Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Kuhinja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Kuhinja

    Originally posted by dominik11 View Post
    aludiras na nekoga ????
    Prepoznaće se..
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT Kuhinja

      I tako, slucajno ja prolazin danas kraj ducana i na vratima pise da su jaja na akciji- karton od 10kom - 10kn . I naravno da san usa unutra i kupia 5 kartona. Problem je samo sta san na putu do blagajne pokupia i paketic kikirikija przenog(!). A M&M san nekako uspia izignorirat. Ne znan ni sam kako. Poanta price, odlasci u ducan na dijeti nisu preporucljivi.

      Comment


      • Re: CHAT Kuhinja

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Ma cekaj zeno, na kakvoj si ti to brutalnoj dijeti kad si vec u 6 popodne ispucala sve macrose a opet si gladna?
        nije bas brutalna, 120p 165c 70f ..ali rano sam ustala..i jela oslic i sir i whey, to sve lagano pasm**** i jednu coksu pojela i..cek da vidim u svesku lol i da, masti iz zumanjaka i orasastih
        nakupi se
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: CHAT Kuhinja

          strong self control, ostavi nesto za pred spavanje
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT Kuhinja

            Nema tebi pomoci. I ovak kolko vidim si srezala kalorije drasticno i jos si u to nakucala cokolade i banane i cudis se sta si gladna. Tak nebus nikad uspjela al nek ti je sa srecom.

            Comment


            • Re: CHAT Kuhinja

              Hm, masti su ti dosta visoko... Kada bi ti masti recimo bile na 50(sta je za tvoju tezinu relativno ok) mogla bi pojest 45g UH vise, sta bi bilo skoro 300g krumpira vise ili tona nekakvog zelenila, a to je poprilicno zasitno u odnosu na 20g masti nekakve.

              Coksa je koliko, 500-600kcal, to je i meni na masi velik junk, hhh stvarno ufitavas

              Comment


              • Re: CHAT Kuhinja

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Hm, masti su ti dosta visoko... Kada bi ti masti recimo bile na 50(sta je za tvoju tezinu relativno ok) mogla bi pojest 45g UH vise, sta bi bilo skoro 300g krumpira vise ili tona nekakvog zelenila, a to je poprilicno zasitno u odnosu na 20g masti nekakve.

                Coksa je koliko, 500-600kcal, to je i meni na masi velik junk, hhh stvarno ufitavas
                fazon ti je kod nas zena sto samo nam ne diraj slatko, sve ostalo mozemo mi smo ti genetski predodredjene za kojekakve budalaste dijete iz zenskih casopisa, gladovanje nam dodje normalno.. radije cemo pojesti 1 snickers i biti citav dan gladne (naravno, banaliziram) nego piletinu i brokolija na izvoz.
                btw ljudi nije ovo strasno, svakako odoh spavati u 22h

                @Triple sta ti mislis o ovom Maximusovom, da smanjim masti a pojacam uh??
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: CHAT Kuhinja

                  Što je ovo, svi su na defki Kad znaš da si zaglibio u ovome? Kad u prvom mjesecu ideš na defku!!

                  Megara, da te utješim, nije ni meni lako..upravo sam večerala, hm, u 6h popodne..malo rano, ali što se može..imam još za poslije mjesta za malo posnog sira kojeg pomješam sa aromom limuna i pravim se da jedem pitu od limuna; i malo maslaca od kikirikija (hint: američki tjedan je u Lidla )..


                  P.S. Nemoj se uopće truditi to za slatko objašnjavati im..sve dok nemaju PMS nemaju pravo glasa na ovu temu vezanu za žene i slatko

                  P.P.S. Mislim da ti nije pametno smanjivati masti tako nisko bez obzira što Triple kaže jer, ipak, nije žena (blago njemu)
                  Last edited by gavranka; 31-01-14, 19:41.
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • Re: CHAT Kuhinja

                    ej al sto je najzesce ja govorim kao necu na defku preko zime, bice hladno i moram uciti. a ono prosjecna temperatura bila 20 stepeni hahahaha i taj dan kad sam kao krenula sa deficitom, pao snijeg!!

                    da, pms..bice veselo..za moju okolinu..

                    edit: pa da, meni ovako odgovara, mislim masti 70. nisam nikad tako visoko na dijeti drzala masti..nisam nesto ni gladna ovako, slucajno se danas potrefilo tako pa se povela prica super sam bilo bi dobro da hoce ostati ovako
                    Last edited by Megara; 31-01-14, 19:43.
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • Re: CHAT Kuhinja

                      pa nije premalo za tvoju tezinu, 50g je haman 0,8g/kg sto sigurno nije neka opasno niska cifra


                      sad ako mislis da ti vise odgovara vise UH, svakako je isti broj kalorija...
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT Kuhinja

                        Originally posted by Megara View Post
                        ej al sto je najzesce ja govorim kao necu na defku preko zime, bice hladno i moram uciti. a ono prosjecna temperatura bila 20 stepeni hahahaha i taj dan kad sam kao krenula sa deficitom, pao snijeg!!

                        da, pms..bice veselo..za moju okolinu..

                        edit: pa da, meni ovako odgovara, mislim masti 70. nisam nikad tako visoko na dijeti drzala masti..nisam nesto ni gladna ovako, slucajno se danas potrefilo tako pa se povela prica super sam bilo bi dobro da hoce ostati ovako
                        Znači ti si nam donijela hladnoću Sreća, kod mene se smirilo, sad je 15 stupnjeva vani Iako, niti to ne pomaže, i dalje sam gladna

                        Nego, koliko dugo planiraš biti na defki? Kako ćeš ju odraditi? Daj malo opiši ako ti se da jer smo u istom sosu
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • Re: CHAT Kuhinja

                          Pa da, ako joj toliko fale UH (ocito fale) neka malo okrene omjere i vidi kako je. Nije bas da je neka dramaticna promjena u pitanju.

                          @Gavranka: Kolika su pakiranja peanutbuttera, koja je cijena i kakav je sastav? Pisi zeno!

                          Comment


                          • Re: CHAT Kuhinja

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            @Gavranka: Kolika su pakiranja peanutbuttera, koja je cijena i kakav je sastav? Pisi zeno!
                            Yes Sir!

                            454 grama, 19,99 kn.

                            Sastav: prženi kikiriki 95%, smeđi šećer, biljno ulje, morska sol.

                            Macrosi: 620 kcal (26 P, 13 UH, 50 M).

                            Made in UK.
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • Re: CHAT Kuhinja

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Nego, koliko dugo planiraš biti na defki? Kako ćeš ju odraditi? Daj malo opiši ako ti se da jer smo u istom sosu
                              ja sam mislila da ja i ti napravimo kao mali training-prehrana log, i onda kao da damo neki cilj, par kg dole npr i par kg gore na liftovima nesto zanimljivo..ali ne smijem se previse okupirati tim, i ovako sam, moram faxu da se posvetim :/

                              planiram do 5. (2 sedmice) da vidim koliko sam izgubila. pa cu onda produziti naravno, sjeci kcal, a tamo negdje od proljeca, mart/april pojacati fiz. aktivnost
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • Re: CHAT Kuhinja

                                jako sam gladan, ali tjesi me sto mi je za veceras ostalo vise kalorija nego megari za citav vikend
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X