Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jeftina prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeftina prehrana

    Jel ima ko listu cheep namjernica za 160 g proteina i 320 ugljikohidrata,prije sam kupovo piletinu kilu za 32 kn sad je nema jel kao eu neda, jer je iz brazila,pa sto se tice ugljikohidrata znao sam kupovat chilli grah u kauflandu konzerva 4 kn sam kaj ni to nema ...pa ono sta kupujete da je cheep a ima neku vrijednost?

  • #2
    Re: Cheep prehrana

    Posni sir Milbona 10kn =60g proteina
    Whey je daleko najjeftiniji izvor proteina (imas myprotein tu u web shopu)
    uzmes mjericu ujutro i poslije treninga = 40g proteina
    i dodas jos 200g piletine = 42g proteina
    i pojedes 2 jaja i evo ti 160g proteina

    A za Uh zobene, riza, krumpir,...
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #3
      Re: Cheep prehrana

      Bojo sam se posnog sira nemrem ga smislit al oke jel postoji sta ubije okus tog sira?
      Vidim da nazalost opet ispadne klopa 80-100 kn proteini su najjskuplji sto se tice uglj to ajde riza -dekstroza-krumpir ...,zobene nemrem jest jel probava mi se sjebe strasno.
      Kak mi se cini najjvise se isplati taj whey da ubacim od 5 kg bez okusa oko 500 kn al traje mj dana,mislim da jeftinije od toga nemrem proci!
      Last edited by pandax; 10-01-14, 14:45.

      Comment


      • #4
        Re: Cheep prehrana

        Originally posted by pandax View Post
        Bojo sam se posnog sira nemrem ga smislit al oke jel postoji sta ubije okus tog sira?
        Vidim da nazalost opet ispadne klopa 80-100 kn proteini su najjskuplji sto se tice uglj to ajde riza -dekstroza-krumpir ...,zobene nemrem jest jel probava mi se sjebe strasno.
        Kak mi se cini najjvise se isplati taj whey da ubacim od 5 kg bez okusa oko 500 kn al traje mj dana,mislim da jeftinije od toga nemrem proci!
        Bolji odgovor neces dobit.
        Posni nema "taj okus", vec sasvim normalan, posto u njemu nema secera koje jedes u svemu, npr. vocni jogurt. Ne postoji nacin da "ubijes taj okus". Jednostavno probaj sve vrste posnog sira i neki ce ti se svidjeti. Ja ne mogu smislit posni od Dukata zato jer je suh.

        Nemoj uzimati whey bez okusa jer ces pozaliti, znam da mislis na MyProtein koji je dobar. Uzmi impact whey od cokolade.
        Zdrava prehrana nije po nicemu skuplja od junka koje mozes kupiti u McDonaldsu ili Fast Food-u. Sve se gleda kolicinski.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: Cheep prehrana

          Originally posted by pandax View Post
          Bojo sam se posnog sira nemrem ga smislit al oke jel postoji sta ubije okus tog sira?
          Vidim da nazalost opet ispadne klopa 80-100 kn proteini su najjskuplji sto se tice uglj to ajde riza -dekstroza-krumpir ...,zobene nemrem jest jel probava mi se sjebe strasno.
          Kak mi se cini najjvise se isplati taj whey da ubacim od 5 kg bez okusa oko 500 kn al traje mj dana,mislim da jeftinije od toga nemrem proci!
          S takvim stavom nebudeš daleko dogural, stisni zube i rokaj pola kile na dan, popodne i prije spavanja, nitko te ne pita dal je tebi fino ili ne, nije ni meni fino.

          Comment


          • #6
            Re: Cheep prehrana

            Sta ti je to "cheep"? Postoji hrvatska ric za to kad vec ne znas engleski, ipak smo na domacem forumu. Gori ti je Armada napisa drito u glavu tocno sta ti triba i takva vrsta prehrane nije nista skuplja od nekih drugih namirnica koje bi jea da ne pazis na BB standarde. Takoder mrzim sve posne sireve i ne mogu ih vidit, a kamoli okusit, al uvik se nade neki nacin za ugurat ih u usta. Odi tamo na topic "chat kuhinja" i vidi kakvu sam tortu od posnog napravia, a za nju ti triba samo ovo osnovno sta je i navedeno, sir, jaja, whey. Ne postoji magicna formula niti ce iko jest umisto tebe. Puno zelenog i kompleksnih UH, zadovolji svoj proteinski unos priko wheya, jaja, sira, mlika i raznog mesa i upri u gymu i gotova prica.
            Last edited by Svitogor; 10-01-14, 15:14.

