Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alkohol i trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Alkohol i trening

    Drugi dan malo duže spavam i navečer mogu trenirati, ovisi od osobe do osobe, a kad idem doma pješačim otprilike par kilometara pa recimo da imam usput i cardio trening Mene najviše brine katabolizam, izađem oko 7 navečer i dođem doma oko 4 ujutro i onda još spavam do podne.

    Comment


    • #32
      Re: Alkohol i trening

      Originally posted by Krešimir View Post
      Drugi dan malo duže spavam i navečer mogu trenirati, ovisi od osobe do osobe, a kad idem doma pješačim otprilike par kilometara pa recimo da imam usput i cardio trening Mene najviše brine katabolizam, izađem oko 7 navečer i dođem doma oko 4 ujutro i onda još spavam do podne.
      Pa ček može tu tebi neko pričat kao da gotov si sve ti propada i tak to al to je teorija jel ti se kad to dogodilo ? Ak je promjeni izlazak ak nije cemu brige ? xd

      Comment


      • #33
        Re: Alkohol i trening

        Tih par sati su sigurno zanemarivi gubici, ali ono, možda je to jedan trening bačen u vjetar, kak god da bilo, izlazaka se ne odričem

        Comment


        • #34
          Re: Alkohol i trening


          ...........

          Comment


          • #35
            Re: Alkohol i trening

            ali se uvijek možeš naduvat za utješnu nagradu

            Comment


            • #36
              Re: Alkohol i trening

              Originally posted by Bruvy View Post
              Pa ne zato i pitan jer ako triba ja cu se odrec alkohola suboton jer mi se napijemo obicno suboton , al me zanima kolko to steti misicma ?
              Alkohol su ti samo prazne kalorije.... ako se bilo kojim sportom bavis trebao bi razmiljati prije svega o svom zdravlju... hrana odnosno sve ono sto unosimo je jednako bitno kao i treninzi, jedno bez drugog ne ide... nekome nista ne predstavlja ni jedan tjedan ici na trening pa dva ne ici pa onda opet poci a nekome je puno i propustiti jedan dan zbog ozljede... Alkoholom unistavamo jetru a ona ima vrlo vaznu ulogu u detoksifikaciji organizma, odlaganju glikogena ( ako neznas sto je glikogen i cemu sluzi procitaj) osim ovoga Jetra ima jednu od najvažnijih uloga u procesima koagulacije krvi. Smatra se da su hepatociti odgovorni za sintezu čak 11 proteina neophodnih hemostaznom mehanizmu. To su: fibriginogen, protrombin, faktori V, VII, IX i XII, prekalikrein i kininogen, antitrobin III i plazminogen.
              Nije sramota past vec ostat lezat!

              Comment


              • #37
                Re: Alkohol i trening

                Originally posted by Maximus1950 View Post

                ...........
                kralju hahahah

                Comment


                • #38
                  Re: Alkohol i trening

                  Alkohol je sranje ne vidim dobro nista u njemu,napijes se ko stoka i sutra te glava boli povracas,muka ti je i ne znas sta si radio neznam kome je to furka,jos pogotov u bb neide al nikako..

                  Comment


                  • #39
                    Re: Alkohol i trening

                    Vratim se doma krvava košulja lijeva šaka( inače ljevak :P) na svim zglobovima raskrvarena koljeno krvavo, šepam i laktovi razderani od toga ništa od odjeće nisam potrgao ogulio ili nešto D. I u pon kad uđem u teretanu ću bit jači nego ikada...većinom je stvar do psihe...ako imaš volju i motivaciju imap sve...btw nisam se potukao nego je led...hahah

                    EDIT: nije da se hvalim time što sam cijeli potrgano nego hoću reći da je sve stvar kakav si i kakvog si stava............

                    Comment


                    • #40
                      Re: Alkohol i trening

                      Daj brisite ovakve nebuloze sa foruma lijepo molim....

                      Comment


                      • #41
                        http://www.building-body.com/7-savje...jelesne-forme/
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #42
                          Jedno pitanje.... Skuzio sam da pretjerivanje u alkoholu ne ide sa treniranjem... E sad ,da pitam,ja sam matori pocetnik,rekreativac i volim piti pivo ,a ponekad i zestinu... Da li puno smeta ,npr., poslije treniga ,a prije vecere popiti 2-3 mala piva ili 1-2 casice zestine ? Nama je to ovdje tradicija "aperitiv"

                          Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

                          Comment


                          • #43
                            Pomorci pa pijete pivo? Ja osobno pijem samo crno vino, rijetko čašicu domaće rakije ili bezalkoholno pivo ljeti kad sam žedan.
                            Piše u tekstu da je bolje piti vino i čašicu žestokog nego pivo.

                            U planu je proizvodnja proteinskog piva baš za takve kao ti, ali još ga nema na tržištu:

                            http://www.building-body.com/supplem...oteinsko-pivo/
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Ma pijemo sve zivo , osim motornog ulja ... Salim se .... Samo me ovo zanima , da ne napravim sa tim kakvu "stetu" ... Je li to moze znacajno da me "uspori" ,sada kad sam poceo vjezbati ? Mislim , da li ta neka dnevna kolicina alkohola "anulira" moj pokusaj da se malo dovedem u red ?

                              Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

                              Comment


                              • #45
                                Piše ti sve u onom tekstu, malo može ali ne pretjerivati. Evo još materijala za čitanje, nekoliko članaka o alkoholu:

                                http://www.building-body.com/?s=alkohol
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X