije, no ima 17 godina.....

                        Već su ti rekli, bogovska masa, i tek kad budeš imao šta izdefinirat, kreneš na defku. Za jedno dvi-tri godine kupanja u znoju možeš počet razmišljat o svojim željama
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • #42
                          Re: Kako do ??

                          Originally posted by staragarda View Post
                          probaj voce prije pojesti. i voce nije obrok. ako nema P+M ili P+UH, ne zovemo ga obrokom.
                          Je al ima nešto bitnije... Vitamini! XD Vitaminske tablete i tomu slično su mazanje očiju...

                          Comment


                          • #43
                            Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

                            ovaj izgled nije nikakav problem,mjesec dva i eto ga,al ti imaš lošu početnu poziciju pa ga neš za min 2-3 godina dobit,ili možda nikad..
                            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Kako do ??

                              Originally posted by pava View Post
                              Je al ima nešto bitnije... Vitamini! XD Vitaminske tablete i tomu slično su mazanje očiju...
                              šta ti pričaš?jedino vitamini i whey valjaju ,ostalo sve nema nikakve koristi-....!
                              slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                              Comment


                              • #45
                                Re: koliko bi mjeseci 10 mjeseci trebao ići na definiciju a koliko na masu

                                Da se ne bombam vitaminom C vjerovatno bi me kortizol pojeo...
                                Mozda je pava ( tako mi se baba zove btw ) mislio na onaj sumeci skart sto mozes u konzuma kupiti...
                                Nije ni sve ostalo sranje, ima koristi od aminokisina, caseina i kreatina...
                                Whey je osnova

                                Comment

                                Working...
                                X