            Comment


            • #7
              Re: Cheep prehrana

              rižini keksi
              bogati UH, a cijena do 10kn

              Comment


              • #8
                Re: Cheep prehrana

                Ma ovaj bez okusa sam vec uzeo prije i meni nije los,ko gusce mlijeko a ako ga ocu s okusom hitim bananu ili neki kako mislim nije greda ga pit solo,a sto se tice posnog znao sam i prije da ima dobru vrijednost proteina al ono trebam se prisilit nekak to progutat jel 10 kn nije tolko skupo,najjslicnija aternativa bi bila jogurt al ono vocni mislim da ima 3g proteina u 100ml sam kaj ima secera la opet kad gledas ensure plus vise manje sastav je slican sam sto nema tolko proteina .

                Comment


                • #9
                  Re: Jeftina prehrana

                  Originally posted by pandax View Post
                  Jel ima ko listu cheep namjernica za 160 g proteina i 320 ugljikohidrata...
                  Jel jedeš ti što od povrća?
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #10
                    Re: Jeftina prehrana

                    Definiraj "jeftino", jeftinije od ovog sto su ti decki ispod napisali neces proci, ne volis posni? Mozes ga smiksati i popit ako ga vec nemozes gutat, vrlo jednostavno, vazno je prilagoditi si stvari, nije ni meni puno toga fino ali ne gledam hranu na nacin dal mi je fino ili ne vec dal mi koristi ili ne...
                    Wenn schon, denn schon!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jeftina prehrana

                      Originally posted by gavranka View Post
                      Jel jedeš ti što od povrća?
                      Jedem povrce grasak,spinat,paprika .itd al opet cilj mi nije sad neka ultra zdrava prehrana (ako se na to odnosi)neg kalorije prot i uglj najjvise da dobim iz najjeftinijeg ,najjbolji izvor ugljikohidrata mi je bio grah chili odlicna stvar al kao sto sam napiso nema ,a sa samo 2 konzerve koje sam znao pojest ujutro i navecer naravno uz drugu prehranu bez ikakvog problema sam dobivo na kilazi malo sam dobivo na trbuhu jeb. al bome se vidlo i na cijeloj građi napredak. par mjeseci cim sam izbacio grah iz prehrane ode 5kg sam tak!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jeftina prehrana

                        Originally posted by pandax View Post
                        Jedem povrce grasak,spinat,paprika .itd al opet cilj mi nije sad neka ultra zdrava prehrana (ako se na to odnosi)neg kalorije prot i uglj najjvise da dobim iz najjeftinijeg ,najjbolji izvor ugljikohidrata mi je bio grah chili odlicna stvar al kao sto sam napiso nema ,a sa samo 2 konzerve koje sam znao pojest ujutro i navecer naravno uz drugu prehranu bez ikakvog problema sam dobivo na kilazi malo sam dobivo na trbuhu jeb. al bome se vidlo i na cijeloj građi napredak. par mjeseci cim sam izbacio grah iz prehrane ode 5kg sam tak!
                        Ne znaš osnove..evo ti link pa si sam pročitaj:
                        http://www.building-body.com/pet-raz...je-povrce.html

                        I druga stvar, rasteš od suficita, a ne od graha! Pojedi riže/tjestenine/bilo koji drugi UH u istoj kalorijskoj vrijednosti i isto ćeš rasti.
                        Last edited by gavranka; 10-01-14, 20:38.
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • #13
                          Re: Jeftina prehrana

                          Dobro to sam svjestan da to nije magicni grah od kojeg se raste ko lud, al je popuni kalorije koje su mi pomogle dobit na kilazi ,sta je bitno od svega da kad sam pojeo grah nije mi tesko sjelo na zeludac kao sta bi recimo tjestenina ili cak riza - zasiti dosta

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jeftina prehrana

                            Originally posted by gavranka View Post
                            I druga stvar, rasteš od suficita, a ne od graha!
                            hahahahahahahahahahahaa


                            (da se ne uvrijedi postavljac teme, nista tebi upuceno, samo mi je smijesna ova recenica )
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jeftina prehrana

                              http://www.building-body.com/forum/t...ight=jeftinija
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X