Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Programi

    Za malo više od mjesec dana pocet cu sa definicijom i moram promijenit trening pa me zanima dali preporucate da treniram na tjedan dva puta istu skupinu ili jedanput.Razmisljam poceti program od Steve Cooka-Big man on campus pa mozete reci misljenje o tom programu i dali se netko susretao snjim.Hvala

    Link programa: https://www.bodybuilding.com/fun/ste...e-trainer.html

  • #2
    bok,

    zasto kazes "moras" promjenit trening?
    Ja sam uvijek za vise frekvencije spram volumena, pogotovo kod naturalnih vjezbaca.

    Ovaj tr. gore letimicno sam pogledao i nije mi jasno zas je radena citava tablica po danima u svim tjednima,
    za trening koji nema izmjena? Ovo je obicni split 4dana u tjednu iz kojeg je valjda napravljen "bauk" jer je to Steve Cook. =)
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Originally posted by CeLe111 View Post
      bok,

      zasto kazes "moras" promjenit trening?
      Ja sam uvijek za vise frekvencije spram volumena, pogotovo kod naturalnih vjezbaca.

      Ovaj tr. gore letimicno sam pogledao i nije mi jasno zas je radena citava tablica po danima u svim tjednima,
      za trening koji nema izmjena? Ovo je obicni split 4dana u tjednu iz kojeg je valjda napravljen "bauk" jer je to Steve Cook. =)
      Haha pa iskreno zato sta mi je malo dopizdio ovaj trening sta vec radim i mislim da bi ga trebao promijeniti.Mozes objasniti sta mislis pod tim vise frekvencije

      Comment


      • #4
        Na treningu uvijek treba davati maximum, bio na defki ili masi, razlika je u kalorijama.

        a frekvencija je učestalost, npr: bolje raditi 2x tjedno neku mišićnu grupu po pola sata nego jednom tjedno sat vremena.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Po mom iskustvu sto sam isprobavao na svom tijelu bolje mi pase da odradim neke misicne partije sa velikim intenzitetom u malom volumenu pr.za prsa odradim 3.vjezbe sa 1-2 serije a rep range da bude 6-10.To se u mom slucaju pokazalo najbolje a pokusao sam i veliki volumen i frenkvenciju i ne pase mi.

          Moje misljenje je da ako vidis da neka misicna parcija zaostaje promjenis samo za nju nesto a za one koje napreduju da ih ne mjenjas.

          Postavi program koji si do sada trenirao i reci dojmove pa cemo raspraviti.
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #6
            Ovako otkako sam na masi trenirao sam treninge za razvitak snage,barem ja mislim da su za razvitak snage...radim po tjednu jedanput svaku misicnu skupinu.
            Opširnije
            Prsa-Bench 5x5,Kosi(sa sipkom ili bucicama ovisi kako hocu) 6-12/4,Razvlacenja 6-12/4,Dipsevi koliko ide 4 seta i sada sam ubacio jednu landmine vjezbu za unutarnji dio prsa jer mi slabiji od ostatka
            Leđa-Mrtvo 5x5,zgibovi 3/4,Veslanje u pretklonu ili t bar 8-12/4,Lat masina 8-12/4,narrow lat pulldown 8-12/4
            Noge-Zadnji cucanj 5x5,prednji cucanj 16,10,6,3,Leg press odradim jednu piramidu 1-10 ili 8-12/4,Nozne ekstenzije 8-12/4,Rumunjsko mrtvo,listovi
            Ramena-Military 5x5,sjedeci arnold press ili front lateral raise,side lateral raise,side lateral za zadnje rame u supersetu s incline bench lateral raise
            Mogu vam poslat i trening za "definiciju" koji sam koristio pa da iskomentirate malo

            Comment


            • #7
              I da li je bilo rezultata na ovome programu?
              Koje ti misicne parcije nisu napredovale?
              Ovo je uredu vidi se veliki volumen ako ti sve napreduje kako treba onda ostanes pri tome treningu.

              Ja ne znam za nikakvog Steve cook vec za Steve Kuclo on je pro i trenira po onome hany rahmobovom fst-u ali nebitno jer ako hoces da primjenis fst onda moras da pametno doziras volumen jer su tu koliko ja znam prve 2-3 vjezbe teske a onda ide poslije kao neki giga set.U sustini dosta kopira sistem Milosa S.
              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

              Comment


              • #8
                Ovaj program koristim vec 2 mjeseca dobio sam oko 7 kila,benc mi se povecao sa 70 na 80 a o mrtvom da ne govorim.Srednji dio grudi unutarnji dio mi je slab i to mi je mana vanjski dio je dosta dobar.
                Last edited by Blacking; 20-03-17, 18:24.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Blacking View Post
                  Ovaj program koristim vec 2 mjeseca dobio sam oko 7 kila,benc mi se povecao sa 70 na 80 a o mrtvom da ne govorim.Srednji dio grudi unutarnji dio mi je slab i to mi je mana vanjski dio je dosta dobar.

                  Vrlo vjerojatno da samo fali punoce u prsima (volumen misica/masa),
                  jer sam dugo godina kao pocetnik imao isti problem.

                  Naravno, bodifet uvelike ovisi takoder.
                  Jer cini se da visi bf. uvijek najvise popapa upravo prsa.
                  Tako da kada se i cine losima, najcesce isplivaju u dijeti i pri nizem bf. pa i ne izgledaju u konacnici tako lose.
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Blacking
                    Ovaj program koristim vec 2 mjeseca dobio sam oko 7 kila,benc mi se povecao sa 70 na 80 a o mrtvom da ne govorim.Srednji dio grudi unutarnji dio mi je slab i to mi je mana vanjski dio je dosta dobar.
                    A sto bi mjenjao program ako ti odgovara samo zarotiras neke vjezbe i ubacis si neke tehnike kao sto je rest-paused set ili padajuce serije da malo iznenadis misic.Nema programa za dietu i programa za masu to se radi sa ishranom i sa povecanjem aktivnosti ako je slucaj da se pravi deficit.

                    Sto se prsa:Kako se budu razvijala tako ce i da popune tu prazninu.Moje misljenje je da nema vjezbe s kojom ces da pogodis samo unutrasnji dio a ne vanjski to je mit.
                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment

                    Working...
                    X