Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jeftina prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Jeftina prehrana

    naravno to se odnosi na svaki sport.uglavnom skuplji je život sportaša od nesportaša.naravno tu ne ubrajam one koji se svakodnevno drogiraju,piju i puše 3 kutije dnevno

    Comment


    • #32
      Re: Jeftina prehrana

      Bolje biti sportaš nego piti i pušiti, isto love potrošiš a kvaliteta života je razlika kao nebo i zemlja.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: Jeftina prehrana

        Nikad moji roditelji nece skontati da je ova prehrana jeftinija od nezdrave.. kupuju i prigovaraju .

        Comment


        • #34
          Re: Jeftina prehrana

          nikad nisam jeo samo BB approved...ali sad zadnja tri mjeseca kako ne treniram BF sa nekih 14% na 30%..

          junk stajl: 20 kn kutija cigara, popit kavu u gradu 10 kn, pojest nesto na fastu, za 20 kn..i eto..odu pare lako i na zdrav i na nezdav zivot =)
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #35
            Re: Jeftina prehrana

            Svaki, ali doslovno svaki sport kojim se želiš ozbiljnije baviti puno košta. Dobro, mislim da su šahisti iznimka. Trenirao sam stolni tenis, brate mili, jedna guma 250-450kn, a trebaju ti dvije jer reket ima dvije strane. Gume treba mjenjati svake sezone obavezno, a najbolje bi bilo svakih par mjeseci jer se istroše. Da bi počeo skijati mislim da bi morao kredit dići. Ljudi su jako slabo upućeni u sportski ribolov s naglaskom na sportski pa nisu ni svjesni kolko to može koštati. Prvo sam postao ribič, a tek sam onda prohodao, dovoljno sam dugo u tome da mogu reći da je to jedan od najskupljih sportova danas. Uz njega se veže i poremečaj kolekcionarstva kad počneš skupljati varalice iako i sam znaš da ne trebaš 200 vrsta, 100 veličina i 300 boja.

            Ako stvarno uživamo u nećemu, ne bismo trebali gledati na cijene. Čak i da cijeli dan sjediš pred televizorom nije da ništa ne trošiš. Moraš barem neki čips kupiti. I colu naravno, bez toga ne ide pa nećeš valjda biti žedan...

            Comment


            • #36
              Re: Jeftina prehrana

              Originally posted by 50-kilas View Post
              Svaki, ali doslovno svaki sport kojim se želiš ozbiljnije baviti puno košta. Dobro, mislim da su šahisti iznimka. Trenirao sam stolni tenis, brate mili, jedna guma 250-450kn, a trebaju ti dvije jer reket ima dvije strane. Gume treba mjenjati svake sezone obavezno, a najbolje bi bilo svakih par mjeseci jer se istroše. Da bi počeo skijati mislim da bi morao kredit dići. Ljudi su jako slabo upućeni u sportski ribolov s naglaskom na sportski pa nisu ni svjesni kolko to može koštati. Prvo sam postao ribič, a tek sam onda prohodao, dovoljno sam dugo u tome da mogu reći da je to jedan od najskupljih sportova danas. Uz njega se veže i poremečaj kolekcionarstva kad počneš skupljati varalice iako i sam znaš da ne trebaš 200 vrsta, 100 veličina i 300 boja.

              Ako stvarno uživamo u nećemu, ne bismo trebali gledati na cijene. Čak i da cijeli dan sjediš pred televizorom nije da ništa ne trošiš. Moraš barem neki čips kupiti. I colu naravno, bez toga ne ide pa nećeš valjda biti žedan...
              naravno da sve kosta,ali mislim ako ti je cilj dobro izgledat,zdravo zivjeti budimo iskreni ne trebaju ju ti nikakvi supp-ovi. moj trener kick boxa izgleda vrhunski....tijelo za pozeljet....ne ide u teretanu samo kick box i normalna prehrana. nema prezderavanja,aklohola,cigareta itd. tako da nekih 200kn svatko moze izdovjit(naravno tko to zeli) za teretanu i sve drugo moze biti prehrana....ne treba sada nikakav whey i sve ostalo....naravno ako samo hoces zivjet zdravo i bavit se fitnessom,trcanjem i sta ja znam....
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #37
                Re: Jeftina prehrana

                Ja ću se vratit na pitanje oko cijena.
                Imaš u metrou brazilsku piletinu za 33kn/kg (mozda je 34kn nisam 100% sad siguran).
                Zapovijedati sebi je najveća moć.

