Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Kuhinja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Kuhinja

    Originally posted by skanija View Post
    Pozdrav.

    Jel ima neko ko bi mi mogao odprilike izračunati kalorije, za prijatelja pitam koji je na dijeti trenutno..

    Dakle pojeo je ujutro 2 mala uštipka s malo nutele, za ručak tanjir u kojem je pola tanjira riža i pola pileća prsa filete i za večeru tunjevinu i tanjir graha/pasulja kako već preferirate :P
    Ne treba 100% tačna cifra, nego odprilike

    Hvala vam unaprijeed
    to ti je odprilike 800kcal do 2300kcal...nije 100% tocna nego odprilike
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: CHAT Kuhinja

      Originally posted by dominik11 View Post
      to ti je odprilike 800kcal do 2300kcal...nije 100% tocna nego odprilike
      Pa ta maksimalna cifra ga je odprilike i zanimala, razumijem da sam dao veoma malo informacija ali nisam u detalje, već je trebao neki od oka broj za orijentaciju.

      Hvala ti

      Comment


      • Re: CHAT Kuhinja

        Originally posted by skanija View Post
        Pa ta maksimalna cifra ga je odprilike i zanimala, razumijem da sam dao veoma malo informacija ali nisam u detalje, već je trebao neki od oka broj za orijentaciju.

        Hvala ti
        ma joj daj ej...zajebavam se....ali stvarno moze biti tako kad se ne zna kolicina....moze biti 60g rize,a moze biti 200g...nitko ziv ti bez gramaze moze ne moze reci kliko je to bilo kcal
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: CHAT Kuhinja

          obrok posle treninga jelensko meso, slanina, krompir, šargarepa... i svež luk kao salata
          kad bi svaki dan bio ovakav, eee

          jelenko.jpg
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • Re: CHAT Kuhinja

            Originally posted by vege View Post
            obrok posle treninga jelensko meso, slanina, krompir, šargarepa... i svež luk kao salata
            kad bi svaki dan bio ovakav, eee

            [ATTACH=CONFIG]16957[/ATTACH]
            eee daj podijeli malo s nama
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT Kuhinja

              dobar fazon: uzmete 1 vrecicu pudinga (ima 40gr, od toga 38 UH) i napravite to sa steviom (meni treba 2gr) i 250ml mlijeka i 250ml vode, umjesto standardni sa 500ml mlijeka i secerom. ukupni carbsi: 38 + 12= 50! masti= 1gr iz pudinga + 3 iz mlijeka
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: CHAT Kuhinja

                Originally posted by Megara View Post
                dobar fazon: uzmete 1 vrecicu pudinga (ima 40gr, od toga 38 UH) i napravite to sa steviom (meni treba 2gr) i 250ml mlijeka i 250ml vode, umjesto standardni sa 500ml mlijeka i secerom. ukupni carbsi: 38 + 12= 50! masti= 1gr iz pudinga + 3 iz mlijeka
                +puding = 100% Secer?
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT Kuhinja

                  Originally posted by Megara View Post
                  dobar fazon: uzmete 1 vrecicu pudinga (ima 40gr, od toga 38 UH) i napravite to sa steviom (meni treba 2gr) i 250ml mlijeka i 250ml vode, umjesto standardni sa 500ml mlijeka i secerom. ukupni carbsi: 38 + 12= 50! masti= 1gr iz pudinga + 3 iz mlijeka
                  Neizmjerno mi je slatko vidjeti cure kako muku muče sa niskokaloričnim desertima, samo zato što im treba nešto slatko ahahhahha
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: CHAT Kuhinja

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    Neizmjerno mi je slatko vidjeti cure kako muku muče sa niskokaloričnim desertima, samo zato što im treba nešto slatko ahahhahha
                    e vidis tu ti upadas u igru...kao pod "slatko"
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • Re: CHAT Kuhinja

                      Originally posted by Megara View Post
                      dobar fazon: uzmete 1 vrecicu pudinga (ima 40gr, od toga 38 UH) i napravite to sa steviom (meni treba 2gr) i 250ml mlijeka i 250ml vode, umjesto standardni sa 500ml mlijeka i secerom. ukupni carbsi: 38 + 12= 50! masti= 1gr iz pudinga + 3 iz mlijeka
                      Kvalitetan proteinski recept...

                      Bravo!
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: CHAT Kuhinja

                        a nije smijeesnoooo uzas, ispucala sam sve makrose za danas, ostalo mi jos 55gr uh i 10gr masti..to su dvije banane i saka badema
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: CHAT Kuhinja

                          Originally posted by Megara View Post
                          a nije smijeesnoooo uzas, ispucala sam sve makrose za danas, ostalo mi jos 55gr uh i 10gr masti..to su dvije banane i saka badema
                          Kako nije smešno?

                          Pa čekaj, gde su ovde proteini Megi????

                          Lako je nama za UH, daj ti nama proteine...
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT Kuhinja

                            Ma cekaj zeno, na kakvoj si ti to brutalnoj dijeti kad si vec u 6 popodne ispucala sve macrose a opet si gladna?

                            Comment


                            • Re: CHAT Kuhinja

                              Ma nema ništa od nje, to će, čim se uda, da se zapusti i pretvori u tetku...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: CHAT Kuhinja

                                Originally posted by Dača View Post
                                Ma nema ništa od nje, to će, čim se uda, da se zapusti i pretvori u tetku...
                                aludiras na nekoga ????
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X