Announcement

Collapse
No announcement yet.

Previse aktivnosti misicna masa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previse aktivnosti misicna masa

    Pozdrav imam 20 god 186 cm 77 kila zelim povecati misicnu masu sa sto manje masnog tkiva jer sam najebo prosli put na definiciji.ZAnima me mogu li dobiti misicnu masu bez pracenja suficita jer je to nemoguce izrqcunati jer sam 10 sati aktivan i fizicki sam radnik.ZNam samo da konzumiram puno kalorija proteina i ugljikohidrata vecina treniram 4 ili 5 puta tjedno po principu german volume trening.Prjer prehrane
    1 obrok 6 sati zobene+banana 3 bjelanca
    2 obrok 8 sati grcki jogurt i snita integralnog krekera
    3 obrok 10 30 sati 250 gr vrata i pola razovog kruha abc namaz nekad i jogurt
    4 obrok 14:30 sati 150 gr posnog i 100 gr deluxe sunke razova zemlja
    5 obrok 17 sati 250 gr tjestenine 100 gr mesa
    6 obrok 20 sati 200 grama posnog
    Ne koristim nikakve suplemente i mogu li graditi misicnu masu
    s ovoliko aktivnosti i ovakvim poslom i dali je moguce da sam pretreniram jer se nekad osjecam potroseno jer i posao gledam kao trening pa se forsiram
    Last edited by marince; 03-05-16, 18:54.

  • #2
    Mislim da je moguce ali moras biti u suficitu sa kcal.To da li si u suficitu pratis pomocu ogledala,vage,mjera...u biti vidis da se mjenjas sve dok ne dodje to nekih promjena u formi nisi u suficitu ali ne naglih jer onda si u velikom suficitu.Treninga sto se tice mozda da malo smanjis volumen ili intenzitet.Ubaci i malo masti jer ti one fale u ovome sto si postavio.Samo naprijed bitno je da napredujes

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Vjezbam oko 3 godine i trazim sok rutinu za miwice pa zato gvt znas li mozda neki bolji visokointezivni trwning za Moju situaciju probo sam sve nacine gigantske wuper tri serije izd imam osjecqj da nemogu dovoljno stimulirati misice

      Comment


      • #4
        prehrana koju si naveo gore moze bit 2000kcal, moze bit 4000kcal sto je ogromna razlika.
        Jer kolicine nisi naveo.

        Nemas apsolutno nikakve zdrave maste u ishrani, ili ih samo nisi naveo...
        A meni se cini i da je preslabo proteina.

        Iz svakog treninga mozes izvlacit vise nego sto jesi, kakav god da on bio, tako da ne postoji nijedan carobni trening koji bi te gurao naprijed konstantno bez izmjena.

        Sto znaci dio gdje si napisao da ne mozes stimulirat dovoljno misice?
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Nekako nemogu da osjetim misic koji radim smatras li da je gvt dobar za moj slucaj i povecanje misicne mase mozes li mi preporuciti neki program

          Comment


          • #6
            Ako ne osjetis misic moras da uvjezbas osjecaj u njemu.Moj metod kada vidim da slabije osjtim neki misic je da ga stiskam ispred ogledala ili u krajnjem slucaju trening prebacim sa teskih setova na veliki broj ponavljanja gdje se trudim da ga osjetim.Znaci broj ponavljanja zna prelaziti 50.To mi je mnogo pomoglo kada nisam osjecao biceps femoris.Moj je savjet da se prebacis na full body ako ti je los osjecaj u misicima tj.ako ih ima vise.A ako se radi o 1.misicnoj grupi da je cesce treniras tj.najmanje 3.Puta sedmicno.Ovo je meni pomoglo.Pokusaj pa mi javi kako ide

            Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #7
              Sto mislis o gvt svakqko ti javim dali sam pocecao mind muscle

              Comment


              • #8
                Nikada nisam radio GVT tako da ces morati sacekati nekoga ko je probao,pa da razmjeni svoja iskustva.Po samoj strukturi programa se moze viditi da se radi osnovnim vjezbama koje radis veliki broj serija.Ja sam nekog misljenja da neke misice ne mozes dovoljno stimulisati samo sa osnovnim vjezbama(ramena-meni ona napreduju samo od izolacija)ali to je moje misljenje.
                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                Comment


                • #9
                  GVT je dobar program.

                  German Volume Training baziran je na metodi 10x10! Isprobajte ovu učinkovitu metodu treninga za mišićni rast!
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    misic nece rast od nijedne vjezbe i nijednog treninga, ako nemas konekcije i ne osjecas ono sto radis.

                    generalno alexxx ti je dao dobar savjet... pokusat spustit kilaze i poradit svakako vise izolacijski, odnosno da ukljucis pojedini misic pri odredenoj vjezbi, jer lamatanje u prazno kilazom ne vodi aposlutno nikuda.
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #11
                      Otprilike radni dqn mogu opisati kao 10 sati farmers walka Sto mozete reci za prehranu mislite li da fali voca biste lo ga uopce preporucili fali li tu konkretne hrane

                      Comment


                      • #12
                        Ja cu ti reci da slusas svoje tijelo u vezi ishrane,znaci kada rastes u suficitu si to je citava prica oko toga.Iskreno nemam nista protiv voca ali da se ne koristi u prevelikim kolicinama.Ja voce koristim iskljucivo ujutru jer mi tako najbolje pase.
                        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                        Comment


                        • #13
                          Što se tiče prehrane najvažnije je zadovoljiti nutrijente. Voće treba jesti umjereno, manje voća a više povrća.



                          http://forum.building-body.com/forum...1e-povr%C4%87a
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment

                          Working...
                          X