Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav :)

    Lijepi pozdrav.
    Imam 22 godine
    176cm visine
    86 kg TT
    Treniram aktivno 5 mjeseci
    Zivot sam proveo u vise ili manje pretilim fazama, s povremenim spustanjem kilaze, prije 5 mjeseci odlucio sam da je vrijeme da debelog sebe zauvijek zakopam i probam napraviti od sebe nesto korisno i oku koliko toliko ugodno.
    Nakon 4 mj dijete u kojima sam izgubio 30kg krenuo sam na masu i za sada ne cilj cim vise narasti.
    Prehrana je trenutno na -200g uh
    Masti oko 100grama i prot 200
    Uh su u 4 od 6 obroka dnevno..na dane odmora u 2 obroka.



    Trenutna forma nije zadovoljavajuca..jos uvijek sam realno premal i jos uvijek ima mnogo posla..uploadat cu slike od prije 5 mj da se vidi kakav je napredak bio..
    Nisam zadovoljan s tim kakko izgledam ali sam odusevljen time kako sam napredovao..


    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

    Attached Files

  • #2

    Ovo se dogodilo u 130dana

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

    Attached Files

    Comment


    • #3
      Dobro došao na forum, bubka94!

      Napredak je i više nego zadovoljavajući! Svaka čast na 4-mjesečnom trudu i rezultatima!

      Comment


      • #4
        poz i dobrodosao...

        samo udaraj dalje jako, i updateaj slobodno
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5


          Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

          Comment


          • #6
            Pozdrav i od mene.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7


              3prosinac i 3 sijecanj.
              Razlika u tezini je 1.2kg
              Tj sada sam 1.2kg tezi nego na prvoj fotografiji, ruka je 0.5cm veca a struk 1cm manji.
              Bench kao jedina bazicna vjezba na kojoj radim 1RM je sa 150% tjelesne tezine skocio na 160% tjelesne tezine. Ponavljanja s 100kg x 8 na 100kg x 13
              Cucanj je neznatno narastao, medjutim su upale puno slabije ali sam volumen treninga je povecan. Hrana ke off the charts
              1. 6 jaja
              2. Sheik (whey 35g+ serious mass 25g)
              3. 250g piletine + 50g rize
              4. 250g piletine + 50g riza
              5. 200g zrnatog sira
              6. 250g junetine
              7. 250g junetine
              To je planirano za danasnji dan..ovisno o radnom vremenu tj radim li ujutro ili popodne..uh su uvijek oko treninga, tj nakon.
              Ostali obroci uvijek sadrzavaju masti i proteine i niposto UH.
              Mlijeko sam unazad 2 dana izbacio jer sam uvidio da mi smeta, tokom dijete nisam ga konzumirao i kada sam ga nakon dijete uveo u vidu kave sa mlijekom uzrokovalo mi je bolove u zeludcu, koje sam doduse sam pripisao konzumaciji istog..plan je eventualno podici jos hranu kroz narednih 10 tjedana te zapoceti dijetu u trajanju predvidjenih 12 tjedana, gdje bi cilj bio s ciljanih 89-90kg spustiti na 76,77kg u solidnoj formi. Te ljeto od 1.6 do 1.10 tj tih 16 tjedana provesti u 50% laganom suficitu i cikliranju UH te 50% tj ostaluh 8 tjedana ponovo na keto dijetu do jeseni.(ambicije su postale natjecateljske)
              Pomalo sam opsjednut planiranjem tako da vec sada znam da je sljedece godine(201 plan odraditi pravu masu..sada sam samo koketirao s suficitom nakon sto sam se iz prasca pretvarao u covjeka pa sam ovu "masu" u kojoj je cilj bio na sto manjem unosu uh dobiti 6-8kg odradio s cvrsto pritisnutom kocnicom sto se hrane tice. Tako da je sljedece godine oada se masa bude radila cilj dogurati do nekakvih 105kg


              Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

              Comment


              • #8


                Trenutna situacija..
                Pozing je sam po sebi los...najslabija karika su mi cinjenicno noge..ali nadam se da ce kada špek ode barem izgledati dobro..s obzirom da sam oduvijek bio pretio ne mogu ni slutiti kako ce one izgledati

                Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

                Comment


                • #9
                  Visina je 175cm a trenutna tezina 87kilograma..
                  Cilj je na proljece teziti 77kila pun..vidjet cemo kako ce to ici..

                  Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    Doslo je i to vrijeme..peipreme za prvo BB natjecanje. Kategorija BB juniori teška =) stanje 3 tjedna do bine

                    Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      poz,
                      koliko je to kg.?
                      Kakvo je stanje sa nogama?

                      Imas neke slike u bb pozama
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #12
                        Ovo izgleda dobro, što kaže CeLe daj slike u BB pozama, nadam se da ih vježbaš jer su jako bitne.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment

                        Working...
                        X