Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alkohol i trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Pomorac View Post
    Ma pijemo sve zivo , osim motornog ulja ... Salim se .... Samo me ovo zanima , da ne napravim sa tim kakvu "stetu" ... Je li to moze znacajno da me "uspori" ,sada kad sam poceo vjezbati ? Mislim , da li ta neka dnevna kolicina alkohola "anulira" moj pokusaj da se malo dovedem u red ?

    Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

    Svakako da, da... Kao i svaka druga sitna "pogreska" u pristupu.

    Jedino pitanje je;
    koliko si ozbiljan u svom naumu postizanja cilja, koliko je cilj daleko (stvaran ili nestvaran), kako su ostale stavke poslozene.

    Ako za primjer uzmemo potpuno dvije (identicne) osobe, u kojoj ce osoba A paziti i na sitnije stvari poput toga, dok ce si osoba B dopustit takve izlete.

    U dogledno vrijeme osoba A napraviti ce mnogo veci posao od osobe B, u kojem ga osoba B i da sve poslozi kako spada vise nece uloviti, a da ne spominjemo koliko ce nastaviti odmicat ukoliko osoba B ne namjera da poslozi i te sitnice!

    Dakle, individualno je od osobe do osobe sto zeli od sebe, svog zivota, zdravlja i svoga tijela.

    Da li je moguce napredovat uz takav pristup koji navodis? Sigurno da je, samo pitanje do koje mjere!
    Da li bi bolji pristup davao vece rezultate? Sigurno da da, samo pitanje koliko vece, i da li bi oni tebi bili vrijedni toga odricanja!

    Poz.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment

    Working...
    X