Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ketogena dijeta - neuspjeh ulaska u ketozu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by CeLe111 View Post
    jednostavno,...
    ne jedes nikakve kompleksne ugljice,
    prehranu drzis na prot. namirnicama (jaja, riba, meso) + zelenjava (tikvice, salata, krastavci, paprika, zelje, cvjetaca, brokula, gljive).
    Unos masti iz jaja, ulja, umjereno iz orasara jer imaju ugh. i voila

    To mi je jasno, al kad slozim jelovnik koji ima cca 20tak g UH onda mi je kalorijska vrijednost hrane u jednom danu duplo manja od potrosnje, nije li to previse?

    Comment


    • #17
      Ubaci više masti, masti imaju 9 kalorija po gramu a UH samo 4.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Originally posted by fishbed View Post
        To mi je jasno, al kad slozim jelovnik koji ima cca 20tak g UH onda mi je kalorijska vrijednost hrane u jednom danu duplo manja od potrosnje, nije li to previse?
        Upravo sto gazda rece. Podigni unos masti i time upotpuni kcal unos. I onda vidis sto se desava na Tjednoj bazi sa gubitkom. I onda dodatno reguliras masti vise/manje po potrebi, kao i trening/kardio.
        Proteini klasika 2/2,5gr. Po tezini.
        Masti koliko god treba da nisi u predubokom deficitu.

        Ketogena dijeta je dijeta na 'mastima' kao glavnom izvoru energiju, ne 'protein only' dijeta.

        Stoga neboj se masti, pogotovo kada su ugh. Potpuno srezani u nulu!
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #19
          Koliko se dugo smije biti u ketozi, jel ima neko vrijeme koje ne bi smjeli prekoracit?

          Comment


          • #20
            Dokle god se osjecas ok na treningu i u normalnim zivotnim/dnevnim ritualima,
            nakon toga punjenje, i povratak natrag na ketozu dok se ne priblizis/ostvaris postavljeni cilj.

            Ja sam na sebi i drugima uglavnom prakticirao 8-14dana praznjenja i onda punjenje,
            ovisno o trenutnom stadiju, ciljevima itd. ali recimo da je to bio raspon u 99posto slucajeva
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment

            Working...
            X