                Comment


                • #38
                  Re: Jeftina prehrana

                  Bravo majstore to se trazi!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Jeftina prehrana

                    Ja kao mesar mogu biti na raspolaganju za meso,i reći svoja iskustva sa te strane jer nije sve što je zaklano u RH dobra kvalitetna sirovina ima tu i loše robe koju da vidite bi vam se želudac okrenuo a srce slamalo kakva stoka ide na klanje.I htio bi imati ozbiljnu klijentelu koja bi znlala porijeklo,starost,pasminu grla,dan klanja,dan rasijecanja,vrijeme pakiranja a to bi im dalo sigurnost da znaju što dobivaju za svoj novac.
                    Pružite mi priliku da budem vaša osoba od povjerenja za meso.
                    Vaše zadovoljsto moje je zadovoljsto.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Cheep prehrana

                      Originally posted by pandax View Post
                      Bojo sam se posnog sira nemrem ga smislit al oke jel postoji sta ubije okus tog sira?
                      Vidim da nazalost opet ispadne klopa 80-100 kn proteini su najjskuplji sto se tice uglj to ajde riza -dekstroza-krumpir ...,zobene nemrem jest jel probava mi se sjebe strasno.
                      Kak mi se cini najjvise se isplati taj whey da ubacim od 5 kg bez okusa oko 500 kn al traje mj dana,mislim da jeftinije od toga nemrem proci!
                      mozes u posni sir dodati razne ekstrate (imas u lidlu i kaufladu u malim bocicama 15 kn) a imas i one ekstrate obicne bocica cca 9 kn
                      i dodas jos umijetnog sladila,probaj posni sir iz lidla meni je daleko bolji od svih..
                      sto se tice zobenih i probave pa imas lanene sjemenke one pomazu ukoliko ti je probava katastrofa... a i jedi hranu bogatu vlaknima
                      npr imas u kauflandu krekere po cca 6,50 kn imaju 21 g vlakana pa izmrvis sa zobenima i dodas jos malo lanenih zgnjecis (ja sam u mazuru gnjecila) ima da budes ko grlica .. nisu samo jeftini ovi krekeri nego su i finiiii jos sa maslacem od kikirikija mmmm ... ili malo navlazis ove krekere tj zmotas ih u vlaznu krpu,( da omeksaju) nasjecaks mlade kapule ili paprike, dodas malo cilija ili obicne paprike ili kajanskog papra, ili bosiljka svijezeg pomjesas sa posnim i imas dimljenu tunu u cromarisa kupit (kao pecenica izgleda) razrezes na prutice... krekere namazes posnim na jedan kraj stavis prutic tune i zamotas ( shusi sa krekerom i sirom umijesto bijele sushi rize i mirin+sake( kisela riza) ja sam jela sirovi losos i tunu i meni je njamii ali nevalja se igrat ako nismo sigurni da je riba skroooz svijeza)...
                      imas stvarno dosat recepata s posnim mozes svasta...
                      Last edited by SLAVA86; 03-02-14, 09:50.
                      Nije sramota past vec ostat lezat!

                      Comment


                      • #41
                        Re: Cheep prehrana

                        Originally posted by SLAVA86 View Post
                        mozes u posni sir dodati razne ekstrate (imas u lidlu i kaufladu u malim bocicama 15 kn) a imas i one ekstrate obicne bocica cca 9 kn
                        Jel znaš koji valjaju od tih ekstrakata? Ja trenutno imam od dr. Oetker-a aromu od limuna i baš je super sa posnim sirom iz Lidl-a..jel ti dobra još koja kombinacija jer mi se ne kupuju sve arome, da se ne zeznem..?
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • #42
                          Re: Cheep prehrana

                          meni je super aroma banane, cokolade i vanilije i naravno ta od limuna... prije sam koristila i gorki badem jednom sam stavila malo previse i sada imam taj okus u ustima... od slanih u dora webu ili slatki dekor sam uzela sirnica fino mi je za promjenu
                          Nije sramota past vec ostat lezat!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Cheep prehrana

                            Pileci fileti su na akciji u PIVCA 39 kn/kg a pureca krila 19,90kn u VINDIJA
                            Nije sramota past vec ostat lezat!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Cheep prehrana

                              Originally posted by SLAVA86 View Post
                              ...npr imas u kauflandu krekere po cca 6,50 kn imaju 21 g vlakana ...
                              Ej,ako mi možeš napisati tko to proizvodi i koliko grama imaju, baš bi probala to..hvala..
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment


                              • #45
                                Re: Cheep prehrana

                                srry nisam prije vidila.... imas vise pakiranja i razlicite su nutritivne vrijednosti ove sto ja uzimam su crveno pakiranje na njima pise burger a pakovanje ima 250g.. cijena mu je 6,49 kn

                                Originally posted by gavranka View Post
                                Ej,ako mi možeš napisati tko to proizvodi i koliko grama imaju, baš bi probala to..hvala..
                                Nije sramota past vec ostat lezat!

                                Comment

                                Working...
                                X