Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alkohol i trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Alkohol i trening

    Originally posted by Premium.Better View Post
    haha pa kakvi su ovo savjeti... Govorite mu da je nema problema ako pije i da ce rasti. Alkohol i trening jednostavno ne idu zajedno, tu nema rasprave.
    Alkohol utiče na trening u samo jednom smislu, a to je jednostavno nemaš volje za treningom naredni dan.
    A uopšte neće umanjiti tvoj rast i razvijanje ni u kojem smislu.

    Alkohol je štetan za organizam to sve stoji, ali momak nije pitao da li šteti, već jednostavno da li će mu umanjiti rast mišića i da li će utjecati na njegov trening.

    Nemojte previše da pametujete i preseravate se sa detaljima.

    Comment


    • #17
      Re: Alkohol i trening

      Originally posted by skanija View Post
      Alkohol utiče na trening u samo jednom smislu, a to je jednostavno nemaš volje za treningom naredni dan.
      A uopšte neće umanjiti tvoj rast i razvijanje ni u kojem smislu.

      Alkohol je štetan za organizam to sve stoji, ali momak nije pitao da li šteti, već jednostavno da li će mu umanjiti rast mišića i da li će utjecati na njegov trening.

      Nemojte previše da pametujete i preseravate se sa detaljima.
      Ukratko sve sto si napisao je smeće.
      Ova zadnja rečenica iz tvog prethodnog posta vrijedi za tebe.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #18
        Re: Alkohol i trening

        Originally posted by Premium.Better View Post
        Ukratko sve sto si napisao je smeće.
        Ova zadnja rečenica iz tvog prethodnog posta vrijedi za tebe.
        Izvini Arnolde nisam te prepoznao..

        Comment


        • #19
          Re: Alkohol i trening

          Originally posted by skanija View Post
          Alkohol utiče na trening u samo jednom smislu, a to je jednostavno nemaš volje za treningom naredni dan.
          A uopšte neće umanjiti tvoj rast i razvijanje ni u kojem smislu.

          Alkohol je štetan za organizam to sve stoji, ali momak nije pitao da li šteti, već jednostavno da li će mu umanjiti rast mišića i da li će utjecati na njegov trening.

          Nemojte previše da pametujete i preseravate se sa detaljima.


          Inhibira proizvodnju testosterona, potice proizvodnju prolaktina i kortizola, inhibira sintezu proteina, inhibira lipolizu.

          Ima i manje štetnih "stimulansa"

          Comment


          • #20
            Re: Alkohol i trening

            Originally posted by skanija View Post
            izvini arnolde nisam te prepoznao..
            [ATTACH=CONFIG]16918[/ATTACH] ....

            Originally posted by pasta View Post
            inhibira proizvodnju testosterona, potice proizvodnju prolaktina i kortizola, inhibira sintezu proteina, inhibira lipolizu.

            Ima i manje štetnih "stimulansa"
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #21
              Re: Alkohol i trening

              Originally posted by skanija View Post
              Alkohol utiče na trening u samo jednom smislu, a to je jednostavno nemaš volje za treningom naredni dan.
              A uopšte neće umanjiti tvoj rast i razvijanje ni u kojem smislu.

              Alkohol je štetan za organizam to sve stoji, ali momak nije pitao da li šteti, već jednostavno da li će mu umanjiti rast mišića i da li će utjecati na njegov trening.

              Nemojte previše da pametujete i preseravate se sa detaljima.
              naravno da si napisao gomilu gluposti
              ali to nije ni važno, tko je vidio provjeriti jel točno ono što tvrdiš, jel tako?

              Comment


              • #22
                Re: Alkohol i trening

                Nek se dečko sad izludira, bit će vremena za ozbiljni BB...

                A za ove druge stimulanse, nota bene da BBBovi i zakon ne gledaju baš blagonaklono na njih

                Comment


                • #23
                  Re: Alkohol i trening

                  Originally posted by skanija View Post
                  kao što kaže momak ispod nema ti to veze..ako imaš dobru genetiku možeš se i brzinom lupat ti ćeš rast
                  Bolje brzinom nego alkoholom, bit ce kvalitetniji trening.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Alkohol i trening

                    Originally posted by Dača View Post
                    Kako kod koga... Ja bih ga čak mogao nazvati periodični....
                    Intervalni sa elementima HIIT-a.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Alkohol i trening

                      alkohol moraju izbjegavat profesionalci.ne možete tvrdit da će mu opijanje dvaput mjesečno toliko štetit.uostalom vidite i sami kad idete van masu nabildanih momaka koji cugaju skoro svaki vikend.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Alkohol i trening

                        Opijanje je dosta rastezljiv pojam...

                        Ja kad izadjem, redovito popijen pola boce-bocu bilog vina. S obzirom na moju kilazu i alkoholni staz iz mladjih dana, kolicinu hrane koju pojeden prije izlaska, kolicinu vode koju popijen uz to vino, reka bi da to na mene ima jako mali utjecaj. Pogotovo jer uvik iduci dan iden na trening i dizan nekakav PR. Da mi taj alkohol nije pomoga, sigurno nije. Da san moga bit i bolji bez njega, vjerojatno jesan. Da se zelin odrec alkohola 100%, ne zelin. Sta naravno ne znaci da svaki vikend pijen.

                        S druge strane, opijanje koje podrazumijeva bocu zestokoga, ili opcenito neku vecu kolicinu alkohola svakako triba zaobic. Povracanje, mamurluk, nepostojeci apetit iduceg dana, dehidracija, to je preskupa cijena za realno usran provod.

                        Sve u svemu, alkohol bi svakako tribalo izbjegavat, al uz zdrav razum i malo kontrole, mislin da pretjerane stete nema.

                        Primjer: U petak san izasa, pijucka jeger, mozda 2-3 dcl, i koja piva, nista posebno. Danas trening nogu, 165x5, pause squat 125x8.
                        Al ko sta kelly kaze, puno mi je drazi cardio od izlaska i pica.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Alkohol i trening

                          Originally posted by Šjor Bepo View Post
                          alkohol moraju izbjegavat profesionalci.ne možete tvrdit da će mu opijanje dvaput mjesečno toliko štetit.uostalom vidite i sami kad idete van masu nabildanih momaka koji cugaju skoro svaki vikend.
                          To je to.....
                          Last edited by kelly; 27-01-14, 21:45. Reason: Nema vrijeđanja

                          Comment


                          • #28
                            Re: Alkohol i trening

                            Alkohol nije pozeljan zbog milijun razloga koji su primjenjivi na skoro svaki aspekt zivota pa tako i sport. Ne znam koji to sport trpi ucestalo opijanje da bi izjave tipa "nadji drugi sport" drzale vodu?
                            Da je pozeljno i pohvalno razbiti se - nije. Da ces izgubiti misice koje si cijeli tjedan gradio - neces.

                            Ja se slazem da je to glup oblik zabave koji, nazalost, apsolutno dominira u drustvu. Al jbg, sta ces sad za 1% bolje gainse postati drustveni idiot koji ce doma vagati obroke dok ti se drustvo ide van zabavljati?

                            Pa ne devastiras se valjda bas svaki put tak da cijeli sljedeci dan rigas. Ako to radis onda imas vecih problema od eventualnog usporenog rasta misica.
                            Originally posted by magarac
                            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                            dzaba mu sve

                            Comment


                            • #29
                              Re: Alkohol i trening

                              Ima ljudi bas kod mene u teretani koji dobro reaguju posle vinekda i ok treniraju i dalje dobro, meni ne odgovara uopste, 5 dana ne mogu se vratit kako treba, pad na snazi je ogroman, a mi u teretani smo kako bi beat ours last performances i gain som muscle bro,
                              tako da ja ne pijem nikad osim za novu godinu
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Alkohol i trening

                                Originally posted by damko View Post
                                nadji drugi sport definitvno....bodybuilding je stil zivota...alkohol nije sastavni dio toga..pogotov to da se "razvaljujes kao budala"...mogao bih te shvatiti ako popijes jedno pice dva...ali ovako...
                                Bravo sa ovime si mu stvarno pomogao xd. Od ljudi koji uđu u teretanu 99 % njih je došlo zato sto zele izgledati dobro do ljeta ili samo zele dobro izgledati onaj 1% budybilderi powerlifteri i ostali, vjerujem da ovaj dečko ne želi biti ni blizu tako nečega nego samo želi bolje izgledati. Btw ovo razvaljivanje ko budala je vjerojatno malo pretjerano... svi mi pricamo kako smo se razvalili u subotu i tako a to je samo zato sto smo napravili neko sranje kao spetljamo se sa nekom tupinom i tak hahah... dešava se.

                                Dečko tebi moj savjet je posto si vjerojatno negdje godina kao i ja treniraj i dalje subotama možeš pit ako želiš možeš se i ubijat ako želiš tvoj odabir (nije da ti ja govorim da ti to ide na ponos ili tako nesto ali gledajmo realnosti u oci...) ti ces i dalje imati napredak bitna stavka je da nikada ne odustanes od treninga KEEP GOING STAY HUMBLE.

                                Comment

                                Working...
                                X